• RUR

  Poradí někdo z místních trasu- pokud možno žádný asfalt a co nejhežčí cesty a okolí (tu a tam singlík, potůček,výhledík a tak:-))

  0 0
  • Peulik  

   bez asfaltu nelze!!

   0 0
   • RUR  

    Myslel jsem minimalizovat asfalt(především silnice). Znám to po cestu Lázy-Troják,ale moc nevím jak dál. jestli přes Vsetín, nebo Pržno a Jablůnku, nebo jinudy?

    0 0
    • Peulik  

     tak to bys dojel úúúúplně někam jinam… z lázů mušíš nějak projet valmez a pak směrem na krátkou, vysokou, velký javorník,pindula, černá hora, rahošť – PUSTEVNY

     0 0
     • RUR  

      Říkal jse si, jestli by se to nedalo pak zlomit nahoru na Rožnov kolem Bystřičky(jako té přehrady).

      0 0
      • Peulik  

       jestli to chceš vzít trošku oklikou a ne po cestě tak je docela dobrá trasa z bystřičky na Klenov,Vsacký Cáb,Tanečnice,Dí­ly,Rožnov,Rad­hošť,Pustevny… z bystřičky až do toho rožnova je to lesem,turist.stez­ka,pak projet rožnov a opět po turistce na rahošť a pustevny

       0 0
       • Peulik  

        a jestli si chceš dát ještě větší porci tak můžeš z té Tanečnice jet na Soláň,Čarták,směrem na Vysokou a Bumbálku,pak na Martiňák,Pustevny…

        0 0
  • Corbett  

   Z Bystřice vyjet na Hostýn a pak po hřebenu přes Holý vrch, Tři Kameny, Troják, dál na Lazy, Valašské Meziříčí a dál to neznám. To už ti musí poradit někdo jiný.

   0 0
  • Corbett  

   Ještě k tomu dodám, že je to jedna z nejůžasnějších cest pro bika jakou znám. Občerstvit se můžeš na Hostýně (jak se na něho vydrápeš), pak na Trojáku, v Lázech a v Jarcové. To už máš před Valmezem – www.mapy.cz/searchScreen?… Z Hostýnu nemáš kam zabloudit, vede to pořád po hřebenu a je to dobře značené a z Lázů do Jarcové můžeš jet po Drásalovi – www.drasal.cz/ To je asi vše:)

   0 0
  • wertigo  

   hostyn – trojak – lazy – valmez(drasal.cz) – krhova – v.javornik – pindula – pustevny(www.beskydbike.cz/…tb0590km.jpg)

   0 0
  • RUR  

   Díky moc:-))) Dofám, že nebude moc vedro.

   0 0
  • RUR  

   Tak jsem to přežil:-)do Lazů pohodička, po Drásalovi až nad Jarcovou, ale uhl( ne Petr) jsem po červené TZ přímo na ValMmez-parádní trailík, fakt super zážitek. Ve ValMezu trochu kufrování, ale nakonec po žluté TZ na hřeben směrem k Velkému Javorníku. Místňí milí domorodci doporučovali nějakou starou vojenskou cestu, ale nějak jsem to netrefil:-)) Výhledy super, cesta hustá( misty dost stavební suť) Krásná pasáž od křížení s Modrou TZ směr Javorník-singlík pohoďáček. Největší běs ve finále- sešup z Kyčery na Pindulu po modré TZ- salto přes rodla- jakési podivuhoné čmoudy z brzd (fungovali bezchybně, ale kouřilo se z nich jaksi divně a barva kotoučů byly taky taková nestandartní:-)- na Pindule kofola za 27:-O. Finále- šmankote to byla fuška- Nějak jsem najivně doufal, že kolem té sjezdovky na konci na Radhošti bude třeba nějaká serpentýnka… nebyla.. Respekt lokálnímu bikerstvu- štěrk a suť, místy vážně soda- a dík všem za pomoc a rady.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.