• Syntasy

    Zdar borci. Na sezónu hledám nějaký bezdrátový tachometr, max do 1000. Automatický start/stop, aktuální rychlost, ujeté km, celkové ujeté, hodiny, … takový ten základ.

    Můžete mi poradit? Zatím mě zaujal https://www.cyklomania.cz/…-BC-9-16-ATS

    Když budu vyměňovat baterii, smaže se komplet historie ujetých km?

    Jiný tip na dobrý tachometr?

    0 0
    • Lukas287  

      Taky po něm koukám, ale v drátové verzi. Co jsem prohlížel návod, tak celkové km by se měly dat upravit.

      Jinak v Bohemce ho máš levnější. https://www.tsbohemia.cz/…d269085.html

      0 0
    • Chlebovnik  

      Lehce přes limit, ale Specialized Speedzone II Wireless. Super zpracování a na první pohled vyadá jako nějaký dražší cyklocomputer (Garmin, Wahoo,…)

      0 0
      • Syntasy  

        Docela zajímavý kousek, jen ten držák bych musel vyměnit za držák na představec, protože tohle není můj šálek kávy a otázka, jestli to půjde. Máš s ním nějaké zkušenosti?

        0 0
        • Chlebovnik  

          Ještě existuje kratší verze toho držáku, kdy tachometr končí nad představcem. (Určená primárně pro TCD, ale pasuje i na Speedzone II). Osobní zkušenosti z provozu nemám (vozím Wahoo ELEMNT BOLT), ale měl jsem ho v ruce a hrál si s ním. Vypadá odolně, nikde nic nevrže, nic nemá vakl. Systém držáku s aretací otočením o 90 stupňů, jako u dražších cyklocomputerů s GPS, je super.

          0 0
          • Tomi.B  

            Nezkoušel jste někdo prosím zda na tento držák lze použít garmin edge?

            0 0
      • Smazaný účet  

        Až na tu značku.

        0 0
        • Syntasy  

          Nějaká zkušenost? Případně tip na lepší?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Každopádně mám zato že je lepší drát.

            0 0
            • Slavik  

              Akorát hnusně vypadá…

              0 0
              • Georrge  

                Zato vysilac od bezdratu je designovy skvost :)

                0 0
              • Smazaný účet  

                Ono to vypadá hnusně když se ten drát hnusně vede,jinými slovy dá se to udělat docela pěkně.

                0 0
                • Georrge  

                  Myslis motany drat po hadici brzdy, nebo nejak jinak?

                  0 0
            • Smazaný účet  

              Je, žádný starosti s baterkama či rušením.

              0 0
    • kiwaf  

      .

      0 0
    • Sinpa  

      Po různých zkušenostech s Sigmou, Force a pár dalšími manželka zakotvila u VDO https://m.alza.cz/…d4844448.htm?…

      A zatím jako jediný funguje bezchybně, ostatní trpěly na výpadky/navazování spojení, rušení od světel… VDO je zatím stejně spolehlivý jako drátáč.

      0 0
    • jIrI___  

      Kolem litru stojí Cateye Strada Wireless. Je to naprosto spolehlivý, blbuvzdorný a relativně pěkný tachometr malé velikosti, u kterého stačí jednou za rok vyměnit baterii a bude fungovat dlouhá léta. Pořídil jsem si ho už před mnoha roky (možná osmi?) po trápení s bezdrátovými Sigmami a od té doby se chová jak popisuju, jen vždycky na začátku sezóny spíše preventivně vyměním baterii v tachometru i ve snímači a víc neřeším.

      0 0
    • Syntasy  

      Tak díK borci. Vzhledove a funkcema se mi libi vice ten Cateye nez VDO, takze beru jeho. Zamykam.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce