• obda

    Tak to vypadá, že Pája se s posunem času úplně nesrovnal ;)

    (A já dal vláknu nekonzistentní název…)

    0 0
    • Paja  

      Zasloužil sis to ;-) Pája po nocích tuní nyní už dojížďáka/zimáka, takže na to zapomněl.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Narval bych tam 28" kola a beranidla.

        0 0
      • RomanH  

        Na stara kolena dostala Judyna kotouce – konec vsech jistot :-)

        0 0
        • mastihuba  

          konec jistot je uz jen informace paja ma zimaka :)

          0 0
          • RomanH  

            Nove kolo, zimak, kotouce na kazdym, vlakna zaklada Obda, srazy v 15:00, a minulej tejden dokonce v nedeli :-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Takhle přijít o nejkrásnější zimní zážitky na zmrzlým…

            0 0
            • RomanH  

              Tak nejak hadam, ze ten Pajuv zimak bude jen popojizdedlo do prace. Vylozene v prosolenych srackach nikdo z nas dlouhodobe nejezdi

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kanaďana si šetří do hrobu :) Z mého pohledu je 26" MTB na commutera snad to nejhorší, co může být :)

                0 0
                • Paja  

                  Jojo, hrozně ho šetřím, má najeto 2 tis. a 30 km vertikálně, kolik má RB?-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Není motivace, není cíl, není trenér na všední dopoledne. Teď zas, že neočkování můžou za čtvrtou vlnu. Když se pudu teď džognout, tak druhou dávku dostanu až po vlně a na podzim už to zas bude neúčinné ne?

                    0 0
                    • Paja  

                      Tak hlavně, že víš proč to nejde ;)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak třeba dneska se budu celý den dívat na italskou kopírku Maxxis EN gumy, co jsem si donesl z Balíkovny a zítra bude chcát, a tak to mám furt. Nebýt bytné, tak tady zhynu hladem v bordelu s proleženinama.

                        0 0
                        • Paja  

                          Dívej se na ni za jízdy dokud je venku tak krásně.

                          0 0
                        • Polka  

                          Přitom bys tu italskou kovadlinu stihl ještě dneska projet.

                          0 0
                    • Smazaný účet  

                      S očkováním jdi do *rdele nebo do témat Koronavirus 1 – 85, nebo kolik už to má pokračování. Ale když už jsi u toho, jestli chceš mít šikanopass rychle, tak můžeš jít na jednodávkovou včelku od výrobce šampónů a krémů na dětský opruzeniny a máš to hned. :-)

                      0 0
                        • Polka  

                          Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)

                          Ve světle současné celosvětové pandemie, jejich okamžitých i dlouhodobých důsledků a očkování proti nemoci covid-19 vybízí Parlamentní shromáždění Rady Evropy členské země RE a Evropskou unii mimo jiné k tomu, aby:

                          7.3 s ohledem na zajištění vysoké proočkovanosti:

                          7.3.1 zajistily, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné, a aby na nikoho nebyl vyvíjen politický, společenský ani jiný nátlak na to, aby se nechal očkovat, pokud si to sám nepřeje;

                          7.3.2 zajistily, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že není očkovaný kvůli možným zdravotním rizikům nebo proto, že nechtěl být očkován;

                          7.3.3 podnikly včasná účinná opatření čelící mylným informacím, dezinformacím a nerozhodnosti v souvislosti s vakcínami proti covid-19;

                          7.3.4 šířily transparentní informace o bezpečnosti a možných vedlejších účincích vakcín, pracovaly s platformami sociálních médií a regulovaly je za účelem zamezen šíření mylných informací;

                          7.3.5 transpa­rentně oznamovaly obsah smluv s výrobci vakcín a zveřejňovaly je k podrobnému přezkoumání Parlamentem i veřejností;

                          7.3.6 spolupra­covaly s nevládními organizacemi a/nebo jinými lokálními iniciativami za účelem oslovení marginalizovaných skupin;

                          7.3.7 se spojily s lokálními komunitami k vývoji a realizaci přizpůsobených strategií na podporu proočkovanosti.

                          Celou rezoluci najdete ZDE.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Počkejte, až na ty Vaše příspěvky přijde obda, ten Vám to vytmaví. Antivaxeři! Kdo nepíchá s námi, píchá proti nám! :-P

                            0 0
                            • Polka  

                              S Obďou se na FB na lecčems shodneme. A Motýl antivaxer? Pche, realita je jiná ;-)

                              1 0
                              • mastihuba  

                                nechali tě na schůzi sedět aspoň na chodbě nebo seděls venku? :P

                                0 0
                                • Polka  

                                  Schůze byla ještě cajk, ale teď už bude kulaťák jen pro „bezinfekční“ očkované, tak jak vaxeři chtěli :-D

                                  0 0
                              • Motyll  

                                Bože, budeme nálepkovat i tady?

                                Každý má svůj rozum a zkušenosti.

                                0 0
                                • Polka  

                                  No právě, pokud člověk něco jinýho říká a pak dělá…každýho svědomí.

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    To mám furt, si řeknu, že večer nebudu tolik žrát a pak to všechno stejně sežeru.

                                    0 0
                                  • Motyll  

                                    To máš pravdu…

                                    0 0
                            • Jaroslávek  

                              Doufám, že už jste řekli co jste chtěli k tomuto tématu a pápá.

                              0 0
                              • Polka  

                                Zajdi se na třetí dávku a nemel :-P

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Kuš.

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Dnes bylo tam u vás docela pěkně.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Pepóóó, skvělý, paráda, nádhera, super fotešky, podzim je tak nádherný… :)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Že jo? Příště vyfotím i kolo hore kktom.

                                        0 0
                                      • Karaya  

                                        Zajeď si na Oslavsko. Na kolo i pěšky paráda.

                                        0 0
                                    • bara2  

                                      Dyť už to tam máte vopadaný nemlich, jak u nás.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Nic není V(!)opadaný, tady je to krásný, né jak na jihu :-)

                                        0 0
                              • pepek  

                                Chceš radši gumy, Komy a pohony? To už radši ty injekce (bývají tam pěkný sestřičky)

                                0 0
                          • babicak  

                            … očkování NENÍ povinné, a aby na nikoho nebyl vyvíjen politický, společenský ani jiný nátlak na to, aby se nechal očkovat, pokud si to sám nepřeje;

                            0 0
                    • Karaya  

                      Lepší pozdě než vůbec, co jiného na to říct.. Prostě tam běž a je to.

                      0 0
          • Paja  

            Pája má zimáka už delší dobu, jen teď si pořídil i letňáka ;)

            0 0
            • pepek  

              To si author nezasloužil, takto ho degradovat.

              0 0
              • Paja  

                Jak degradovat, moc mu to sluší, říkal, že je rád, že se mu taky věnuju ;)

                0 0
                • pepek  

                  Degradovat na zimáka. A vzadu zůstaly véčka, nebo? :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak já už říkám několik let, že jezdím celoročně na zimákovi;), vzadu není úchyt na kotouč, takže tam ani nic jinýho než V být nemůže.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ako je to možné?

                      0 0
                      • Paja  

                        A co jako?

                        0 0
                      • Polka  

                        Se mu mrkni do profilu, fakt tam návarky vzadu nemá :-)

                        0 0
                      • Paja  

                        Ajo, ty návarky ;), Modusa ten rok dělali ve variantě s i bez úchytu na kotoučovku.

                        0 0
                        • RomanH  

                          On se prodava adapter, ale to nema smysl resit (navic asi ani nemas zadni nabu s prirubou na kotouc).

                          0 0
                          • Paja  

                            To náhodou mám, bo jsem nedávno zadní ráfek probrzdil a vyřešil jsem to nákupem levnýho hotovýho kola v Dekáči, kde to mají univerzálně, nába na kotouč/ráfek na V, ale adaptér dozadu cpát nebudu, bo na bf psali, že je to na hovno ;)

                            0 0
        • Paja  

          Nj, legendární paralelogramový véčka zvolna dosluhují a o „nejkrásnější zimní zážitky“ dle p@xe už tak moc nestojím ;)

          0 0
          • mastihuba  

            ty jsem poslal do světa v létě 2006 i s bernardem… no do světa…žil jsem z toho u krbu dobrýho půl roku a vrchní pak vyhrožoval že mi to propadne…

            0 0
      • obda  

        :-O to jsou veci…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Vrátí se dvojpřevodník?

      Crazym? Už se stalo.

      Komunisti?

      Kdo je cyklista86?

      A co na to foto boti?

      Už voskujete?

      Jezdí někdo pospolu i mimo středu?

      Má život smysl?

      Kua dnes jsem vstal hodně špatnó nohó, to mě asi fčíra nasrala Nora Fridrichová.

      0 0
      • Paja  

        Vypni to a padej ven pozorovat ten novej plášť!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ale ta fotka 2,6" v maximálním kontrastu nebyla moje, já mám zatím obruč hula, hula :)

          0 0
          • Paja  

            To jsem pochopil, i ráfek tam byl jinej.

            Nahodit novej plášť je otázka čtvrt hodiny.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To jo, ale musím ještě přehodit i zadek a semeno (hlína) ze starých gum je pak všude, vana zaliskaná. To já musím hned ráno, když nastane ten vhodný den, 2 dny po úplňku :)

              0 0
              • LM  

                Proto před přehazovaním gum ošplíchám nejdřív venku gumy i ráfky postřikovačem. Nemusíš to pak umejvat jako vanu :-).

                0 0
                • Smazaný účet  

                  2 ks Barza 2,25 mám k dispozici, vč. dopravy…

                  0 0
                  • scoty  

                    Mně by tam vadily ty gumový chlupy… :)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Dej to do sklepa, ještě se budou hodit, až zjistíš, že se s těma rantlama od chodníku místo špuntů na předku nedá jezdit dál než autem na trail s lanovkou :-P

                    Kdybych neměl teď doma 4 v zásobě, tak bych to vzal, ale všeho moc škodí.

                    0 0
                    • Paja  

                      S tím se dá v pohodě objet Drtič, ale souhlasím v Patrikově případě bych se toho ještě nezbavoval ;)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Dá, nedá… ale proč by to kdo dělal? :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Protože ti přední kolo dolekopcom drží a sjezdy si daleko víc užiješ, na valivej odpor má daleko větší vliv zadní guma.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jediný kde mi za poslední dobu ujelo přední až do smyku (málem jsem se posral strachy) bylo paradoxně v zatáčce na hladkým asfaltu od hřbitova k nádraží v Adamově. Byl tam vyplavenej písek. Tam by nepomohlo vůbec nic. V terénu si – kromě hrabanky – moc nedovedu představit, kde by mě takový špunty měly podržet. S druhou půlkou komentu souhlasím. Dát to dozadu, tak umře před cedulí konec Brna, ať už by jel na kteroukoli stranu. :-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Psal jsem Drtiče (třeba letos modrá z Ondřejníka, červená z Lysé, Radhošť – Pindula), ne tvoje šotky kolem Brna ;)

                              Dozadu bych to nedával, ale to ani Patrik nemá v úmyslu.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Mě pořád dokola udivuje, kdo přišel na to, že jezdím jen po šotkách, ale klidně to tak můžeme nechat. :-)

                                Podívej se na čem jezdí na závodech, nikdo podobný hrůzy na kole nemá ani v tom nejhorším počasí.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Krom toho, dobře vyplavená a rozpadlá šotka ala Šumbera jetá z části rychlostí třeba 45 km/h Tě dokáže myslím vytrestat daleko víc než nějaký enduro poskakování v rychlosti 5.6 km/h. :-P

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Vidíš-teď ses prozradil! Šotka, Šumbera. Kdo by jezdil Šumberu a ještě dolů? To jseš tady asi jediný :-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Šumbera byla čistá Šotka bez výmolů a pastí možná první rok po opravě. Opravdu se nedá dnes pokládat za čistou, uválenou šotku, která drží. Rád se na kole projedu, to mám spojený s rychlostí, takže nevím proč bych nejel Šumberu dolů. I výhledy jsou vždycky k večeru od tam pěkný. A tady v Brnovlákně každopádně nikdo, však jsem tu už dávno psal, že to tu je jen samej hustej endůrista, až na jednoho…teda dva :-)

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Šumberu jenom napříč ;)

                                        0 0
                                      • Polka  

                                        Šumbera dolů? Chce se mi zvracet :-)

                                        0 0
                                      • novcze  

                                        přesně, taky jsem to jel letos i dolů :)

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Na Tebe jsem zapomněl, tak to vezmeš za p@Xe, kterýho jsem myslel původně. A budeme pořád dva. :-)

                                          0 0
                                • obda  

                                  Ti co jezdí na závodech mají poněkud jiný level skillu než my (teda já určitě). I tak se občas rozstřelí ;) A navíc jim jde o (zlomky) vteřiny. Tohle srovnání nevypovídá vůbec o ničem. Za sebe vidím docela velký rozdíl i mezi Racing Rayem (kterého vozím teď) a Nobby Nicem (kterého jsem vozil dřív). I NN je ještě i z kategorie XC, ale ten pocit sucha a bezpečí je nesrovnatelnej.

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Asi jseš už zaškatulkovanej – šotkař, striptér, kupkolo propagátor a sbahno odpůrce ;)

                                  Řidit se tím, co vozí Schurter a spol., na to nemám techniku (a pochybuju, že ty jo), já už nepotřebuju trasu nějak absolvovat co nejrychleji, ale chci si to co nejvíc užít, hlavně dolekopcom.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Kupkolo hadry mám jen kvůli poměru výkon – cena – kvalita. Striptér – montér :-) Šotkař, no z většiny jo, ale je mi jedno povrch, jedu kde mě napadne, až na vrstevnice pro kamzíky, po zdi dolů a sebevražedný mise. Zbytek by seděl.

                                    Já to chápu, taky nejsem Schurter, to bych si netroufal tvrdit a závodit už vůbec ne. Složitější terén mě nebaví. Kolohnáta jsem šel jednou pěšky jako část výletu bez kola a stačilo. Kaštánka jsem jednou jel, vyloženě mi to nedělalo dobře si během jízdy dolů představit pád z té stráně. Ale nemám problém jet rychle z Babic do Adamova. To jsou takový paradoxy. Tam je asi vyšší šance se zabít. :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      A jsme u toho, všechno, co píšeš v druhým odstavci, že tě nebaví, mě baví.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Však já vás s babičákem řadím mezi kamzíky na kole. Vím co jezdíte.

                                        0 0
                                    • obda  

                                      Hehe, já jel Kaštánka mockrát, zato mám problém jet hodně rychle z Babic do Adamova po té lesní cestě :D Tam bys mi ujel. Holt to máme každý jinak, a tomu docela odpovídají i naše kola :) (kde proti Pájovi i Dušanovi jsem o level níž).

                                      1 0
                            • RomanH  

                              Bahno, mokre koreny, hrabanka, snih… nerikej, ze nepoznas rozdil, kdyz si na predek nasadis neco s hrubsim vzorkem. Ja se svoji mizernou technikou nedam na predku dopustit na otevrenejsi spuntovitej vzorek.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Takovej vzorek se ucpe v prvním vjetí do bahna, takže tam určitě ne, na mokré kořeny taky vzorek nemá význam, ale přilnavost směsi, na sníh bohatě stačí Barza (sám jsem odjezdil 3 zimy na Scyllách, než jste mi tu namluvili, že to nejde). Mírnej rozdíl to je, ale pořád je to spíš berlička než nutnost. Ten Agar je všechno možný, jen ne otevřenej vzorek. Ale já to jezdit nebudu. zase tomu nerozumím., :-)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  S tim ucpanim nemas tak docela pravdu. Moc dobre si pamatuji rozdil treba na konci rozbahnene cervene TZ od Babic k Vypustku, nebo zlutou TZ z Horneka. S Pythonem na predku neovladatelne, s RoR pohoda (a NN by byl urcite jeste lepsi). Vzdy to bude o nejakem kompromisu a umu jezdce. Mne by na te nove Patove gume vadila akorat ta vaha – 950g plaste jsem uz vozil a pro me je to zbytecne.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Takový vrstevnice na kole, to je hazard, pane. Hornek jsem jel jednou a takový stěny dolů mě nebaví, tu červenou nikdy, ale už podle vrstevnic a popsanýho povrchu bych tam nejel. Tak jo, no. Zase jsem se moc díval na čem se jezdí závody a zbytek bral podle sebe. Zase si jdu namazat hlavu máslem. Kilovým gumám zdar. :-)

                                    PS: Jst říkal, že vám stačí silničky :-P

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Co máš voe? :) Objednávám integrálu, chrániče, flanelku a volný kalhoty… a hulení :)

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      Když jdeš všechno pěšky, lehká silnička se dobře nese ;)

                                      0 0
                                • obda  

                                  Trochu si zapomněl na ten nejběžnější problematický terén – sypké. Kolem Brna dost a dost.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Právě že ne. Na to, a prakticky na všechno, je právě to Barzo. :-)

                                    0 0
                                    • Macik  

                                      Takže, jestli to chápu správně, tak ty zubatější gumy se dávaj na kola jenom proto, aby to nejelo. No prosím, furt se učím ;-)

                                      0 0
                                    • babicak  

                                      To Patrikova Barzo 2,25 bys na zadek klidně dal? Není to moc hrubý vzorek? Ptám se Tě jako znalce Vittoria.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Mě ses neptal, ale já jo – na xc, na Fluida bych si dal tu 2.35 jak teď Patrik.

                                        0 0
                                      • RomanH  

                                        Barzo je pro me na zadku zatim ta nej guma, kterou jsem mel. Celkem jede, drzi, je pohodlna, rozumnej pomer odolnosti a vahy, a v Dekaci byla za slusnej peniz. Krajinkarskej univerzal v tom nejlepsim slova smyslu.

                                        1 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Jestli to je na mě, tak už jsem tu psal, že novou dopředu a mírně jetou dozadu. Dojíždím je na zadním až skoro do hladka, ale už pak moc nedrží (Polka Ti může poreferovat, jak je dával na zimáka :-). Jedou i čistě na asfaltu celkem pěkně, moje trasy a rychlosti znáš ze Stravy.

                                        0 0
                                    • Paja  

                                      No a to Agarro je jen o něco zubatější.

                                      0 0
                                      • LM  

                                        Je trošku škoda, že na vittoria.com lze porovnávat pláště jenom v rámci stejné kategorie (XCvsXC, ENvsEN) ale ne napříč kategoriema. Mohla to být celkem sranda :-).

                                        Ale obrázek při výběru určení pláštů mají pěknej:

                                        0 0
                            • LM  

                              Špunty tě podrží všude. Něž jsem se psychicky dopracoval k „enduro-light“ gumě na předním kole, tak jsem se celkem často válel po zemi. Pak to přestalo a úplně jsem čuměl, co si s tou zubatějši gumou můžu dovolit.

                              PS: pokud jezdíš výjezdové trasy směrem dolů, tak to fakt nepotřebuješ :-)

                              1 0
                              • Karaya  

                                Já se pořád mentálně nemůžu odhodlat k Assegai 2.5 – 1200g je hrozně moc :D

                                Co bys doporučil, aby to drželo ještě lépe než Bontrager XR4 a přitom nevážilo jak ten Assegai?

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Agarro 2.6 :), kdoví, jakou šíři to má v reálu…

                                  0 0
                                • mastihuba  

                                  Na co to potrebujes? V 2010 litali xc chrti silenou kudlu na dolomitennmanovi bez vetsich problemu na ralfech :)

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Tak nejak hadam, ze se zavodni XC za tech 11 let technicky dost posunulo.

                                    0 0
                                    • Karaya  

                                      Ne, na závody musí stačit Speed

                                      ale na trénink hlavy na Francii a Katce, a konec konců i teď na sypkém Kolohnátu, bych potřeboval něco, co víc drží.

                                      0 0
                                • LM  

                                  Zkušenost s Bontrager XR4 ani s Assegai bohužel nemám. Těžká je akorát DH a DD kostra, EXO/EXO+ Assegai by měl být trochu lehčí.

                                  Nejvíc spokojen jsem byl zatím s DHF 2,3'' (neboost vidla), to mi přijde na trail bike dostatečné. Do hlubokého bahna nebo prachu beru Shorty 2,3'' (toho na tvrdém povrchu vozit nechceš:-)).

                                  A mám tu nachystané Agarro 2,3'' až konečně dorvu boční špunty na tom DHFku. To by mohlo držet podobně jak DHFko ale přitom lepši odvalovat.

                                  0 0
                                  • Karaya  

                                    A Dissector jsi někdy nevozil?

                                    0 0
                                    • LM  

                                      Taky ne.

                                      Jezdím hlavně po hlíně a plášť na předním kole mi vydrží celkem dlouho, takže jsem toho moc nevyzkoušel. A před tím DHFkem/Shortym to byla spíš série omylů :-).

                                      Zkus kouknout na recenzi.

                                      Pokud by mi to Agarro bylo dopředu moc málo, tak bych zkusil Mazza v trail kostře (TNT/Antracite). Vittorka by měla mít lepší výdrž bočních špuntů než Maxxis. Ty teď orvu mnohem dřív než sjedu vzorek…

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      Já jo ;)

                                      0 0
                                      • Karaya  

                                        A?

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Já jsem spokojenej, ale nemám s čím srovnávat, první 29 plášť, první 2,4 a první z takhle terénním vzorkem, předtím jsem nic zubatějšího než NN 26×2,25 neměl.

                                          0 0
                                    • o.unca  

                                      U těchto plášťů od Maxxisu podle mne pak hrozně záleží na směsi – 2c, 3c maxterra, 3c maxgrip. Vozil jsem DHF na předku ve všech třech a skončil jsem na maxgrip. Ale je fakt že se jezdí čím dál větší vraždy…-)

                                      0 0
                            • Polka  

                              Zas to nepřeháněj s tím umíráním. Já vozil kdysi pár let Nobby Nic 2.25" na zimáku i vzadu a žiju! Dalo se s tím jezdit napohodu. A teď s 2.35" vpředu i vzadu to musí být logicky pomalejší, ale nepociťuju „zabržděný kolo“.

                              0 0
                              • scoty  

                                Je to tak. Ty nový NN jedou gut.

                                0 0
                          • Excel  

                            Boha jeho..zasa jebů…gumy.

                            1 0
                  • mastihuba  

                    A proč jsi to menil? Ja bych je pryc ještě nedaval :) po nadšení ze to drží vždy prijde zklamani ze to nejede.

                    0 0
                  • babicak  

                    1 ks, pokud ještě je, bych vzal, do zadu na zimu na zimáka.

                    0 0
                    • Paja  

                      Ty máš zimáka?

                      0 0
                      • babicak  

                        Nasadím blatníky, vezmu zimní tretry a mám zimáka.

                        0 0
                      • obda  

                        26", ni?

                        0 0
                        • babicak  

                          A jó vlastně :-)

                          0 0
                          • Paja  

                            To bude majstrštyk narvat tam to Barzo ;)

                            0 0
    • mastihuba  

      Dvojprevodnik nikam neodešel.

      Komunisti casem vychcipou.

      Bf suldi te nemusi zajimat

      Nic

      Ne

      Ne

      Ano

      čím? :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Měli byste si objednat podprdelníky s vlastním designem na základňu: https://www.facebook.com/…35247091915/

      0 0
      • Paja  

        Leda, že by nám tam dali ty tvoje plamínky ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Žádný plamínky, našel jsem mu lepší flek. Má rád vláčky, tak s nima pude šibovat po nádru.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Bych se zamyslel a byl bych v lepším případě vejpůl, v horším bez nohy.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To už říkal Lucifer v pohádce S čerty nejsou žerty. Hlavně nemyslet!

              0 0
          • Polka  

            :-D

            0 0
        • Smazaný účet  

          To byla láva voe, na přání.

          0 0
          • Paja  

            To by byl hustokrutopřísnej design ;)

            0 0
    • scoty  

      ntvl..:) Nejčtenější web…

      https://www.sport.cz/…rousova.html?…

      0 0
    • babicak  

      "Už jsem se dlouho tak nezasmál ":https://www.bike-forum.cz/…o-hned-utece#…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Taková potupa, T815 na rouře vs. starý ZIL: https://youtu.be/LhfH5XYJuH4?…

      Konečné řešení gum: https://youtu.be/aBXelRykK8k?…

      0 0
      • RomanH  

        No rekni, ze bys z takove rachoty nemel cistsi hlavu (a v prdeli jatra :-)) nez z plaminku.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jedeš navštívit příbuzný do vedlejší dědiny a několik dní strávíš v bahně :)

          0 0
      • pepek  

        Ledwinka vs Studebaker. V těchto videjích Tatra většinou nic moc, možná si příliš brzo gecne na tu rouru.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Takže ventru s balonama a čumák vyplnit pořádným motorem.

          0 0
      • babicak  

        ЗИЛ-157 chorošaja mašina, až budu mít čas, tak to zhlédnu celé. ZIL se s Tatrou nedá srovnávat, každý má v podstatě jiné určení , jiná hmotnost, prostě jiná kategorie.

        0 0
        • JSt  

          rano nam stala pred barakem nova buchanka s navijakem. detem se to libilo. ;-)

          0 0
    • mastihuba  

      Krasny auto.

      0 0
        • Smazaný účet  

          To je otročina chystání podkladů polepů na PETky ve dvou směnách.

          0 0
      • Polka  

        VŠ vzdělání, ntvl k čemu? :-D Plat raději neuveden, teda ty jejich platový tabulky…to bude zkoumat kdo?

        0 0
        • novcze  

          taky si říkám, při tom by to mohl dělat i zkušenější youtuber… což mě připomíná, že bych měl TH napsat, že když je teď ten profesionál, tak by mohl vozit gimbal a nespoléhat se na stabilizaci v gopro

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ten je na POV trochu velký ne?

            0 0
          • Polka  

            On ho má a dřív ho používal. Asi kvůli jednoduchosti a výdrži baterek ho teď nepoužívá?

            0 0
            • novcze  

              však co mu brání dát si do baťohu větší baterku a z toho to pak celý provozovat (stejně jak BKXC), už to nedělá jako koníček, tak by tomu mohl věnovat trochu víc a nemusel psát do videí trapný kecy jak mu gopro zase nestabilizuje

              0 0
        • mastihuba  

          Driv to bylo z duvodu vyloucit slabe kusy, dnes to zavani hendikepem ze se mu nechce delat. Nechci pausalizovat, ale v soucasnosti je to osobni zkusenost s VS. Za mne není dobré brát do prvniho jaru kazdou kundu a třídit to až ex of bez prijimacek.

          0 0
          • obda  

            Tak není dobré… Takhle dáš více lidem šanci během prvního roku ukázat, že na to mají. Pokud ne, skončí. COž mi nepřijde až tak špatné.

            0 0
            • mastihuba  

              Sposta studentu to bere jinak. Nemyslim si ze ten dement od nas si ty rocni prazdniny vymyslel sam. :)

              0 0
              • obda  

                Tak třeba my nějaké přijímačky máme a každého rozhodně nebereme. Většina ostatně nedojede na tom, že by nebyli dost chytří, ale na tom, že nechtějí makat.

                Pokud některým jsou rodiče ochotni zasponzorovat roční flákání na škole, která nemá přijímačky, tak je těžko s tím něco dělat.

                0 0
                • mastihuba  

                  ten náš má od firmy kapesný 10litrů a do terénu jezdit nechce, ale spolíhám na tebe až přijde na statistiku, že ho pošleš zpět do řádného pracovního procesu. :D

                  0 0
        • JSt  

          to mas jednoduche. statni zamestnanec bez vysoke skoly nedosahne na uvedeny tabulkovy plat. k tabulkovemu platu muze mit osobni ohodnoceni az do jeho vyse. ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            Tak v zasade vam davaji vsem stejne? Bez ohledu na pridelenou tridu? :)

            0 0
            • JSt  

              v zasade ne. ;-) tridu a stupen urcuje vzdelani a praxe, tu promenlivou slozku si musi vybojovat kazdy sam. pak je jeste ne nepodstatny fakt, ze je mzk uznano jako vedecka organizace, pac oproti „obycejne“ knihovne jsou ty tabulky trosku stedrejsi.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Netušíte, jaké to mají být ty dvě první městké části? :)

      A jsou někde všechny?

      0 0
      • nomecz  

        To druhe jsou asi jehnice

        0 0
      • Excel  

        Té jasný, ta první jsou Ivanovice. Koňský hovna a Globus jsou kde?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Aha Glóbus :)

          0 0
        • pepek  

          A žáby v centru – správně.

          0 0
          • obda  

            :D

            0 0
          • scoty  

            Hmm, zřejmě soudruh znalý věci… :)

            0 0
          • Macik  

            Tsss. Jdeš tomu žabinocentristovi moc na ruku. Dle mě je to jasný Žabětín :-)

            0 0
            • scoty  

              No, s tím Žabětínem to centrum jen tak nevybojujete.. :) To takový Žabkomín je na tom přeci jen lépe. Ale snahu vám nelze upřít i když je to trochu úlisné no. Jak vidno, tak Žabrno jednou musí přijít .. ;-)

              0 0
      • Smazaný účet  

        Další, zase mám mezery…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tady se divím, že nás Roman ještě neprotáh :)

      Obďa s kočárem to má určo odškrtlé.

      0 0
      • RomanH  

        Nekolikrat jsem se na to chystal, ale vzdy jsem vymeknul. Kolega rybar tvrdil, ze na pohodu, ale vis jak jsou na tom ty jejich oci ;-)

        Nicmene Ty se nudis, tak sedni na vlak, prozkoumej to peso a dej vedet.

        0 0
        • Paja  

          Jak pěšo, s novým obutím to může jet vyšredit na trku ;)

          0 0
      • Excel  

        Dnes bych se podíval z okna, řekl si, jo to pude,papagaja vrazil sousedce s příslibem, že ji pak sáhnu na švába, sbalil bágl, vytáh bajk, dofukal gumy, mázl řetěz a na klid bych vyjel ňákým tím směrem, někde po cestě dal pívo, gábl a pak přespal někde, kdoví kde, a další den pokračoval nebo ne a vrátil se až jak by to vyšlo, žádný teď musím vyrazit a tehdy se musím vrátit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Dnes zrovna nevydržím ve vertikální poloze, si stejně myslím, že mám i nějaký fyzický únavový problém.

          U sousedky už jsem jednou byl, v trenkách.

          0 0
          • Excel  

            Takže potřebuješ i lehokolo. :-)

            edit: únava je jen důsledek psychického stavu ne? Jakože když je v hajzlu hlava tak tělu neporučíš.

            Můžeš si nechat udělat kompletní krevní obraz zaměřenej i na borelku, chlamydie atd. a to by v tom byl čert aby se něco nenašlo. Ta žádanka na krev má spousty kolonek. Ináč doporučuju PET-CT tam tě projedou od hlavy až k patě a popíšou ti co všecko degeneruje nebo začíná bejt v hajzlu ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              To nemusím nikam chodit: málo krvinek, hodně cholesterolu a cukru, potřeba brýlí na čtení a na displeje.

              Ono to může být i naopak, psychika jako odraz fyzického problému.

              0 0
              • Excel  

                TVL furt mi v prohlížeči vyskakuje banner na nějakou seznamku pro lidi nad 50 let.

                Tak jak se to ty kurvy šikmooké dozvěděli když já nic nepoptával,neh­ledal, nechcu to.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Promaž si sušenky a nechoď furt do mature category :)

                  0 0
                  • Excel  

                    Na pracovním počále na žádný takový stránky nechodím, nemám čas honit si brko, dyť já dřu ty vole.

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  Tchýně říkala, že se člověk po padesátce vyrovná se sexem a začne ho bavit vaření.

                  Ještě jedno skoro aktuální téma pro starší jezdce: https://www.bike-forum.cz/…ubni-nahrady

                  0 0
                • Motyll  

                  V klidu, mně vyskakuje pojištění pohřbu.

                  A nedávno jsem měl ve schránce dopis, že koupí můj domek a díky tomu, že je mi 60+, mne tam nechají i dožít.

                  0 0
                • mastihuba  

                  tak ještě že ti nechodí nabídky na viagru :)

                  0 0
                  • Excel  

                    To by ale byla relevantní nabídka. :-)

                    0 0
                • Karaya  

                  jestli si to tam nehledala přítelkyně ;-)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                bývá vyčerpaný, a proto ho najdete nejčastěji v posteli, kde tráví hodiny a hodiny spánkem či sledováním televize. Postupně ztrácí zájem o sebe i druhé, přestává být schopen komunikace s lidmi, a proto se od nich raději izoluje.

                Co s takovýma lidma?

                0 0
      • Smazaný účet  

        Kdyby to někdo hledal, jak já, tak to není Kančí žleb, ale Kančí žlíbek.

        0 0
      • obda  

        Proč bych tam tahal kočárek, když to tam moc dobře znám? Tam jsme chodili se šátkem nebo nosičkou ;) Každopádně jsem už několikrát viděl lidi, jak přes ty řetězy táhnou kolo. Naposledy dokonce e-biky, což jsem jim tedy moc nezáviděl :D

        Jinak Oslavka je pro mne srdeční záležitost a chodím tam s rodinou pravidelně.

        A na tom videu jsou teda dobří pacienti :D

        0 0
    • Smazaný účet  

      Toho si nevšímejte: strojvůdce pejan měl by jít na psychotesty, nebo si naopak zachoval zdravý rozum? :)

      Cca od 6:40 jede bomby.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kuk :)

      0 0
      • mastihuba  

        Se posune cas a vseci jsou tam pred patou? :P

        0 0
      • Excel  

        Mesic do Mikulaske a nikde nic, to se resi separatne nebo se jeste neresilo?

        0 0
        • pepek  

          Slyšels někdy také slovo lockdown, súdruh?

          0 0
          • Excel  

            Jakože už se to považuje za hotovou věc?

            0 0
            • pepek  

              Zatím ne, ale víš jak: Všechno se neustále zhoršuje.

              0 0
              • RomanH  

                Jaky si to udelas…

                0 0
                • pepek  

                  Odmítači očkování jako ty prý budou neprodleně zastřeleni na hranici okresu.

                  0 0
                • Motyll  

                  Přesně…

                  0 0
        • babicak  

          Chybí mi to vlákno, Clint se zapomněl.

          0 0
      • Paja  

        My tam na tebe čekali…

        0 0
        • mastihuba  

          zbytečně, napřed si musim vybudovat střevní imunitu…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Fekální bakterioterapie („transplantace stolice“) je založena na poznatku, že stolice zdravého jedince je až z 80 % tvořena intestinální mikroflórou. Poprvé byla popsána již v roce 1958 a od začátku tohoto tisíciletí zažívá renesanci. Před fekální bakterioterapií jsou pacienti léčeni 10–14 dní vankomycinem. Homogenizovaná stolice zdravého dárce je potom podána jednorázově sondou přes nos do střev (tzv. nasojejunální sonda), čímž je snížen negativní vliv kyselé žaludeční šťávy na přežití mikrobů. Úspěšnost této terapie je udávána různými autory ve více než 80 % případů. Alternativně je možné podat dárcovskou stolici rektální cestou, buď vysokým klysmatem nebo s pomocí endoskopu.

            0 0
            • Polka  

              Bylo to nutný takhle po ránu?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Pardon, by mě zajímalo, kolik dávaj dárcům :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Příspěvek vo hovně, ale jestli to je placený, tak dej vědět. Každá koruna se hodí.

                  Včera dorazily do zásoby na zkoušku dva řetězy X01 a zas přes dva a půl v prdeli. Když je tu všichni tak vynáší do nebes, tak je zkusím, když zrovna byly skladem za 1300. Dnes jsou komponenty skladem zázrak a řetěz se vždycky upotřebí.

                  0 0
                  • scoty  

                    Byli zde i tací, kterým vydržely jen 800…

                    0 0
                    • JSt  

                      kdyz to vyplasene meri a meni…

                      0 0
                    • mastihuba  

                      vim že důležitý je nemyslet, ale žiju v představě že životnost X01 soustavy je především kvalitou kazety za bambilion…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Nemyslím si, že by např. GX kazeta zkracovala životnost zbytku. Jen je těžší a má křivý zuby.

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tady (jiný témata než Brno) se ale vychvaluje čistě výdrž řetězu X01 bez ohledu na soustavu. Nevěřím tomu, že dá skoro 2× tolik co GX, s ohledem na skoro dvojnásobnou cenu, ale takovými komentáři se to tu jen hemží, jak říká klasik. No uvidíme. GX za skoro 800 nebo X01 za 1300 mi nepřišlo jako tak strašná suma v rozdílu to nezkusit. Za rozdíl v ceně jsem teda ještě nedávno kupoval celej řetěz, ale časy se mění. Až ojedu všechny řetězy co se mi teď za poslední rok nastřádaly, tak začnu rotovat a to už asi přežije i celý kolo. Použitý 1× NX a 1× GX, v zásobě nový 2× GX a 2× X01. :-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          o točení řetězů jsem se chvilku pokoušel okolo roku 2000 a už tenkrát jsem věděl že s tímhle se ***** rozhodně nebudu. Teď v době kdy na 3 kolech najedu za rok asi 1500km by se o tom dalo s nějakou sofistikovanou aplikací uvažovat :)

                          0 0
                          • Polka  

                            Přitom to funguje uplně opačně :-) Přece při minimálním nájezdu, ještě ke všemu na třech kolech (wtf?), není třeba vůbec řešit řetěz. Naopak při velkým nájezdu musíš častěji kontrolovat a točit a vyplatí se to.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              možná se to vyplatí ale i v dobách kdy sem jezdil na jednom kole jsem se na todle fakt mohl ******.

                              0 0
                          • Smazaný účet  

                            1500 za rok na třech kolech dohromady nebo na každým?

                            0 0
                        • RomanH  

                          Ja teda mam jen 11s pohon, ale vsichni tu na BF tvrdi, ze 12s retez na tom vydrzi podstatne dele. Mozna o neco ano, ale 1130 ci KMC z Dekace stoji(stalo – nevim, dlouho jsem nekupoval, bo zasoby) okolo 400 Kc a najedu na nem okolo 1300 Km, a to se srackam a kopcum nevyhybam. Alorat teda vymenuji nanukovou metodou, kazdopadne na kazete / prevodniku mam okolo 12t Km, coz povazuji za dobry. Pochybuji, ze 12s retez vydrzi dvojnasobek, aby obhajil cenu, ale treba se pletu.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            NX (osazeno výrobcem) dal 1800, GX asi 1600. Bylo komentováno, že první řetěz na nové kazetě většinou vydrží delší dobu. O X01 nebo XX1 se tu objevují i čísla přes 2500 km, někdo i přes 3000. Myslím i Karoš psal něco o 3500. Tam se dost lidí shoduje, že v nich už rozdíl ve výdrži není. Ale GX prý vydrží ze zmíněných nejmíň, i v porovnání s NX. 12t je dost. Jsou tu napsaný – řekl bych – i nesmysly o výdrži od 500 km do 6000. Jedni mění asi zbytečně brzo a druzí s extrémním nájezdem zase pozdě. Ta zlatá střední cesta by kolem 3000 být i mohla. Zkusit se to musí. Vlastní zkušenost je neocenitelná. Zničit si kazetu za 4 litry, to bude zážitek na dlouho. :-)

                            0 0
                            • scoty  

                              Myslím že ta „zlatá“ střední cesta bude tak do 1600, bez nadměrného ojebu převodů…

                              0 0
                              • babicak  

                                X01 2.200 km a ještě s ním jezdím.

                                1 0
                                • scoty  

                                  Tak třeba i 3555, ale záleží co to pak dělá s kazetou.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Podle zkušeností lidí vůbec nic. Je jich tu popsáno celkem dost a 1×12 už jezdí hodně lidí celkem dlouho, tak to nebude jeden omyl a přetažení nájezdu až do likvidace pohonu. Pokud mají ty řetězy vyrobený z kvalitního materiálu a s dostatečně tvrdou povrchovkou, tak prostě vydrží víc, než se povrchovka a materiál odře/vydře. To bude celý kouzlo.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      +nemůžeš dát malou pilu

                                      0 0
                                  • babicak  

                                    Podle čeho měníš řetěz, podle vůle, nebo pohledem na kazetu? Měrka nepropadne ani s maximální možnou silou působící na měrku a podle šuplery 132,6 .

                                    0 0
                                    • scoty  

                                      Posuvkou bez vymezení na 132,525:) Nájezd na toto protažení mi u XT řetězu stačí a vůbec ho nevztahuji ke kilometrům.

                                      Jediné co na kole měřím a numericky sleduji je právě protažení řetězu.

                                      Domnívám se, že zhruba od 132,6 dochází při mtb použití k nadměrnému opotřebení převodů i když měrka ještě nepropadne a hodně uživatelů si libuje jak na řetěz najede ke třem litrům…

                                      Prostě tam vzniká řada dalších defektů, radiální vůle, osekání atd., a i když je délka ještě nějaký čas „ok“, tak zuby trpí víc.

                                      0 0
                                      •  jarek1  

                                        Prosím, až budeš takto ojeté dvanáctkové řetázky vyhazovat a budeš chtít být za dobráka, dej vědět, rád si na každém ještě tisícovku najedu.

                                        0 0
                                      • scoty  

                                        Jo, ty šmatlavý vůle co neprodlužují řetěz budou spíš axiální..až kombinovaný :)

                                        0 0
                                      • novcze  

                                        já jsem před cca 2500km dal nový XT řetěz, mazal jsem to celou dobu muc-off dry lube (vosk), takže není tak od šmíru, jak když se to mazalo PTFE olejem a řekl bych, že pořád dobrý… měřeno vlastní metodou šuplerou z boku, jedna packa na měření vnitřních průměrů je zapřená o vnitřek čepu, druhá packa vychází na foto zelená linka tam kde je nový řetěz 5" (127mm) a červená linka maximální vytažení které jsem dal na 0.5% tj. 127,65 mm a protože vnitřní okraj čepu je ještě dál od červené linky tak je to ok.

                                        Decathlon měrka taky ukazuje, že ještě ok. Foto zubů kazety dám, až to budu čistit, aspoň se dozvím jestli je kazeta na vyhození nebo ne :))

                                        0 0
                                        • scoty  

                                          Taky zajímavý:) Prosím tě, změř ho normálně posuvkou na 132,…alespoň na třech místech a řekni kolik máš km.

                                          Porovnáme s mým řetězem. Dík

                                          Od čeho to máš tak zalepený?

                                          0 0
                                          • novcze  

                                            132,55mm …ostatní máš napsané výše

                                            Kolik máš nájezd, když měníš při 132,525?

                                            0 0
                                            • scoty  

                                              Jak píšu výše tak km neměřím kompletně, ale podle Mapy cz. mám od jara na tomto řetězu min 1600. Rozměr je 132,43.

                                              0 0
                            • Karaya  

                              Já jsem ještě žádný X01 neojel, výsledné km se teprve uvidí :-)

                              0 0
          • Paja  

            To bylo na Patrika, ale tebe jsme se taky nedočkali, jediná jistota byl Jarda.

            0 0
            • Polka  

              Byl tam onehdá, na rok má zase pokoj.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tam teda jezdí míň často než já. Jestli se dožijeme jara, tak ho vyzvednu u botanky a na kamarádsko Buk po volejích přijedeme zkontrolovat. On mě snad na žádný zarostlý a rozpadající se cesty s popadanýma větvema na urvání šaltru :-P nepotáhne.

                0 0
                • mastihuba  

                  To si mne pletes s pepkem ja z botanky nejezdim, ale posledně když jsem s jednim takovym chrtem vyrazil na buk tak prvni co se mne zeptal jak vim ze ma novy navleky na tretry :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já zas myslel, že Polka myslí p@Xe. Tak já už nevim, no. 80kilovýho chrta jsem ještě neviděl. A návleky mám starý. :-)

                    0 0
                    • babicak  

                      Ty jezdíš s Frantou na Buk?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ne, a vypadá to, že asi ani nezačnu. Nemá rád tlustý chrty s návlekama.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Ja teda nepsal ze jezdim v navlekach. :)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Máš tam jen menší poznámku. Já jo, když je mi zima a není taková, abych vytahoval zimní škrpály.

                            0 0
                            • pepek  

                              Návleky se hned roztrhají při chůzi. . . . . a jo, na volejích se to asi nestává tak často :-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Kolo jsem si koupil abych na něm jezdil, takže pěšky nechodím (pokud se nedostanu někam do nečekané pasti). Na pěší výlety si kolo neberu. A ty potrhaný a nasekaný špičky neoprénu od zastavování na semaforu a projití s kolem po baráku, to kromě přelepení občas se párajících švů sekunďákem neřeším. Návleky mám pořád jedny (BBB Heavy Duty) asi 20 let. Zimní tretry jsem kupoval asi před 3 lety, takže toho návleky se mnou zažily už celkem dost. Už je používám jen občas v teplotách tak 3 – 8 °C. Nad mi stačí druhý ponožky a pod zimní škrpály. Vypadá to, že tu probereme úplně všechno. Pláště, řetězy, návleky, pracák…nechápu, na co je na BF tolik založených témat, když to jde pohodlně v jednom. :-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Už máš po bufetu? Tak makat! ;)

                                  0 0
                                • pepek  

                                  1 20 let ti nevěřím, mně nevydržely víc jak jednu zimu. ( Byl tu jeden, který je prý roztrhal při první jízdě)

                                  2 Tady ti do toho nelezou cizí lidi z BF

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Je to hodně pevnej neoprén a kvalitní zip. Ty špičky jsou prosekaný hodně, obzvlášť levá, ale jinak nemám důvod je měnit. Kde jsou díry, tam je podrážka treter. Našel jsem tu i fotky, který jsem někde dával.

                                    0 0
                                  • babicak  
                                    1. Mám již 8 let holt někdo v tom chodit umí a nemusí na každou zimu kupovat nové
                                    2. Chvála bohu
                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Návleky z nowindu od Maňasova dvorního dodavatele už mám 15 let, po 3 byly dotrhaný a myslel jsem, že se brzo rozpadnou, ale trvá jim to nějak dlouhu ;) těch cca 12 let je teda používám už stejně jako Kamil jen na jaře/podzim.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      No vidíš – a mladej orlík si stěžoval už na první vyjížďce/procház­ce :-)

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Myslíš toho, co já? Toho už si snad ani nemůžeš pamatovat :D

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          Jo, vzpomeň si, takovej mladej. Má tady i vlákno. Pamatuju si,že mi ty nový roztrhaný návleky dával za vinu.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Splinťa tu má ještě nějaký vlákno?

                                            0 0
                                            • pepek  

                                              Nejstarší vlákno asi – 14 let. O české poště (Jak mi pošta nedonesla Rebu :-)

                                              0 0
                                • mastihuba  

                                  ad.2 V jednom to evidentně nejde, když se musí každej měsíc založit nový :)

                                  0 0
                              • Excel  

                                Návleky, to je něco jako blatníky, že?

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Jo, pro buzeranty

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    přitom to začalo tak nevinně…:)

                                    ale potáhne, protože nejlíp se tak eliminují rozdíly ve výkonech… a kdo měl nový návleky, tak po takové vycházce většinou nemá žádný návleky…

                                    On mě snad na žádný zarostlý a rozpadající se cesty s popadanýma větvema na urvání šaltru :-P nepotáhne.

                                    1 0
                                  • Paja  

                                    Jak jsem za ty ************ blatníky byl dnes ráno rád…

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Tvl, to tu někdo hvězdičkuje?!

                                      0 0
                                      • Vilém  

                                        JJ, automat. Viz tema admni atd.

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Zajímavý, že u Romana to nevadí ;)

                                          0 0
                                          • LM  

                                            Asi ještě nemají natrénovanej „cenzurovací slovník“ :-)

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Jo, to už jsem viděl ;)

                                              0 0
                                          • RomanH  

                                            Tak ******** neni nadavka, ze :-)

                                            Edit : Tak je, chtelo by to ciselnik a odkazovat se na hodnoty. To je pocatek konce (i kdyz ten pocatek byl uz asi drive).

                                            0 0
                                            • slezah  

                                              To bych neriskoval, v dalším levelu by zakázali i číslovky.

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                Mne uz je to jedno, psal jsem to i do vlakna Admina.

                                                Doba, kdy se spolu kluci dokazali sejit na Vanocnim vecirku u rizku a nikdo nemel problem, kdyz se obcas poslali do riti, je evidentne pryc. Vsechno rozestvali zakomplexovani ubozaci, kteri se nezmohli na nic jineho, nez na bonzovani ve jmenu hyperkorektnosti. I to ze, ze se skryva negativni palec, je ubohost. Chlap si za svym nazorem stoji a nema duvod zustat v anonymite.

                                                Stravil jsem tu na foru pres 23 let, poznal kamarady, se kterymi budu dal jezdit. Uz tu ale rozhodne nebudu travit tolik casu, abych pomahal udrzovat traffic a navstevnost fora, ktere se riti milovymi kroky do pr-de-le :-(

                                                Admini si muzou uzivat vlhkej hyperkorektni sen, toto uz je pro me fakt pres caru.

                                                0 0
                                    • Excel  

                                      Tak to je v piči už tady.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        To vypadá, že ty jsi tolerovanej. Asi ty Buzerantowice, no.

                                        0 0
                                        • Excel  

                                          Spíš má robot zpoždění, co bude další level?

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Ban, pyčo. :-P

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Pyča s tvrdym projde, dobry :-)

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                A co ******** a ******?

                                                Edit: Tak tchůrák a pítcha nepomůže ani dlouhý :-)

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  je to filtr kustomizovany na cajzle. ;-)

                                                  1 0
                                                  • obda  

                                                    :D A zatím pojde i ten „cajzl“ ;)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Je na tom pěkný, že ********* admin dává více prostoru fantazii. Můžeš klidně někomu nadat do čuráka nebo píče a on si může domyslet, že mu třeba nadáváš do něčeho míň ošklivýho. Nebo se pošlete do ****** navzájem a ani nevíte kdo koho kam posla, jestli do ****** nebo do piči.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Tak to zatím je je testovací provoz a nemají to úplně vychytaný :-P

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    evidetne to kolabuje na druhym padu. ;-P

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    :-D


                                                    bez *****

                                                    piči

                                                    *****

                                                    pičo

                                                    o piči

                                                    s pičou

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Těch chybných pádů bude víc a z prvního to tentokrát udělalo čáru místo hvezdiček. :-)

                                                    0 0
      • Jaroslávek  

        Časy se mění, nyní bez ubrusů.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Už dávají k časákům i 1:24, stavebnicovou 1:8 Motýl zakázal, už zbývá jen 1:1.

      0 0
      • Motyll  

        Tuhle jsem si na tebe vzpomněl v Bambuli

        0 0
        • Smazaný účet  

          To je é-čko.

          Ta 1:8

          Akční cena 1. čísla: 49 Kč

          Akční cena 2. čísla: 149 Kč

          Od 3. čísla běžná cena: 229 Kč

          Předpokládaný rozsah kolekce je 130 čísel.

          Ty kokso!

          0 0
    • Smazaný účet  

      Paní na ÚP mi dnes řekla, že vypadám lépe než minule, tak nevím, co tím myslela :)

      Já odvětil, že jedu na brigádu do K, střídavě do sousedního RM a byla spoko.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Chtěla se seznámit nebo udat dlouho prázdnou pozici?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ona taky chuděra, co musí vyslechnout příběhů od různých zkrachovalců, iqáčů, indiánů…

          1 0
          • mastihuba  

            Pistoli u hlavy ji asi nikdo pri nastupu nedržel.

            0 0
      • Jaroslávek  

        No a je k světu ?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mně už se líbí každá druhá 15–50.

          Teď zas jak jsou in ty fikaný tvarující riflo-legíny…, není chvíli klid :)

          0 0
          • Excel  

            uvažuju o tom

            0 0
            • Smazaný účet  

              Selfí? Večer nastupuješ na Love Island?

              0 0
            • Jaroslávek  

              *****, to je hnus.

              0 0
              • Jaroslávek  

                P.S. Vono to fakt hvězdičkuje, to je sranda :-))

                0 0
                • babicak  

                  Do *****, to žádná ***** není. Ta blbá hyperkorektnost je už i na cyklistyckém fóru, za chvíli nebudeš moci napsat, že P&X má černé kanady a podobné zhovadilosti se sem pomalu zavádějí.

                  0 0
                  • babicak  

                    Á, tak vše to vyhvězdičkovat zatím neumí :-)

                    0 0
                    • pepek  

                      A co tak používat jiné jazyky, kurwa? Za chvilku budou mazat i ty vrcholové fotky masitého jídla a piva :-)

                      0 0
                  • JSt  

                    nahodou to tu pekne demonstruje, k cemu podobna opatreni vedou. tolik sprostych slov behem jednoho dne tu temer jiste jeste nepadlo. ;-) a popravde, jestli se zobrazi, par hvezdicek misto ***** nebo kundy je prece uplne jedno. ;-)

                    1 0
                • Motyll  

                  Co Mikulášská, ************?

                  0 0
          • Smazaný účet  

            Měl bys tu hranici trochu zvednout. Za 15 jsou ještě celkem vysoký tresty. Ale jestli jenom čumíš, max se Ti budou posmívat kamarádky očumované. :-)

            0 0
    • Motyll  

      @pax

      Studijní materiál:

      http://www.pratelepiva.cz/…kova-zprava/

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tohle video už tady několikrát bylo, MTB '79, Gary… https://youtu.be/OKwTKeLCs7A

      Nevím, proč se pak zužovali rodla.

      0 0
    • Smazaný účet  

      LGBT fenders, najdi pět rozdílů, aneb zas začíná přibírat.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Co to sušíš za barevný květy?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já ne. Habanero.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jo to jsou papričky. Vypadá to jak kytky.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Přemýšlím, že bych si nechal na rám vyplotrovat loga: Comirnaty, Pfizer/BioNTech, Zoloft :)

              0 0
              • Motyll  

                Koho chleba jíš, toho píseň zpívej…

                0 0
              • Smazaný účet  

                Aby pak na Tebe nepořvávali z chodníku zájemci, že chtějí včeličku. Vypadal bys jak mobilní očkovací centrum. Když si do batohu přibalíš nějaký vakcíny a navíc i piko, můžeš dávat dle výběru z menu. Nějaký vakcíny stačí mít v ledničce, tak teď v zimě nebude problém s teplotou a hygienu u vakcinace už taky nikdo neřeší, od té doby, co to píchají v kdejakým obchoďáku. Žrádlo taky rozváží cyklisti, proč by ne i vakcíny… Takovej očkovací Bolt. Musíme se na to dívat …tak nějak… pokrokově. :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Představ si vzadu místo ploutve držák s eRBesem: https://www.rajveteranu.cz/…-tatra-603-1

                  Ta vínová k tomu překvapivě ladí, i když veteránisti by to odsoudili.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To bys nesměl šetřit na barvě a musel bys mít brutal finish, aby to ladilo. Vidlu do barvy střechy. Ale celá teorie je asi nesmysl. Takovou škaredou starou popelnici na fosilní paliva a alumíniový kolo, to nechceš. Musíš mít krásnou Teslu a na tom nějakej bakelit v elektrice!

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Zatěžkat předek bambilionem 18650 by jízdním vlastnostem jen prospělo :)

                      1 0
                    • Smazaný účet  

                      Není to systém leteckýho motoru? Nebo tak aspoň (mám dojem) motory vypadaly.

                      0 0
                      • obda  

                        Tak je to hvězdicový motor. U letadel byly dřív i v rotační verzi ;)

                        1 0
                        • Smazaný účet  

                          Co se tu člověk nepřiučí. Musel jsem si rozdíl najít na wiki a je to zajímavý. Obzvlášť použití rotačního v kole motorky. To vypadá až děsivě.

                          0 0
                          • obda  

                            Děsivý je akorát fakt, že to musíš na semaforu vždycky ********** a pak roztlačit, protože nemá spojku :) Ale jinak cool :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Cool asi moc ne. Spíš metoda slepých uliček.

                              0 0
                            • pepek  

                              A jízda musela být neuvěřitelně stabilní :-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Pan tester napsal, že na ničem horším v životě nejel a nemíní to ani opakovat. :-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  to ještě nejel na labuti :)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Labutě znám jen z kolotočů. Na živé jsem ještě nejel.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      Prave na te z kolotoče. :) Unas z toho borci udelali alegorickou sajdu privarili to napevno k nabourane dvoustope silnicni masine a obuli to na tereni drapaky. Dnes už je to odstaveny ale ridit bys to nechtel :)

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        .

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          No ty vole :-) Na moto nemám řidičák a jel jsem na nějaké 2×. Takže by to nedopadlo dobře ani bez labuťe.

                                          0 0
    • Smazaný účet  

      Kdo všude nasypal to listí?

      0 0
      • Paja  

        Nekecej, nebo jsi to udělal v Corelu? :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Pod Corel spadá Photo-Paint, který je podobný Phtshpu, ale všechno se dělá jinak, hůř :)

          0 0
          • Paja  

            Já vím, Corel mám, ale naštěstí mám možnost přesunout se i ke stroji s Photoshopem :)

            0 0
      • Smazaný účet  

        Ty S gripy na RB, to je tady povolený?

        0 0
        • mastihuba  

          povolený asi jo, ale nic to nemění na tom že to je nevkusný :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Gripy jsme dlouho neřešili :) Jsem zastáncem tenkých gumových na jednu objímku u kterých není potřeba zátka. Esi nemám rád, protože bych furt musel kupovat nový, jelikož okousaný bych nesnes.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Klid, jsem si jen trochu rýpl. Jezdi s čím chceš. Taky mám nejradši objímkový, zátka mi nevadí.

            0 0
      • kankrlicek  

        To je paráda, co?

        0 0
    • Smazaný účet  

      BMW iX xDrive50

      Kapota otevřít nejde, ale znáček ano :D

      0 0
      • pepek  

        Cotoje za klauni? Tomu kdybys svázal ruce, tak se nedomluví. Myslel jsem, že vrchol nevkusu je elektrické SUV. Ale ne, bobří elektrické SUV je daleko víc.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Nemám rád páčky, hyzdí vzhled kola :)

      Je teda z CZ shopu, měla být STING, radši nad tím nebudu špekulovat.

      0 0
      • babicak  

        Pěkná, ta by se hodila k mému bajku. 70 gramů ušetříš, ale zase imbus navíc vozíš.

        0 0
    • babicak  

      Přenechám za odvoz. Nové, nepoužité.

      0 0
      • JSt  

        To vrat i s pytlikem do kseftu. ;-P

        1 0
        • Smazaný účet  

          Ještě by mu musel někdo vytisknout připínací kartu Force :)

          0 0
      • Excel  

        :-)))

        0 0
    • Smazaný účet  

      Fény dlouho nebyly.

      Stojí makro a cinematic mód za to? :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kontolní otázka: čím se „řídí“ loko E 479.0 (130)?

      0 0
      • Jáchym 1  

        Ona se lokomotiva spíš ovládá.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mám tam uvozovky. Slyšels někdy, že by někdo řidiče šaliny nazval strojvůdcem? :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Co by člověk kvůli hospě neudělal, systém Vás semele.

      0 0
      • scoty  

        Nemůžu s tím nic dělat,

        možná ne dnes,

        možná ne zítra,

        ale určitě se napiju…

        Woody Harrelson

        ;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Jdeš na včelku? To jsi první kvůli hospodě, jinak všichni chodí kvůli zdraví :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Vím, že jsou to únavný kecy, ale dle Reflexu jsou největší přenašeči právě očkovaní, kteří se nemusí testovat.

          0 0
          • scoty  

            Státu jde JEN o kapacitu zdravotnictví, o NIC jiného…

            0 0
          • Smazaný účet  

            Přenašeči jsou podle všeho všichni. Někdo míň, někdo víc, ale asi všichni. Očkování má jen snížit pravděpodobnost komplikací. Nic víc už se od toho očekávat nedá. Krom toho padají protilátky lidem už i po druhé dávce (to vím, máti je zařazena do výzkumu), tak mají chodit na třetí…pak čtvrtou, pátou…atd. Kdo nepůjde, ten pak padne do skupiny neočkovaných.

            0 0
            • Paja  

              …a některým z těch co to měli naopak protilátky stoupají ;)

              1 0
              • Excel  

                Což může být tím, že se s Covidem dostávají stále do kontaktu, což bych tak řekl je ideální stav, aby se z toho stala běžná chřipka, ať už s očkováním nebo bez…bojeschop­nost kurvá.

                1 0
                • scoty  

                  Přesně, zatím jsme pořád tak trochu indiáni, ke kterým dopluly lodě z Evropy…

                  0 0
                • Paja  

                  To ne, že může být, to tak určitě je, důležitý je, že ti lidé žádnou nemoc nezaznamenali.

                  0 0
                  • Excel  

                    Zřejmě slušný oddíl

                    0 0
            • scoty  

              Přenašeči jsou hlavně ti, kteří cítí že jsou nemocní a přesto jdou do práce, nebo mezi lidi obecně. Je to především o slušnosti a ohleduplnosti. Prachy jsou dnes přednější, než zdraví kolegy…

              1 0
      • novcze  

        a co to bylo? …jestli jednodávkový Janssen, tak tam oproti Pfizeru hodně rychle padá účinnost, zatímco Pfizer je po cca 6 měsících na 50% tak Janssen je na 2%, ale jestli šlo jen o hospodu a ne prevenci komplikací, tak je to asi jedno ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Došly mi fotky ze školního srazu po 30 letech, jsem se úplně zhrozil a půlku lidí nepoznal, příště už to bude fakt jako z mé oblíbené inscenace Nezralé maliny :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Donutil nebo Polívka říkal historku ze srazu. Byly tam i profesorky, tak se jedné zeptal: „A vy jste nás měla z čeho?“

        „Ty vole, já jsem s tebou seděla v lavici.“

        0 0
        • babicak  

          Ten byl dobrý. My jsme letos měli 40 let od maturity, kurňa, ten čas letí.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Čím dál rychleji. Ale na takovýho dědka máš slušný sportovní výkony. :-)

            0 0
          • mastihuba  

            Sem ted byl na 30 od zakladky a baby vy padaji fakt tragicky. Nektery bez zubu, nektery bez zabran… Borci vypadaji jak kdyby nestarli :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Až na tu šeď a náměstíčka, což se Tebe netýká, používáš Alpecin? :)

              Borci, projeďte stodoly: https://www.idnes.cz/…automoto_fdv

              https://www.idnes.cz/…6211A198D32B

              0 0
              • mastihuba  

                No pravda tenkrat sem mel karosovu váhu :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Našel jsem v lednici, pečovatelka zřejmě chystá přechod na nový jídelníček.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Trochu smutny když si nekdo postavi veganskej kseft na vykradani reznickejch nazvu…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tomu jsem taky nikdy neporozuměl, proč si řeknou, že jsou vegan, ale musí pořád prodávat vegan párek, tlačenku, maso, burger, sýr apod.

                      0 0
                      • pepek  

                        To je teď všude, vezme se osvědčený název nějaké legendy a přilepí to na novou sračku: třeba RS Judy, nebo Mustang Mach E, Ford Puma atd.

                        0 0
                  • Smazaný účet  

                    Upřímnou soustrast. :-)

                    0 0
              • pepek  

                Ty „investiční“ škodlivky-to je snad podobná bublina, jak Tesla. Jak to může mít cenu, když jsou toho ještě všude desetitisíce? Toto třeba stojí čtvrtinu a to se jich vyrobilo jen pár a je to legenda.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak neshnilých, nenapadených kutilem zas tolik imho nebude.

                  Spíš na to nostalgicky vzpomínají generace, co v tom jezdily jako děcka, než ti, co to řídili.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Náhodou, moje stodváca ve dvou exemplářích byla úplná závodnická kára. Dokoupil jsem rádoby laděnej výfuk laděnej tím, že měl jen navařenou pěknou koncovku, nasadil hezčí kryty kol, 4 repráky dovnitř a silnice byly naše. Přetáčivá záď a špatný odhlučnění interiéru z toho dělalo pocit řízení speciálu, až na to, že to nejelo. Jo, ještě se musela zaříznout ta dlouhá šaltra a na ni pěkná koncovka do ruky. Pak šly řadit i ty původně kilometrový dráhy rychleji. A pružiny jsme s borcama nahřáli autogenem a ono to trochu sedlo níž. :-)

                    0 0
                • Excel  

                  Nekdo o ní něco musí vědět, třeba je v ní ukrytej koks za 4 mega, nebo má nárazníky ze zlata.

                  0 0
            • RomanH  

              Bacha na kombinaci ;-)

              0 0
      • Karaya  

        Postni jednu, ať máme představu :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tvl, to jsou testy: https://www.bike-forum.cz/…-vylete.html

      XC jede lépe do kopce a trailbike z kopce.

      Vytvoříme nějaký článek do magacínu?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ještě mohli přidat silničku a udělat i srovnání na silnici.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nebo o gumičkách. Hledal jsem doklad od Barz a v r. 20 jsem měl za 1300,–/2ks.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Poslední 2 ks jsem měl po 890 Kč (TNT nebo nově XC-trail na balení) z toho Bikeinn, co jsem tu psal. Asi jsi to nečetl. Spotřebák už v ČR nakupovat skoro nejde. Buďto to nemají, nebo to je za násobek ceny. I když, poslední 2 ks X01 12s u cycology po necelých 13 stovkách celkem překvapily. A skladem. U Bohemie jsem je měl objednaný od léta a dokola jen chodil otravnej mail, že zajišťují. Nepotvrzený termín v prosinci. :-)

            0 0
      • Polka  

        Jak vytvoříme? Můžeš se zviditelnit sám, když máš tolik času.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To by bylo spíš do Bez frází, ale já nic nedákazal. A mám problém dlouhodobě se soustředit.

          0 0
    • Smazaný účet  

      https://www.bike-forum.cz/…l/69954-brit

      To je vývoj (jednopila): hazka na prodlužováku a vyměňuje převodníky :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Musím požádat souseda webaře, ať mi udělá vlastní bi(polar) fórum.

      Témata budou: T, vláčky, hérečky, EN-tubeři, slepé uličky, design, brečící vlákno.

      Budu tam sám pod několika nicky a bude to fajn.

      Nebude tam magacínová sebeprezentace spoluadmina s tou, co nikdy neslízá z kola.

      Ve fotogalerii budou cenzurována slova super, nádhera, parráda.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Trochu optimističtější neotřelé téma po obědě, které? :)

      https://eshop.jvyskocil.cz/…-celokozena/

      http://www.kajmon.cz/…-O1-d177.htm

      0 0
    • Smazaný účet  

      MeToo Cimický: https://www.idnes.cz/…_domaci_albe#…

      Co bych za to dal, kdyby mě nějaká milf psychololóžka… uspokojila :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak jo.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Žena vamp, ta když ti sedne na xicht… :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Budeš vyléčen metodou kyslíkovýho deficitu FST – face sitting therapy :-P

            0 0
          • Excel  

            To ale není psycholožka.

            Očividně pomáhá s odběry, když ti to nejde.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To byl hlavní požadavek pacienta. Tolik let chodí na sezení, ale pokaždé je tam doktor.

              0 0
              • Smazaný účet  

                V Tigále byla paní se sestrou, já Vám tady něco předepíšu, je to taková neškodná mrška :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Neškodná mrška je ze začátku každá. Po 20 letech manželství se z ní většinou stane tlustej kamarád, v lepším případě. :-D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Šlo o ten recepis voe, to byla vždycky její slova.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Já to pochopil, jen varuju před komplikacemi s ošetřující osobou. :-)

                      0 0
    • Smazaný účet  

      Tip na nějaký zajímavý downcountry okruh na cca 3 hoďky?

      0 0
      • Excel  

        Čéče nevím.

        Dokud byla dole Erika, tak stačilo sjet v pantoflách výtahem, během tří hodiny nasázet 9 kousků a úplný downcountry zaručeno.

        Teď je tam nějaký ********, ******** suši nebo co.

        0 0
      • Paja  

        Zejtra ti jeden dám, v 15 ve Slatině, příp. 15.45 v Marihu­ánským ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Chystám, že Dušanovi udělám GPS hru s blatníkem, co po mě chtěl :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Ne, tady nikdo nemůže dát trasu bez blbých keců. Víkendy a večerní vyjíždky, až mě systém donutí být plnohodnotným členem společnosti :)

          0 0
          • Paja  

            Máš 3 prd ele času, mapy.cz taky, tak plánuj a objevuj, ostatním to taky nikdo neservíruje na stříbrným podnosu.

            0 0
            • Paja  

              Hele, prd není zakázanej :D

              0 0
            • Smazaný účet  

              Jednak plánování mě neba, druhak bych musel mít na rodlech fén nebo Garmin (to asi tak jako tak).

              0 0
              • Polka  

                Kdysi jsem si pořídil tohle a stejně to nevozím bo když zasvítí slunko, tak seš v piči. Takže klasika tahám mobil z kapsy, kde se mi v mapy.cz hromadí namyšlený trasy a podle nich cca jedu. Garmin nechcu, je to drahá kapitalistická kurwa :-)

                0 0
                • Polka  

                  Kua chybí hvězdičky…jakto pyčo?

                  0 0
                • Paja  

                  Já teda pepkobrašnu používám, sice na to není vidět tak dobře jako na Garmin na/před řidítkama, ale zase díky většímu displeji je to v pohodě i tak a hlavně mapy jsou úplně někde jinde. Proti tahání telefonu z kapsy je ten rozdíl,když jenom rozsvítíš displej, velkej. Třeba na posledních 2 Drtičích, který se jely podle mapy, bychom buď daleko víc bloudili nebo každou chvíli někde stáli a lovili mobil z kapsy.

                  0 0
                  • Polka  

                    Věřím, mně se to prostě neosvědčilo (vidím velký *****), ačkoliv mě samořejmě neustálé vytahování mobilu sere.

                    0 0
                    • Paja  

                      Podle mé by to bylo daleko pohodlnější i kdybych kvůli tomu měl zastavit, než to lovit v kapse, ale to si musí každý zvážit sám.

                      0 0
                  • pepek  

                    Hlavně když ten mobil schováš, tak už zase nevíš, jak to bylo. Někdy jsou ty odbočky složitý, nebo jiný, než v mapě. Musíš třeba kousek popojet a znovu se podívat, kam vlastně jedeš. A když jedeš podle Polky, tak musíš být kurwa furt ve střehu!!! :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      My ještě nemáme takový problémy s krátkodobou pamětí ;) ale je pravda, že kolikrát mapa na těch průzkumných pěšinách neodpovídá realitě, takže je lepší kus jet se zapnutým displejem a hned víš kam jedeš.

                      Další věc je, že mapy.cz, pokud se na ně jen občas koukneš, neudržují gps zapnutou, takže chvíli trvá než se poloha chytne, zatímco pokud máš na stejným zařízení puštěnej záznam, máš přesnou polohu okamžitě.

                      0 0
                      • pepek  

                        Můžeš mít paměť jak slon, ale když jedeš podle polkovo záznamu víc jak minutu rovně, nebo po rovině, tak už jedeš špatně.

                        0 0
                        • Polka  

                          Nápodobně voe! Zase jsme to kvůli tobě u Starýho pivovaru netrefili, ale já už na to co? Já už tam na to mrdám :-)

                          0 0
                          • babicak  

                            Bylo to úplně na *****, tlačení, bloudění

                            Edit: hvězdičky již nefachaj?

                            0 0
                            • pepek  

                              Zato u Habrůfky jste se vyznamenali, soudruzi. Na mapě nadějný obchvat asfaltu byl sice zpočátku na ***** a úplně na ******. Posléze se to ovšem zlepšilo, mohl jsem si to odškrtnout, takže ok. :-) A severozápadní průjezd je taky dost dobrej.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                ******** pěkné :)

                                Nějak mi unikla kauza „automobilky“ Nikola https://www.elektrina.cz/…bilky-nikola.

                                0 0
                              • Polka  

                                Proč jsi to jel tvl? Vždyť jsem psal, že ta bučina je o ničem. A pak si stěžuj :-/

                                0 0
                                • pepek  

                                  Šak si nestěžuju, chválím. Já jsem to zkrátil přes ten Padouch. Kdyby se na ten obchvat najelo kousek později, 50 metrů vytlačit a je to uplně ok. https://mapy.cz/s/davafekopa

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Tlačit ne, to je potupa…holt prvovýstup no :-)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      Ze tlacit je potupa slysim poprvni v životě. Vzdycky ti vymyslim trasu ze z toho slezes :)

                                      0 0
                                      • kankrlicek  

                                        Neexistuje kopec, který bych nevytlačil!

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          jsou takove. nekde je nutno i nest. ;-)

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            „Patriku, až tohle uvidíš, tak se posereš.“ :-)

                                            0 0
                          • pepek  

                            Ale? Vždyť tam to přece, podle vlastních slov, znáš jak svoje boty, vole! :-) Vida: vole nevadí.

                            0 0
                            • Polka  

                              Takhle jsem to jednak nepsal a druhak se to týkalo toho vrchu směrem na Březinu. Prostě tu nejlepší tebou zamýšlenou trasu obchvatu jsi doteď nedokázal smysluplně popsat :-) A nové objevy máš už odškrtnuté, súdruh?

                              0 0
                              • pepek  

                                Trasu obchvatu jsem dal k volnému použití již dávno a ty jsi to celou dobu jen dehonestoval. No a teď tě stravenky prozradily, bo je zřejmé, že to jezdíš furt blbě. Nové objevy? Máš na mysli ten sebevražedný sjezd naproti?

                                0 0
                                • Paja  

                                  A tu trasu jsi dal skutečnou nebo zas jen nějak naklikanou na mapy.cz? Aby to nebylo jak ten imaginární nájezd na Lichtenštejna, kterej taky ve skutečnosti neexistoval ;)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Jak imaginární? Předpokládám nějakou míru vlastní kreativity a ne jen tupě jezdit podle čáry. Když nebloudíš, tak nic nového nenajdeš. Polka u Křtin už rok prudí kvůlivá ostrůvku kopřiv, které projedeš za 2 sekundy. Přitom na jeho trasách, které dává bez ostychu na veřejnost, někdy tlačíš kilometr v metrových kopřivách a lámeš si kotníky na šutrech a větvích, které jsou pod tím schovaný :-)

                                    0 1
                                    • Paja  

                                      Z toho se nevykecáš stejně jak String z šotek a striptéra. Poslal jsi nás tam, že jsi objevil pěšinu, bylo tam ***** a nakonec z tebe vylezlo, že „by to tam někde mohlo být“ (čti líbilo by se mi, kdyby bylo). Tam byla kreativita k ničemu, jen lajny vytěženejch větví metr vysoký, který jsme museli přelézat.

                                      0 0
                                • Polka  

                                  Jak sebevražedný? V neděli jsem ho napodruhé projel až dolů již bez šlápnutí O:-)

                                  Lepší trasu jsme tam neviděli, asi se tedy opět jedná o nějakou tajnou veverkostezku bo tvůj popis „Je tam jen trochu pár keříčků, ale nic vážného, dá se to v pohodě projet.“ tomu odpovídá. Takže toto? Spodní variantou dojedem jen k barákům a dál to nejde, ženská za oknem nám ukazovala, že tama ne :-) Ale pročistil jsem ten zlom u lomu, tak to jde pěkně vyjet a sjet po hrabance k silnici.

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Jo, tam je ten ostrůvek kopřiv, který se bojíš projet. Pročistil jsi to u lomu? Já snad špatně vidím. Škoda, že já už tam nebudu jezdit :-)

                                    0 1
                                    • Polka  

                                      Dušane, radši to ani nečti :-)

                                      0 0
                • mastihuba  

                  Stejne za chvilu budes tahat k mobilu i brejle na čtení a s tim cely srani s mapama končí. :)

                  0 0
                  • pepek  

                    Já vozím brejle na šnůrce kolem krku, jak učitelka, už asi 6 let. Nema problema.

                    0 0
                    • scoty  

                      Tak ještě klíč od baráku a pytlík na cvičky… ;-)

                      0 0
                  • babicak  

                    A nastupuje navigace :-)

                    0 0
              • Excel  

                Nevím jak funguje navigace na mapy cz v terénu.

                Ale když jsem jel do Pejhřimova po cyklostezkách tak jsem si dal do horní kapsy batohu mobil, prostrčil špunt sluchátka do pravýho ucha, vypl obrazovku a dalo se s těm slovníma příkazama v uchu v pohodě jet, jakože supr pomocník. Jen to občas kvákne kam máš jet a jestli jedeš špatně tě upozorní pípáním a s vypnutou obrazovkou to moc nežere baterii.

                0 0
              • Paja  

                Tak k čemu ti to bude, když ti to naplánuje někdo jinej, když tam máš to druhak ;)

                0 0
              • bara2  

                Nic nemusíš mít. Si naplánuju na mapy.cz trasu, vypíšu dědiny na papírek a jedu.

                0 0
                • babicak  

                  V podstatě máš pravdu, autem tak většinou jezdím, ale když jedeš něco podobného, částečné Pepkoviny, jako na mapce, tak Ti to nevystačí.

                  0 0
                  • bara2  

                    Existují turistický papírový mapy, se dřív podle ničeho jinýho nejezdilo a nechodilo. Am ísty jsou i turistický značky. Mě už ale terén zmáhá, tak s vystačím se silnicema.

                    0 0
                    • pepek  

                      Tím se odsuzuješ jezdit furt pořád immervere pouze podle pár nalinkovaných tras, které už znáš jak svoje boty. Volej a nuda.

                      0 0
                      • bara2  

                        My intelektuálové si vystačíme s myšlenkama, nepotřebujem pořád měnit kulisy. Takový roční období a denní doba, slunko, vítr a déšť je mění až až.

                        0 0
                    • Polka  

                      Jo, takhle jsme v pravěku jezdili, ale pořád vytahovat a skládat mapu, zalepovat ji izolepou kvůli propocení/pro­močení…podrob­ný to taky úplně nebylo. Doba pokročila.

                      1 0
                      • pepek  

                        No hlavně na tom není nic vidět.

                        0 0
                • Smazaný účet  

                  V lese jistě velice funkční systém. Pro příklad kus trasy jedné z místních ikon čističů srnčích stezek. :-)

                  0 0
                  • chemik_mara  

                    Babice, Habruvka, Krtiny, Bukovina, Bukovinka na papirku a jedes ;-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Babice, ostrá dvacet, za druhým dubem, patnáct, tři smrky, 15 za mechem na pařezu vynáší, Habrůvka......

                      0 0
                • JSt  

                  neni problem naplanovat 100 km trasu bez jedineho vypisku. ;-)

                  0 0
          • Smazaný účet  

            Nevím co je downcountry a beztak jezdím jen voleje. Na má trase se neposuneš. :-P

            0 0
            • Polka  

              Ale posune…do ostružin :-D

              0 0
            • Excel  

              Přesně, od takové MTB štěrkařské mrdky nikdo trasy nechce ;-)

              Edit: a hele, žádná cenzura, no to mi vyliž *****.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Tož, co vymýšlať.

      Akorát jsem se vysmíval 30z a budu muset sklopit uši…

      Takže kdyby chtěl někdo něco z němec (asi r2)…

      Nekonečná spirála investic.

      0 0
      • Polka  

        A co takhle si místo dalšího nákupu pořádně máknout? S takovou brzo objevíš sílu elektrokola. Dneska má každý svá práva…já bejt tou mařkou na pracáku, tak tě naženu do výkopu za cigánama.

        0 0
        • mastihuba  

          Měl bych pro něj ušlechtilejší práci, ale už se o to poprali děcka. Když si maknou vydelaji 200 za hodinu. :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Taky tam nevidím kopec, ale třeba je až za zatáčkou. :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          ZK maj všichni 30z i k Lunaru a Shimanu, krom Stringa.

          Navíc mám bike + 3kg s nezamykaným tlumákem oproti Genovi.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Mě nepočítej, nejezdím po zdi do kopce, kde neprojde ani hajnej. Ale zrovna u fotky této cestičky mi to přišlo akorát, si rýpnout. Musíte ubrat na špeku, když máte těžkého koně, kovboji.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Kde je Paja, Dušan, Ex, Jaroslav, akademik, … aby se mě zastali?

              0 0
              • Polka  

                Zapomeň, už tě všichni mají plný zuby :-)

                0 0
              • Paja  

                Tady;) já ti 30z. schvaluju, mně to vyhovuje, lehkej převod mám stejnej jako na 26 a těžký na Fluidovi oželím spíš.

                0 0
                • babicak  

                  Jsem již pátým rokem propagátor 30 zubů, no vítej do rodiny. Chybí mi snad jen největší převodník o 52 zubech. Musím se ovšem přiznat, že mám i ovál 32 zubů, který jsem ještě nevyzkoušel. Třeba někdy v budoucnu pojedu s Kamilem :-)

                  0 0
              • Excel  

                Co nenajezdíš, to nevokecáš ani neugramuješ.

                30z vozím, protože su sra_čka a lepší už to nebude.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Dřív bývali jinčí kafábři, i když tam je půlka zubů :)

                  https://www.bike-forum.cz/…es-kola.html

                  0 0
                  • Excel  

                    Jestli dobře počítám tak je to v podstatě 52/24 převod což je jako 30/14 cca.

                    0 0
                  • Paja  

                    Tak je to i o tom co všechno ještě jedeš a co už jdeš po svých.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      No, začínal jsem před čtyřmi lety s 34z. Kam až to pude?

                      Jaká nejmenší pila lze vyrobit na přímou montáž bez pavouka? :)

                      0 0
                      • Macik  

                        Menší jak 26 jsem neviděl.

                        0 0
                        • vit.sklenar  

                          Tak já zrovna 26 mám, ale s největším vzadu 42 což odpovídá 32/51. Nic lehčího už bych nechtěl (a to ani s kolem naloženým brašnama), protože když je to prudký, tak už mě limitujou jiný věci než převod: a) když to nedrží, trakce zadního kola, b) když je to techničtější, tak rovnováha, c) když je to moc dlouhý nebo už jsem unavenej, tak to neudýchám nebo prostě už neutočím ať je převod jakej chce. Ve všech případech je lepší slézt a vyšlápnout si to. Myslím, že to tělu prospěje – člověk se narovná a zapojí se jiný svaly.

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Komu nestačí třicítka, měl by si pořídit elektro, nebo se na to ****** :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          I liška má nevýhodu, houpe oproti Rebě do kopce :)

                          Karbon s jednou zamykací páčkou na vše by byl asi jinde, ale podpora CZ výrobce je hlavní ;)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Si ji zamkni.

                            To jo, oni mají podporu skvělou. Že měsíc po záruce už neměli rám nejen skladem, ale ani ho už nevyráběli, a jako opravu nabídli zavaření hlíny za 5 prutů, která jako nová stála 7500, to hned tak někdo nemá. Ale jak se říká ber nebo nech být. Trh je velký a svobodný. :-D

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              To jsou všechno věci navíc, který jsem nikdy neřešil: zamknout vidlu, zamknout tlumák, otevřít vidlu, otevřít tlumák, zavčas spustit sedlovku, á tady se to narovnává, zvednout sedlovku, pak zas hned spustit sedlovku, sledovat displej na rodlech, fotit, naskakují myšlenky, co vylepšit, si tu hlavu na kole vůbec nevyčistím :)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Měl by sis zajít na lobotomii jinam než na BF. Tady Ti jenom poradí co za další zbytečnosti máš koupit a bude to jen horší. Neřešit, jezdit.

                                Co ten Agar na předku? Už ses posunul nebo to zas nepomohlo? :-P

                                0 0
                                • Polka  

                                  Nech ho chvíli žít ten jeho agarrový sen. Asi ještě nevyzkoušel ty oslizlý šutry a listí :-)

                                  0 0
                        • Paja  

                          …a začít hoblovat voleje ;) sorry, to se nabízelo samo :D

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Voleje a cesty co jezdím jsou jen z kopce. To je jasný. Nahoru mě dopravujou ufoni na kartičku pojišťovny. Kamzíku.

                            0 0
                            • Paja  

                              Kdybych měl HT 29 na ježdění do práce a na lehčí terén, když je v zimě bordel, tak bych si tam dal taky 34 převodník.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Však Ti ho nikdo nenutí. Nejezdíš hovna :-)

                                Edit: Maj to fakt nějaký rozbitý :-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Já si nic nutit nenechám, nejsem Patrik;) Zatím na toto ale mám 26, a tam potřebuju ještě aspoň dalších 6–8 zubů :)

                                  1 0
              • Jaroslávek  

                Tu, *****, taky už mám 30 to je oukej.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Tak někdy to * to funguje a někdy ne ?! To je ale bordel.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ha, bordel taky nevadí.

                    0 0
                  • pepek  

                    Původně jsem myslel, že na to špehování mají umělou inteligenci, ale asi u toho jen někdy sedí ječnák a podle času a nálady semtam něco blokne, zabanuje atd.

                    0 0
                    • JSt  

                      to je snad jasny, ze nejde o umelou inteligenci, nybrz o lidskou blbost. ;-)

                      1 0
                      • Smazaný účet  

                        *****, pičá, pyča, p i č a, *****, kurwa, kůrva, k u r v a …

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ale ******, h o v a d o, *****, d e b i l … to je síla. Jdu na MeWe. To bych Vám udělal radost :)

                          0 0
          • Motyll  

            Nevím jak ZK, ale 30z vozí kolem mne málokdo…

            0 0
            • obda  

              Tady zas skoro všichni, no :) Aby p@X neříkal, že jsem se ho nezastal ;) Pravda je, že takhle mi ± zůstal nejlehčí (a docela často používaný) převod z 26", zatímco 44/11 jsem nepoužíval vůbec a 44/13 jen velmi výjimečně. Ale já jezdím hodně frekvenčně.

              0 0
      • novcze  

        já 30z doporučuji a kde že je to focený, na bf standardy ta cesta vypadá slušně

        0 0
    • pepek  

      Takovým zbraním rusák ani číňan nemůže dlouho vzdorovat. Vzdají se, jakmile zjistí, kdo to byl

      0 0
      • Excel  

        bude mít i duhovou kamufláž

        0 0
        • pepek  

          A my vlastně ještě furt máme štěstí, že nám zatím mažou jen sprostý slova.

          0 0
          • pepek  

            Zatím k nám přišly jen takové drobky: mladá čte první hlášky v knížce: Máma má mísu je už špatně, nyní máma má pilu a táta má lupu :-)

            0 0
            • mastihuba  

              Takhle by se to dalo přeložit ze slepej borec si vzal pracovitou koc :)

              0 0
            • obda  

              Máma mele Mílu. To je ale maso!

              0 0
            • Jaroslávek  

              To jsou současné učebnice ?

              0 0
      • JSt  

        tento trik s buzerantem pouzili i proti japoncom. ;-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          To hvězdičkování není ***** dotažený do konce…

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tohle musí být svezeníčko, co si pamatuju ten ******** pocit na rodlech s laufem, později s pluskem nezávisle, tak toto musí být dohromady něco nepředstavitel­nýho :)

      0 0
      • Polka  

        Proč na to čumíš, když víš, že ti to nedělá dobře?

        1 0
        • babicak  

          Má to ale krásné červené doplňky.

          0 0
      • Excel  

        Do tý brašničky se strká bidonová vagína.

        0 0
    • pepek  

      Čtyři brněnská vlákna hned nahoře, kurwa? Ten člověk z Kladna se z toho posere. (Nechtěl jsem být sprostý, duhové hvězdičky zase nezafungovaly)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak prý mám unikátní kolo, jak jsem vždycky chtěl. Pokud budou další, tak až na sezónu 23. To už budu mít motor a nejsilnější AD na trhu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já teda „o víkendu nejezdím“, ale možná bych už snesl nějaký ten Šmelz mezi lidma…

      0 0
      • Excel  

        Copák, čmelák opakuje svoji výzvu? No, já bych asi mohl.

        0 0
        • babicak  

          Já bych asi taky mohl, i na Šmelc :-)

          0 0
          • mastihuba  

            Ja bych na smelc mohl, ale nejsem si jistej jestli ještě funguje to ubytovani v ostrovacicich. Ten rozestavenej statek kde sem cca 2005 usnul uz bude asi dostavenej.

            0 0
          • mastihuba  

            .

            0 0
      • Paja  

        Za 3 týdny bude ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jeden ročník jsem byl pouze U Čadíků, naskytl se mi bizarní pohled na usínající chrabré солдаты po bitvě :)

          0 0
      • Jaroslávek  

        Neukvapuj se, je založeno vlákno Mikulášská.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jen nemám program na víkend a ZK jsem neviděl ani nepamatuju.

          0 0
      • Excel  

        Takže co neděle, méšůrs?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nebude tam svatomartinská bitka o fleky?

          0 0
          • Excel  

            může bejt, zavoláš tam?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já zásadně nevolám a nezvedám cizí čísla. Už jsem kvůli tomu přišel o několik fleků.

              0 0
              • JSt  

                na trenazerech?

                0 0
    • Smazaný účet  

      Další designérův sen, mechanikova noční můra. Ještě kabely schovaný v komborodlech.

      Ale zas by mě to třeba odnaučilo se v tom furt vrtat :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak pro pořádek ještě zadní, tady už je hmotnostní rozdíl zanedbatelný, ale je to hezčí a pův. osa prý stejně praská.

      Takže posl. původní díl z RB je 1/2 hlávka, zajímal by někoho celkový součet? :)

      0 0
      • mastihuba  

        jo, klidně do SZ :)

        0 0
      • Paja  

        Součet čeho, kolik jsi do toho už vrazil? ;)

        0 0
      • babicak  

        Opravdu tady někdo zná někoho, komu praskla pevná osa? Nebo je to jen JPP?

        0 0
        • JSt  

          zadni u sroubovacich vicekolecek praskaji casto. :-D

          0 0
        • chemik_mara  

          Nepraskla mi primo ta osa, ale „trubicka“, kterou ta osa v naboji prochazi. Tak, jak je to na Patrikovym druhym odkazu.

          0 0
          • babicak  

            A jak jsi na to přišel? Až při sundávání kola, nebo bajk začal mít horší jízdní vlastnosti? Nevím proč, ale ty Patrikovy odkazy mi nejdou otevřít.

            0 0
            • mastihuba  

              Napriklad mě když to takhle ruplo, tak sem vylagroval celej orech. To na to prijdes prakticky hned.

              0 0
            • Smazaný účet  

              Záleží, jestli to rupne uprostřed nebo v závitu u patky, borec tam psal, že okamžitě letěl.

              0 0
            • chemik_mara  

              Pri zaberu v orechu tak nejak zvlastne kruplo. Chtel jsem udelat servis a po sundani kola mi zustala kazeta s orechem v jedne ruce a kolo v druhe.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tohle je u moderních nábojů vlastnost. Že, Exíku. :-P

                0 0
                • Excel  

                  Ty ******* ****** ******* ***** ******** ******! ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No prosím. A pak že to nefunguje. Moje náboje Mavic a BF tlačenka DT Swiss jsou skoro stejný, ale nevím proč, nějak jsi mě napadl Ty. :-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Mavic a dt? Delas si srandu? Mavic se rozpadl kazdymu a dt nejak nevim o problemech. Na silnici mam dt a troufnu si tvrdit ze s mojimnajezdem me to prezije.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ale prosím Tě. Na jednom náboji mám asi 10 000 a na druhým teď něco k 5000. Jediný co občas udělám, že vyčistím a namažu rohatky. Nemá se tam co pokazit. Kromě těsnění proti vlhkosti, dvou rohatek a pružiny tam nic není. Okopírovali DT systém. DT má jen dvě pružiny proti sobě a teď to změnili na šroubovací verzi vnitřku, která se podle dost cizích fór a videí sere. Nějaká výrobní vada.

                        Jinak sraly se kdysi starý silniční verze Mavicu. To je už ale hodně dávno.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Ja mavic rozdelanej nemel, ale kdyby to bylo okopirovany dobře tak by se to asi nesralo. Uvolneny a rozpadeny orechy. Muze to byt i lemplem uzivatelem to pak shori cokoli.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tady máš animaci co je uvnitř.

                            0 0
                          • Excel  

                            Mne se rozpadl Mavic, ale ten jejich puvodni system, nez okopirovali DT.

                            1 0
      • Smazaný účet  

        Ještě ten pidi Melon od SVK majitelů BF, a už nastupuju do skladu :)

        0 0
        • LM  

          Schválně jestli ti to bude taky skřípat, než řetěz ty moc dlouhé zuby trochu „poladí“ :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nový 32z nechroupal.

            0 0
          • Smazaný účet  

            A jéje :-D

            0 0
          • obda  

            :D

            Když už tady seš: Tip na lehké platformy s pinama, které moc nežerou podrážku? Není třeba nějak velká odolnost (žádné FR/DH/EN se na tom jezdit nebude), cena řekněme do 1500?

            0 0
            • chemik_mara  

              One up

              0 0
            • LM  

              Jaký k tomu plánuješ vozit boty?

              • K Shimano GR7 (podrážka Michelin) mi nejlíp sedí OneUp Composite s trochu potuněnou délkou šroubů: šroubky jsem podložil vytisknutejma podložkama a pozkracoval je takto do konkávního tvaru (vepředu kouká 4 mm závitu, u osy pedálu 2 mm a na konci pedálu 3 mm). 5.10 na tom taky drží dobře (ve výchozím stavu s dlouhejma šroubama to drželo až moc a trochu žralo podrážku, po zkrácení stále drží dostatečně a téměř nežere).
              • Nejmíň žerou podrážku 5.10 Deity BLACK KAT, které jsou ale mimo tvůj rozpočet :-). Mají širší šroubky a stále to díky tvaru pedálu drží parádně. Ale s těma Shimanama GR7 si to moc nerozumí (tvrdší guma a šroubky jsou širší než dírky na podrážce Shimana).
              0 0
              • Smazaný účet  

                Řek bych, že k zimním trekovkám :)

                0 0
                • LM  

                  Tak potom OneUp Composite a nechat dlouhé šrouby :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Vymysli mi prodloužení buziblaťáku :) Když spodní a vrchní vzpěry se vůči sobě pohybují.

                    Mně to blato tam strašně se re.

                    0 0
                    • Paja  

                      Kde jsi to tak zajebal? Já to mám po včerejšku skoro čistý.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Mlýnské nábřeží, on ten blaťák to co nejde na pr del a sedlovku, tak jde o to víc na čepy a okolí :)

                        0 0
                        • Paja  

                          Na druhé straně bylo sucho ;)

                          0 0
                      • mastihuba  

                        Tak z tech vasich sotolinek :P

                        0 0
                        • Paja  

                          Z té to má evidentně on ;)

                          0 0
                    • LM  

                      TVL, si tam stahovacíma páskama upni kus duše :-). Dvě nahoru do zadnějších otvorů v seat stay a dole to upnout za vzpěru, co je před pláštem. Když to dobře umístíš, tak by to ani nemuselo drhnout o plášť.

                      Případně to místo umej a poté potři trochou silikonového maziva. Na tom by bahno pak taky nemělo držet.

                      Já jsem jenom schoval mezery mezi rámem a zadní stavbou, aby bordel nelítal k ložiskům a neřeším a jezdím.

                      0 0
                    • obda  

                      Naděláš. Mám kolo mnohem špinavější – už několik měsíců – a na funkci to nemá vliv ;)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tj, ale kdyby ten blatník byl až za střed, tak by se teoreticky krom spodní trubky nemuselo nic umývat :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          To je zas drama. Ještě jsem tohle kolo neumýval. :-)

                          0 0
                          • obda  

                            Tak v tomhle se s tebou shodnu :)

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Drama ze všeho uděláte vy :) Jen mi připadá škoda, když už tam ten sjůpr trůpr blaťák mám, aby nebyl o 20cm delší.

                            Koupím něco v dekáči a budu si hrát, buď vygómám prodloužení nebo samostatný kousek uchycený dole.

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Pro srovnání po projetí Polkowitz a okolí v mokrým listí a v bahně. Všechno pěkně ovlhlo, dolepilo se mokrý jehličí a u baráku stačilo zabrat klackem a všechno sjelo z rámu dolů, kolo jak nový. Teda skoro. :-)

                            0 0
                        • LM  

                          Si příště kup nějakej virtuál, kde bude celá zadní stavba z jednoho kusu (tj. vzpěra mezi seatstay a chainstay) a hýbat se budou jen vahadla nahoře i dole. Tam takovej pevnej blatník pak půjde. Tady bych dal radši něco pružného.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Měl jsem přece Lapouše, tam zas bylo dole vahadýlko, který fungovalo jako lis na bordel a šutýrky.

                            Všechno má mínusy a to je ten problém mýho života :)

                            Teď zas kvůli výměně pily jsem musel sundávat Sram kliky, to jsem u staršího Shimana nemusel, ale spiderless je hezčí :)

                            0 0
                      • Paja  

                        Nějakou akademickou nebo snad dokonce rostlináře? ;)

                        0 0
                        • obda  

                          Jen na funkci šampóna, na kterou jsem rezignoval již dávno :D

                          0 0
              • obda  

                p@X se netrefil, budou to 5.10 Freerider Pro. Pro sebe mám k pohorkám levné BBB :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Čumím. Volný hósny, flanelku a POC blembák máš? Aha, pro mladýho.

                  0 0
                  • obda  

                    Nemám. Ale už 4 roky vozím hustou All Mountain helmu ;)

                    0 0
              • obda  

                Ty OneUp jsou váhově ještě snesitelné, ale ty šroubky jsou fakt dlouhé. S tím se mně asi nebude chtít drbat. Leda že bych to vzal flexou :) Black Katy jsou už těžítka – cokoliv přes nějakejch 370 g mi přijde pro zamýšlené použití zbytečně těžké. To už bych tam raději fláknul HT-PA12A

                0 0
                • LM  

                  HT-PA12A nebrat:

                  • moc málo šroubků = rychle dorasená podrážka (jen 6 na stranu pedálu, OneUp mají 10)
                  • vystouplá osa pedálu bez šroubků v okolí se (trochu) smeká (mám tu pedály podobné konstrukce odložené v krabici)

                  Flexou ty šroubky vzít můžeš, ale nesmíš to přehnat. Já s délkou chvilku experimentoval a vyšroubovával/zaš­roubovával šroubky bez podložek a taky to fungovalo. Jenom bez těch podložek pak mají nezatížené šroubky (spodní strana pedálu) tendenci rachtat :-)

                  0 0
                  • obda  

                    ok, díky za info

                    0 0
                  • tusiexet to xmetov cuez  

                    Mám HT-PA01A a jsou dobré, 10 šroubů (2 fejky nešroubovací), na DC drží super a nežerou je nijak extra, osa nevylézá (aspoň jsem to nezaznamenal), kolik vydrží, to nemůžu posoudit.

                    Dají se vůbec flexou nějak nabrousit ty piny? Mám další, které jsou hrozně hladké a nechcou se ošoupat, tak jestli to má cenu se s tím drbat, nebo to mám vyhodit…?

                    0 0
                    • LM  

                      Můžeš to vzít i opatrně pilníkem :-)

                      0 0
                      • tusiexet to xmetov cuez  

                        To jsem zkoušel, malým, velkým, kulatým, plochým, moc mi to nešlo, tak jestli to vůbec zkoušet flexou…

                        0 0
                        • LM  

                          Kdysi jsem zkracoval šroubky jemnějším plochým pilníkem a šlo to, ale strašně pomalu.

                          Šroubky na fotce mi přijdou dostatečně „ostré“. Co k tomu máš za boty?

                          0 0
                          • tusiexet to xmetov cuez  

                            Ty z fotky jsou právě super, teď mám šroubky, co nemají závit až na konec, ale je tam hladká špička, které se chci zbavit :-)

                            0 0
                            • pepek  

                              A není lepší, koupit ty správné v obchodě?

                              0 0
                            • LM  

                              Pokud tyhle obrousíš až k závitu, tak ten zbytek bude moc krátký. Na takhle tlusté „válce“ je potřeba hodně měkká podrážka (5.10), závit tomu asi moc nepomůže.

                              A nedivím se, že tohle pilníkem moc nešlo :-D

                              0 0
                              • tusiexet to xmetov cuez  

                                No až k závitu to brousit nechci. Asi se teda vydám do nějakého železářství…

                                0 0
                                • pepek  

                                  tady ?

                                  0 0
                                  • tusiexet to xmetov cuez  

                                    Dziekuje bardzo. Dá se tam jen tak přijít a koupit třeba 40 ks nebo 10 deka jak ve feroně na Vídeňské?

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Teď s chřipečkou jsou radši, když to objednáš v Eshopu, ale jde to taky koupit u pultu. Ty ceny jsou za 100 kusů, pokud to mají, tak ti prodají i pár šroubků. Ty frzenky mají i s inbusem Jsou tam některé i nerez

                                      0 0
            • Macik  

              Já vozím dlouhodobě Xpedo Spry. Lehoučký a Fiveteny na tom drží dobře. V zimě i pohorky. Kdysi jsem je testnul kvulivá hmotnosti a už jsem u nich zůstal.

              0 0
              • obda  

                Ha, zajímavé, tyhle jsem neznal. Sic cenově trochu přes, ale mohl by to být dobrý tip.

                0 0
            • scoty  

              Mám 10 let tyhle

              https://www.bike-components.de/…dals-p43994/?…

              Nezničitelné, německá kvalita, jsou furt stejný.. :)

              Dělají i levnější řady.

              0 0
            • scoty  

              Při výběru je třeba se soustředit na jeden rozměr: vzdálenost od konce závitu k vnějšímu okraji klece. Tento rozměr určuje jak velká bota bude mít kvalitní celoplošný nášlap na klec, a souvisí to také s pocitem stability za jízdy. Tento rozměr se u různých výrobců liší. Např u mnou doporučených NC 17 je trochu kratší. Sice nechytneš o zem, ale nad velikost 45,5 bych nešel. Nejlépe u někoho na kole vyzkoušet, zapsat vyhovující rozměr a podle toho nakupovat.

              0 0
    • chemik_mara  

      Jen pro zajimavost: dnes mi dosel dopis od PCR, ze maji borca, kterej mi v Beskydech ukradl kolo. Momentalne je ve vazbe za jinou trestnou cinnost a ke kradezim kol se priznal. Je to nejakej slovak. Kola prodal, komu samozrejme nevi. Pry bude zadat o nejakou dohodu, v ramci ktere bude muset uhradit zpusobenou skodu, tak treba aspon nejkaou kacku uvidim. I kdyz bych na to teda nesazel.

      0 0
      • Smazaný účet  

        No vida, pepek dostal svoje ukradený kolo snad po půl roce.

        0 0
      • Excel  

        A co ho z krádeže kol usvědčilo?

        Nebo to na sebe prásknul z přesvědčení a obrácení na víru? Jakože když už tak už.

        0 0
        • chemik_mara  

          Taky mi to prislo divny, ze se prasknul sam, ale takhle mi to rekl porucik do telefenu. Mam pry pravo nahlednout do spisu, ale nechce se mi kvuli tomu crcat do Karolinky. Volal jsem tam vlastne jen, jestli to kolo nahodou nemaji.

          0 0
          • Macik  

            Si zjistil, že začíná být potřeba zimák, že? A s novým kolem se člověku do sraček nechce… :-)

            0 0
          • Excel  

            Asi se mu to rozlezelo v hlave, kdyz vyplivoval treti zub.

            0 0
    • ffanny  

      Ahoj všichni brněnští bajkeři. Prosím podpořte svým hlasem veřejný projekt dostavby pupmtrackových zatáček na „pupmtracku“ v Brně Obřanech u cyklostezky do Bílovic. Hlasování je pouze do konce tohoto měsíce a máme zase možnost, že nám město něco vybuduje,ale musíme hlasovat! Rozešlete i svým kamarádům, čím víc tím líp.

      0 0
      • Paja  

        Tvl, do kolika vláken to chceš nas rat, takhle dosáhneš akorát tak opaku a hlasovat pro to nebude nikdo.

        0 0
        • Tomcat  

          Klid kandidát na BANána :) aspoň o Brněnského aktivistu míň

          0 0
          • Vilém  

            Proc sem lezes zrovna ty, to by me zajimalo.

            0 0
            • Tomcat  

              Koukám kde všude je opička hladová po BANánu aktivní. A třeba k Líšeňkýmu pump\dirt parku má krapet blíže.

              0 0
              • Vilém  

                Tak to jo, uz jsem myslel, ze sledujes brnensky vlakno, coz mi prislo divny:)

                0 0
      • Smazaný účet  

        Ku*wa ale hlasujte, fakt, ať tam můžete potmě se dvěma promile řádit :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ať si zajede třeba do Lelek k hasičce nebo pod Bástr

          0 0
          • Vilém  

            On chce mit jistotu, ze jim to zase nekdo nečórne.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Dyť to odvezlo město, jen neví levá co dělá pravá :-)

              0 0
              • Vilém  

                To vim. Ja jen ze si byl tak jistej tim, ze je to corka a pak nenapsal ani carku.

                0 0
          • Smazaný účet  

            V Lelkách mě to čéče i baví, což jsem nečekal :)

            0 0
            • ffanny  

              Ahoj, to jsem rád, že Vás to v Lelkách baví. U zrodu toho pumptracku jsem byl já, dělal jsem dohled na tvarování, konstrukci a celkově jsem ho navrhoval společně s místním kamošem, který to prosadil zase na obci. Ale už jsem tam dlouho nebyl, tak nevím jak to vypadá dnes. Tak aspoň někde se to podařilo.

              0 0
        • Paja  

          Já to projedu skoro pokaždé když jedu z Buku;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            To si nemůžeš pamatovat :-P

            0 0
            • Paja  

              Myslím, že ohledně toho, kolik toho vypijeme máš moc bujnou fantazii :)

              0 0
              • obda  

                Právě. Kdyby tam jednou vydržel dýl, tak by asi byl dost zklamanej :D

                0 0
              • Polka  

                Asi si plete směny :-D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  :-)

                  0 0
                • pepek  

                  Za tu bezbolestnou mechovou stezku máš nárok na pochvalu před nastoupenou jednotkou u bojové zástavy. :-)

                  0 0
                  • Polka  

                    Děkuji!

                    0 0
                    • pepek  

                      Máš říct: Sloužím lidu!, vole. Jakto, že domorodec nehlásí takovéto lahůdky?

                      0 0
                      • Paja  

                        Vy si dnes ale notujete ;) nám to hlásil hned u kulaťáku, kdybys nebyl asociál, tak to víš ;)

                        0 0
                        • pepek  

                          Já se ale ptal, proč to Motyll nehlásil už dávno? Neví, co má za barákem?

                          0 0
                          • mastihuba  

                            motyl to tam nezna jezdi nahoru po silnici :)

                            0 0
                          • Motyll  

                            Nehlásí co?

                            Jsem byl teď týden na megacovidparty a trochu se ztrácím…

                            0 0
                            • pepek  

                              Nehlásíš takové pěkné, romantické a bezbolestné stezky, co máš kousek za barákem. Polka to pak musí objevovat v noci.

                              0 0
                              • Motyll  

                                Jestli myslíš ten obchvat Partyzána, tak znám… Chodíme tam poslouchat jeleny.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Toto objevil Polek jako novinku a tys o tom nikdy nemluvil?

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Takových cest tady okolo je…

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      Berte ho s rezervou, Motýl ty cesty vnímá „trochu“ jinak ;-)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Já jsem jel jen jednou pod jeho vedením: „já vám teď ukážu špica cestu“. . . . no jeli jsme furt po štěrkovici :-)

                                        0 0
                                        • Motyll  

                                          To nemůžou být moje slova…

                                          0 0
                                      • Motyll  

                                        Tam nemusely být ani uvozovky.

                                        0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Bolek, Lolek a Polek.

                                    0 0
                        • Smazaný účet  

                          On Vás překvapí, se zlatou berlou, bílýma fousama a vakem plným karbonu :)

                          0 0
                  • Smazaný účet  

                    Není to ten nudnej volej? Tam bych i jel. Pěkná cesta, široká, bez svinstva. Přesně takový jezdím rád. :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Nahoru ano, ale dolů už musíš takto: https://youtu.be/xl0qGD0BKy0?t=15

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tam bych nešel ani pěšky.

                        0 0
                      • Karaya  

                        Dost dobrý, na to se kouká hodně pěkně. Ty skoky z těch rock slabs jsou teda silný kafe.

                        0 0
                    • pepek  

                      Volej může být, když je romantisch a bezbolestný. Předtím musíš ovšem projet to, co je obrázku.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jsem nevěděl, že si někdo do lesa bere ke kolu i Milošův člun. :-)

                        0 0
                      • Polka  

                        Ve středu tohle vypadalo uplně jinak :-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Toto je blíž k silnici, jak je vlevo ta bažina a za ní ta tvoje dřívější cesta nahoru. Taky pěkná, kdyby tam nebyl ten bordel všude.

                          0 0
                    • Polka  

                      Já to jel už za tmy, přišlo mi to jako cesta, kterou jsem v životě hore nejel, smrky po stránách, pak jsem zahlídl mech…no moc pěkný.

                      0 0
      • nomecz  

        tak jo, poslal sem ti tam s kolegama s kanclu mínusový hlasy, nemáš zač …

        0 0
    • ffanny  

      Omlouvám se a chápu, že jsem odkazem na hlasování mohl někoho naštvat nebo pohoršit. Chtěl bych ale poprosit brňáky co jezdí na kole, aby se nad tím zamysleli. Není to žádný soukromý projekt pro uzavřenou skupinu lidí, je to pro nás všechny, kteří zrovna pojedeme kolem a užijeme si zábavu. Pokud nechcete podpořit nějaký jiný projekt, tak by to bylo fajn.

      To nomecz: za ty mínusové hlasy děkovat nebudu, to jste poslal všem těm ,kteří ten projekt podporují. Ale pamatujte si, že kdo čím zachází tím také schází.

      0 0
      • nomecz  

        „Ale pamatujte si, že kdo čím zachází tím také schází“ ano přesně tak to je.

        Tak si na to příště vzpomeňte, až zas budete někde nesmyslně spamovat.

        Děkuji

        0 0
    • Smazaný účet  

      Chcete někdo Garbaruk ovál/Melón 32z Boost DM, Sram GXP/DUB/BUK?

      VK je z obliga, tam se jezdí kulatý 36z ;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nezabírá žádný místo. Strč ovál někam do šuplíku. Až zjistíš, že s tím 30 šlapeš jak pako, tak to rád hodíš zpátky. Nechápu, že vždycky musíš všechno starší prodávat, aniž bys měl to nový vyzkoušený, že vyhovuje. Ale asi tomu zase nerozumím. :-)

        0 0
        • Paja  

          Tak, dočasně bych to uložil vedle těch 2,25 Barzo ;)

          1 0
          • Macik  

            Ty jsou momentálně v našem obýváku, žádnej převodník tady nechci :-D

            0 0
        • Smazaný účet  

          Nerozumíš temu :) O 30z jsem uvažoval už s lehčí Rebou a Barzem vepředu. Už mám zkrácený řetěz atd. Nemám rád doma krámy, stejně vždycky zapomenu, že něco mám. Ty Vaše horizonty, že si koupíte kolo na 10 let a k tomu do zásoby spotřebák, u mě jakožto nekonečného tunera nefungují. Navíc pravděpodobnost, že něco bude příště pasovat je čím dál menší.

          Jediná výjimka byla lehoučká liška z Gena.

          0 0
          • Karaya  

            Máš recht, teď vyhazuju náhradní pístky a desky na Juicy a desky na Elixir. Nikdo to nechce už ani zadarmo…

            0 0
        • Smazaný účet  

          Doby, kdy sis myslel, že když páčíš óbrpilu s dlouhýma klikama, že seš borec, jsou dávno pryč :)

          Dneska bys na EN furt škrtal klikama o zem a šlapat frekvenčně je pý pro starce lepší na klouby :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Vocaď pocaď. Netahat to jak elektrokolisti na nejtěžší, ale šlapat jak trotl otáčkama jak pračka na odstředění, to nedělají ani profíci. Se podívej jak kdo šlape, obzvlášť na MTB. Jak drblá motá nohama možná Jolanda, jinak o nikom nevím. Ale to už jsme tu řešili. Pozdravuj na rovinkách a z kopce ode mě kazetu. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Pochop to, je to prostě jiný životní stajl, vyhýbáš se afecu, touláš se volně neprostupnou krajinou ve volným, hledáš trailíky jak houbař, kocháš se, fotíš, najetý km tě nezajímaj… ;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Touláš se volně neprostupnou krajinou? Zajímavá věta. :-)

                Když jsem vás jednou s Dušanem dojel a jeli jsme na Buk, úplně mi nepřišlo, že jedete jak připosraní. :-)

                0 0
                • Paja  

                  :D ale někdy to tak je, Polka s Dušanem by mohli vyprávět.

                  1 0
              • Polka  

                V tom případě padej do Kanady ;-)

                0 0
                • pepek  

                  Myslíš, že to video bude pokračovat i ráno, nebo přijde los, medvěd, nebo jiná potvora? Tam bych asi neusnul.

                  0 0
                  • Polka  

                    Určitě bude. Ale teď mě ještě nadchlo tohle 9FF 1400 koňové Porsche …škoda toho provozu, ale „what a beast“ :-)

                    0 0
                    • pepek  

                      No pěkně. Jak to jde ochotně i přes 8 tisíc. Ovšem ta jízda kolem bulharských kamionů rozdílem 200km/h asi není uplně bezpečná. Tak ale ona jim to vrchní gynekoložka brzo zakáže.

                      0 0
                      • Polka  

                        A na finsko se taky pěkně dívá :-)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Hustý …

                          0 0
                        • pepek  

                          Finsko je už pryč, toto je aktuální

                          0 0
                          • scoty  

                            A ten soudruh vedle s tím blokem to je dobrovolná funkce?

                            0 0
                            • pepek  

                              Asi ne. Já bych tam tedy dobrovolně nesedl. Mají tam dnes klopenku jak v Jedovnici. čas: od 21:45

                              0 0
                              • scoty  

                                200 po rozbitých okreskách je trochu úlet, ale ta trať v Monze se mi líbí..:)

                                0 0
                  • Polka  

                    Tak Meďák psal: „Pokračování bude. Kupodivu jsme moc zvířat nepotkali.“

                    0 0
          • mastihuba  

            Pacit obrpilu dlouhejma klikama… To sem nikdy od lidi z favalu ani z dukly neslyšel.

            0 0
      • Karaya  

        Já i Sisa jezdíme AB Oval. Na ty její kliky by to šlo. Kolik za něj chceš a jak moc je jiný od AB?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Imho to bude podobné, jen G má hodně vysoké zuby, na r2 stojí 50,33 €…

          0 0
          • Smazaný účet  

            To je ze zlata? Ten co jsem bral od Obdy je za 350 Kaček. Asi je to melounování dražší. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Vajca jsou strašně přepálený. Přitom je to frézovaný Al. Jednou o fous přetáhneš retěz a je po něm.

              0 0
          • Karaya  

            Tak to stojí podobně jak AB, to potom G nedává smysl.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak AB tam stojí 76,21 €, je těžší, škaredější. Z G řetěz spadne jen debilovi :)

              0 0
              • Karaya  

                To jo, AB je v ČR levnější než na r2 a to nemluvě o dostupnosti. AB má asi tady lepšího dovozce.

                Ale asi nic, nebudu dělat zásoby. Díval jsem sem, že na něm má jenom 900km, tak to jí vydrží ještě hodně dlouho :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak skopčáci nemaj historicky s pšonkama dobrý vztahy :)

                  Kde jsou ty časy, kdy jsem AB kupoval pod litr.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Cca 50 dní válení, přetvářky, oblizování, nadrženosti před kamerama ve vile na Kanárech a 2 melcky v kapse…

      0 0
      • Motyll  

        Co ti bráni?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Na válení v omezeném prostoru jsem přeborník, jen už jsem poněkud starší, nemám six pack a třetí den bych asi všechny poslal do pr_dele. Krom té mediálně známé japonky, to imho nebyli žádní myslitelé.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jednou jsem vydržel od titulků asi 5 minut a víc jsem nedal. Klobouk dolů, jestli jsi někdy vydržel víc. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já jsem na tyhle bizáry úchyl, přežiješ 2 díly a už bez toho nemůžeš byť. :)

              0 0
              • Excel  

                Já kdysi koukal na Dallas.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak to jsem ještě neměl možnost volby kanálu, to snad ještě nebylo přerušovaný reklamama, pamatuju, že hérečky měly brutální lesk na rtech.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Džejár byl slabej odvar.

                  0 0
                  • JSt  

                    podle toho se dalo pekne naucit anglicky: ajem, juar, dzejar.

                    0 0
              • Smazaný účet  

                Asi bych pak potřeboval ty Tvoje prášky.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak ony tam byly zajímavý záběry na miniplavečky, ty betle musely být naškrobený jak sviň.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nevím, no. Asi nejsem cílovka podobných pořadů.

                    Ale to je přísný, pane. Já si říkal, co to je za mamil s bříškem na fotce z vyjížďky, jak tam Exík cpe luft do děravýho pláště, a on takovej satanáš. Tam seš nějaké nafóklé, či co. '-P

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      To zas byla akce, trochu jsem se chtěl projet, ale borci to furt zkracovali, pak mě nechtěli pustit ze Schmeltzu, naštěstí zavírali v pět, prygltrail byl zajímavej, ráno jsem byl jak po páteční spářce. :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Zkracovali? No, ale chudák Dušan natrajdal devadesát. Sis mohl dát s ním ještě cvičně Babice. :-)

                        0 0
                      • babicak  

                        "Inspirace pro Tebe ":https://sport.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

                        0 0
                      • babicak  

                        Na Prígltrajlu jsem se furt otáčel, kde jsi, ale už jsem Tě neviděl. Akce to byla parádní, ani žádné pivko nebylo, jen zákusek, káva, čaj, předtím dietní oběd. Pravda, nějaké kilometry jsme najeli, že bychom něco zkracovali? Tento pocit rozhodně nemám.

                        0 0
                        • Excel  

                          0 0
                          • Excel  

                            0 0
                            • Excel  

                              0 0
                              • Excel  

                                0 0
                              • babicak  

                                Je to žádost o neupravený originál? GDPR, tak bez souhlasu dotčené osoby nelze zveřejnit vše. Tvůj post znamená 3 X ****?

                                0 0
                                • Excel  

                                  ne ne…jen jsem se ptal co to je za čuráka :-)

                                  0 0
                                  • babicak  

                                    Myslíš, ten na fotce, nebo ten, co fotil? A ještě tam byli přísedící čuráci :-)

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      ta ***** na fotce samosebou

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Až si koupím jiný kolo, jiný pláště a naučím se jezdit ty vaše trialový stezky, i bych to někdy zkusil. Ale zatím se na to mentálně necítím. Zatím mě nikdo nefotí… což je asi dobře. :-)

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          EN a DH prej hodně hulí, po pádech jsou podezřele vysmátí :)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            „Kámo, sem si dneska zlomil ruku, hahahaha. Bude super videjko a lajky.“

                                            Nějak tak, jo? Ale, tak jako..když jsme jezdili jako náctiletí na skejtech, nějak tak to bylo, ale na to už jsem asi starej. :-)

                                            0 0
          • mastihuba  

            Za to ty ses filozof :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ale byl jsem na druhým psychologickým vyšetření: jednoduché matematické úlohy, zapamatování řad z čísel a písmen velký problém :/

              0 0
    • scoty  

      Ntvl, že je cesta do Bystrce samá díra asi nevadí, zato na Rakovec bude novej asphalt…

      https://brnensky.denik.cz/…ecke-20.html

      0 0
      • Polka  

        Asphalt lobby unlimited :-/

        0 0
      • Smazaný účet  

        To je překlep, mělo tam být hostinec Rakovec :)

        0 0
      • Excel  

        konečně, kdo tam má v těch sračkách jezdit :-)

        0 0
      • vit.sklenar  

        To je nesmysl. Jak budou ty davy lidi prekonavat tu frekventovanou silnici?

        0 0
        • scoty  

          Stejně debilně jako tady, kde oba mostky od Centra ukončili před posledními dvěma pruhy…?!

          Kola se budou tlačit po přechodu.

          Pozice na mapě

          https://mapy.cz/s/kucetemuke

          0 0
          • Smazaný účet  

            Lávka u baráku ti nestačí?

            0 0
            • scoty  

              Lávka u zastávky i terén u mostu bude jen k silnici, takže chceš – li k řece hybaj po přechodu…

              http://www.mestsky-okruh-brno.cz/…ralovo-pole/?…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Má být lávka u kapličky, cesta ke stelviu nad tunelem pro metro i auta a tvoje lávka…

                http://www.mestsky-okruh-brno.cz/…ualizace.mp4

                A ještě je tam vizualizován nový mostek mezi splavem a bývalou čističkou…

                0 0
                • scoty  

                  No:) Můj příspěvek je o tom, že ty mostky a přesypy ***va překonávají jen 4 pruhy ze 6ti. Prostě ti lidi s kočárkama, kolama, psama, dětma, manželkama atd musí na druhé straně slezt dolu a po přechodu překonat dvouproudovou, jistě silně frekventovanou spojku Komín – Pisárky. To spolu s výjezdem na Krpole v zatáčce bez přiřazovacího pruhu kde to už teď valí nezřídka 150, musel kreslit nějakej švéd.. Lulan Kokotson…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Čím míň lidí bude otravovat Pod Jabloní, tím lépe :) I když konkurenční Moravia karavan by je mohl nakopnout ke změně ryzího piva z hor.

                    0 0
                    • scoty  

                      Bude to adrenalin, hlavně při návratu.. ;-)

                      Po pár průserech se to stejně slavnostně předělá…

                      0 0
                    • Macik  

                      Pravda, rybí pivo z hor mi taky nedělá moc radost.

                      0 0
        • Smazaný účet  

          Tak jako doteď. Normálně přejdou přes přechod. Tam není problém, jezdím na kole skoro vždycky kolem konečné, než se motat mezi lidma u přístaviště. Proti křižovatce Obvodová – Přístavní tam jezdí zlomek aut. Tam už měl být dávno semafor, i kvůli přejezdu cyklistů po Přístavní.

          0 0
          • vit.sklenar  

            Taky tama jezdím a proto vím, že ten přechod je pěkně napiču – hned za zatáčkou a někteří koko to tam kulej město neměsto :-O

            0 0
    • Smazaný účet  

      Rady na zimu ;) https://www.youtube.com/watch?…

      Z takovýho kšeftu bych se vrátil s nepoužitelnýma kravinama a prázdným účtem.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pájo, co to je za bagančata? https://www.bike-forum.cz/…lsius-xc-gtx

      0 0
      • Paja  

        Northwave Celsius XC Gtx ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Takže úzké, tvrdá podrážka, zima, neoprén nic nevydrží :)

          0 0
          • Paja  

            K současným modelům se se svými 13 let starými tretrami těžko můžu vyjadřovat. Pokud ale podrážka nedoznala výrazného změkčení, tak je tvrdá dost, a to ani nemám tu s karbonem. Neoprén nic nevydrží, ale u mě se po 13 letech celozimního ježdění do práce ještě zcela nerozpadl ;)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Dělají i verze Arctic a trail verze s Michelin podešví, ty by byly jistě vhodnější.

              0 0
          • Karaya  

            Kupoval jsem ze stejného eshopu jako Pája, v loterii jsem vyhrál verzi s karbonovou podrážkou. Boty se mnou najezdily určitě alespoň 10t zimních km. Vloni v pravé urezl závit v pro kufry, takže jestli chceš, můžu ti je dát na výzkum. Jinak byly naprosto perfektní, škoda jich. Stará a nová je na fotce.

            Současné kopyto je trochu jiné – širší špička a celkově trochu větší. Do neoprenového límce se hůře nastupuje, ale zas lépe těsní sníh :-) Kolečko je rozhodně přínos. Teplotně je to podobné.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To jsou ale Arctic ne?

              Tady je verze bez Goretexu s Michelin trail podešví s 10% slevou: https://www.bike-eshop.cz/…ashow=341417?…

              Otázka je, jaký rozdíl v teplotním komfortu je mezi verzemi bez GTX, s GTX a Arctic…

              0 0
              • Karaya  

                No jo, jsou. Na nich to nikde napsané není, ale na faktuře jo: Northwave Celsius XC Artic Goretex.

                Btw mám doma i silniční verzi a ta je fakt široká, to by muselo být i tobě. Tam lituju, že jsem nevzal o číslo menší.

                0 0
            • Polka  

              Kdo nemusí fluo tak tyhle Shimana v jednoduchém designu taky nevypadají zle.

              0 0
              • Paja  

                Příp. ty 701 – mají GTX membránu a Michelin podrážku.

                0 0
              • Karaya  

                Kdo nemusí fluo, tak si je koupí v černé

                :P

                Ale fluo byla o 1000,– levnější ;-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Specializované vlákno je jinde, zrovna se tam někdo ptá na ty tvoje :)

                  0 0
                  • Paja  

                    Tyhle móresy tady nezaváděj.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Aké?

                      0 0
                      • Paja  

                        Specializované vlákno je jinde

                        0 0
                      • Motyll  

                        Tvl sám trousíš bezmyšlenkové příspěvky všude a pak kritizuješ nevhodný dotaz na zimní tretry.

                        Kolbenku na tebe.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Je škoda, že BF přichází o brněnské recenze zimních treter. I když to vlákno je zacyklené a stejně se vlastně nic nedozvíš, každý má jiný tvar nohy a zimomřivost. Přehledný nesponzorovaný porovnávací test toho, co je na trhu, je bogužel utopie.

                          Potřebuji Lake 303/304 šířka +15mm, cena 50% :)

                          0 0
                          • Paja  

                            To čeká na tebe ;)

                            0 0
                          • Excel  

                            Příště to musíš napsat zrovna takto, každej totíž zatím okamžitě vidí ten tón. :-)

                            0 0
          • JSt  

            patriku, kazdy tretry maji zespoda kovovej kufr, na kerej ti namrzne snih, kdyz se kousek projdes a pak se napicu naslapava uplne jedno do jakyho pedalu. to si tak nejak vzpominam z jizd s naslapama v zime. ;-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Aha, v mikulášské se cenzuruje, dobře, dobře :) A to jsem ve slaboučké chvilce uvažoval, že bych se tam zrušil u hranatýho stolku bez hajtry.

      0 0
      • Paja  

        A co jsi tam napsal?

        0 0
      • pepek  

        Bez hajtry? Víš jak dlouho to trvá pěšky do Blanska?

        0 0
      • Polka  

        Negativní kydy si piš tady, ale moje vlákna a fotky laskavě vynech.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jasně, tvl jestli mě někdo ještě někdy náhodou uvidíte na Buku, dejte mi mrdu Regent půllitrem do hlavy.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Šetři síly. Až tam na jaře zajedem, dostaneš prý půllitrem od Plzně. Pak je pošleš osobně všechny do háj…e a vymlátíme hospodu židlama a bude učiněno spravedlnosti za dost. Na kamaráda si nikdo vyskakovat nebude! :-P

            0 0
            • Paja  

              Hoši, vás dva by Sláva, myslím, vynesl v zubech…oba najednou :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                S ním jsem problém neměl, poslouchá Slayer ;)

                0 0
                • Paja  

                  To až byste chtěli vymlátit hospodu židlama ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    V podstatě všechny ty necyklo figurky jsou k poslechu zajímavější :)

                    0 0
                    • Paja  

                      Sláva není necyklo figurka, jezdí na no.1 speciali­zovaným kole ;)

                      0 0
              • Smazaný účet  

                Do mě by stačilo mírně strčit a válel bych se na zemi. Mám klouzavý tretry s tvrdou podrážkou. :-)

                0 0
                • Paja  

                  To by byla dobrá groteska :)

                  1 0
        • Paja  

          Nejseš trochu cíťa? Blokování bych čekal spíš od původního majitele koncese na Mikulášskou :)

          0 0
          • Polka  

            Myslím, že snesu hodně, ale pohár už prostě přetekl ;-)

            0 0
            • Paja  

              …a to tam napsal jeden příspěvek :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Zvu západ na povánoční večírek na Konečňáku ;)

                0 0
              • babicak  

                Něco mně uteklo?

                0 0
                • Paja  

                  Asi vlákno Mikulášská ;)

                  0 0
              • Polka  

                Nejde jen o to jedno vlákno, ale průřez celým BF. Píše všude možně samou negaci a nesmysle. Udělá ze sebe ještě mučedníka, abyste ho všichni litovali.

                0 0
                • Paja  

                  Od nás se dozví akorát tak, že má jít na kolo nebo makat :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Paní z pracáku mi naposled dala doporučenku do skladu a oni mi odepsali, jestli neznám někoho vhodnějšího :)

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Rozdíl cca 15 let.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Úplnej Noid

        0 0
        • JSt  

          ten taky picha vystrileny pusky. ;-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          To jsem byl ještě perspektivní a v práci na netu snad jen 1× denně kontroloval osobní mail, což byl veškerý můj surfing.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Děkuji Ti mamko za příjemné pohlazení psaným slovem…

      Teda doom, seržant a spol. mně už lezli taky na nervy, ale oproti dnešku to byla zlatá éra, ještě, když jsem zakládal CX vlákna, jezdili Nys, Štyby, Bínič, nemusel jsem mít kvůli tomu Eurosport, v brněnským vlákně na mě reagoval i někdo jiný než Franta a Radek, neřešilo se všude to jedno zpi čený téma jak nyní.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tohle si mimo Saint-Tropez pořídí asi jen sebemrskač (topení to myslím nemá a u příplatkových dveřních skel to má fuky).

      I když dojezdy v zimě s vyplým topením k nabíječce se asi stanou běžnou součástí mobility.

      0 0
    • Smazaný účet  

      V té Romanii musí být některý oblasti pěkně zrychtovaný: https://www.youtube.com/…MANIA/videos

      0 0
      • Excel  

        Románie je Úsušsko?

        0 0
        • Smazaný účet  

          No tam by to mohli zašotkovat už z Chytálek, jak se maj pocestní snadno dostávat na Poutňasa? :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Kua začínal v Marihuánským, neměl jsem já podanou přihlášku? https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • mastihuba  

        a skončí v Marihuanským… :) Za čas to všechno splyne v jeden trip a z fotek pořádně nebude vědět jestli Madeira, Kanáry, nebo Malorka, Posun v technice jízdy parádní, je vidět že netvrdne na betli a jezdí. :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak zas několik týdnů v horizontále bez vycházení z bytu, přitom fyzicky v pohodě, to taky málokdo dokáže. :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Koukám, že Alavis už nefrčí, ale kratom vyřeší vše, už někdo testoval?

      0 0
      • Smazaný účet  

        No, nevím. Zkoušet to nebudu. Ale číst umíš, tak si můžeš o tom zázraku přečíst. Těch rizik se mi zdá víc než přínosů. Hlavně pozor na tuto pasáž o dávkování: dávka kratomu do 5 g zvyšuje chuť do práce

        0 0
        • mastihuba  

          to bych potřeboval, je to silnější než koks? :D

          0 0
      • Paja  

        Řiď se vlastní radou a zeptej se ve specializovaném vlákně ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Chci vlastní vlákno, ale mohli by tam diskutovat jen p@X, patricson a depič.

          0 0
          • Paja  

            Co ti brání si ho založit?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nechci už adminy provokovat, naposled mi smázli nový bike, přitom měl zatím nejlepší hodnocení.

              0 0
              • Paja  

                Vždyť ho v profilu máš?!

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jenže to mělo 8× pneu Barum Taktik, poctivě vyplněný komponenty :)

                  0 0
                  • obda  

                    Tak „bike“ říkáš? :D

                    0 0
                  • pepek  

                    No právě, takový krám by tady nechtěl nikdo.

                    0 0
          • Motyll  

            Nejlepší nápad, co tu od tebe čtu. ;)

            0 0
      • obda  

        Jak nefrčí? U nás doma ano :)

        0 0
    • Excel  

      Dneska to vidím na véču na Šmelcu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Do 21:00 ;)

        0 0
        • Excel  

          Ideální, do 23 potřebuju bejt doma, tak se tam snad nesundám. :-)

          0 0
          • Paja  

            …jak minule :D

            0 0
            • Excel  

              Tak nakonec jsem jel tak akorat do *****.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Já nevím, to je tak fajn rozvalit se u velkoplošné TV s přepálenýma barvama, s kuželkou, brambůrkama :)

      https://youtu.be/GZyVay9GTOU

      0 0
      • Smazaný účet  

        Když tak sleduju podobný kousky videí (nebaví mě to sledovat dlouho), tak si vždycky říkám, jestli nebylo jednodušší zamknout ty kole nahoře ke stromu a projít se po těch šutrech pěšky. Pak se až pro ně vrátit a jet někam kde se dá jezdit na kole. :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Dopr dele, ty kombo rodla u Jaroslavové Trůdy jsem neměl vidět: https://youtu.be/g7ob3mT6tUc?…

        Kolik bych tak ušetřil g? :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Když odhodíš ten břuch, tak klidně 10 kilo. :-P

          0 0
          • Smazaný účet  

            Takhle přesně vypadal můj děda: https://youtu.be/pwXsh0Ov6e8?…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jo tak Ty jsi Homolka.

              0 0
              • Smazaný účet  

                No jestli budu do jara do sebe hrnout kuželky s lentilkama s minimální možností socializace, tak budu za chvílu jak syn Oty Pavla, Brodskýho, Freje, Preise a spol.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Se socializuj a nežer. :-) Tě tady pořád někdo někam zve. Ale znám to, jak přijde zima a tma, začínám žrát a do jara mám o minimálně 5 kilo nahoře.

                  0 0
                  • novcze  

                    já jsem to přes sezonu stáhl o 9kg na nějakých 78kg a jsem rozhodnutý to udržet přes zimu kolem 80kg

                    1 0
                  • obda  

                    Přijde zima a tma, skončí sezóna škopků na zahrádce a grilování… ideální čas začít hubnout :D

                    0 0
                • novcze  

                  máš nějaký prášky po kterých seš flegmatický?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Jsem úplně v pohoděééé, jen když nechtěně zahlídnu kus zpráv, koment u někoho z klubu sun fotografů, nebo koment ze Šlapanic, naběhnou mi kérky a svaly: https://youtu.be/v_pOwUgpxJs?… :)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Hmmm, takže lidstvo degeneruje …

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        By mě zajímalo, pokud jsou koncerty, jestli se poguje s náhubkama, nebo se kapely přesunuli do podzemí jako kdysi, což by muzice paradoxně mohlo prospět.

                        0 0
                    • novcze  

                      že bych taky občas nějaký potřeboval, zbytečně se člověk nervuje kvůli blbostem a nedělá mu to dobře, tak že bych se nadopoval a byl taky v pohoděééé :)

                      0 0
    • Smazaný účet  

      Obsah tohoto příspěvku je blokován.

      0 0
    • scoty  

      Aktuálně zařazuji celkem zajímavé OT od jednoho šikovného a oblíbeného dovozce aut z Německa:

      https://youtu.be/V9IzB2con8A?…

      0 0
      • Macik  

        Sem si říkal, že p@X je nenahraditelný, ale očividně jsem se mýlil :-D

        0 0
        • scoty  

          Vincente připrav si břitvu, už jsou tu zas… :-)

          0 0
        • mastihuba  

          Na klikatou jezdi do prace, ze tu ještě nic neni. :) Ještě by na tom mel maknout. :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Nikdo nic? p@Xtriku, už založ to nový vlákno. :-)

      0 0
      • kankrlicek  

        No konečně nový příspěvek! :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Někdo tu tisícovku musel dorovnat. :-)

          0 0
        • pepek  

          Tak já tedy můžu oznámit, že jsem právě radostně předal první vánoční dárek. Je to speciálně pro PČR. (ku*wa)

          0 0
          • mastihuba  

            Rychlost nebo chlast? :)

            0 0
            • pepek  

              Jenom parkování. Sem je viděl z pošty projíždět – to auto s předním rámem na klokany. Tak jsem si řekl: „to je dobrý, ti přece jsou od toho, aby honili smažky a vytlačovali je ze silnice.“ No a když jsem vylezl, tak už tam byli :-(

              0 0
            • Smazaný účet  

              Neměli dřív na autech Pomáhat a chránit?

              0 0
            • Jaroslávek  

              Nešil, Pepa s alkoholem za volantem nekamarádí, já bych se teda urazil. Rychlost, to je jiná …

              0 0
              • mastihuba  

                Nikdo tady nesili, parkovani mne napadlo jako prvni, ale neprislo mi tak vtipny jako dve dalsi možnosti. A kdybych ho chtěl urazit, tak se zeptam jestli to nebylo za nepřiměřeně pomalou rychlost. :)

                0 0
                • pepek  

                  To se u nás netrestá, bohužel. Kdys viděl naposledy značku C 6a Nejnižší dovolená rychlost? Já si ani nepamatuju, že bych ji někde viděl.

                  0 0
          • LM  

            kurwa je povolená :-)

            0 0
      • Paja  

        Já dnes jo ;)

        0 0
      • Polka  

        Nemůže, má plno práce ve skladu.

        0 0
        • mastihuba  

          To sme dva :) nova střecha by se měla oslavit, tak asi vyjedu.

          0 0
          • Paja  

            Už jsi uhnal ty řemoše nebo jsi to udělal sám? ;)

            0 0
            • mastihuba  

              Chtěl bych napsat že sám :D Ale takhle dobře bych to nedal. Nikoho sem ani uhánět nemusel, nebyl materiál. Za dva dny bylo hotovo. Teď už jen natírat obklady a topit aby to uschlo…

              0 0
              • kankrlicek  

                Hm, pěkná práce!

                0 0
              • Motyll  

                LCKDWN klepe na dveře. Dobře to pro nás chystáš :)

                0 0
              • bara2  

                Nejdřív se mi to zdálo jako stříška na králičárnu (střecha vypadá jinak), ale tohle je na moc pěkný kabinet!

                0 0
                • mastihuba  

                  To je zase slovickareni. Ano oproti baraku kde je cca 700m2 je toto vcelku legrace.

                  0 0
                  • Macik  

                    700m2… To už je tovární hala, ne? :-)

                    0 0
                  • bara2  

                    Ale to by se zas blbě vytápělo. Přiměřeně. Na ten útulek je ta stříška akorát :-)

                    0 0
          • scoty  

            Oslavoval bych až po dešti a tání sněhu…spád nic moc :) I když v kraji, kde sníh leží 1× za3 a prší 6× za rok by se snad dalo no :)

            Jinak super zapadák:)

            0 0
        • Smazaný účet  

          No jo, Vánoce za rohem. Oni už ho nakreslili i na kamión? Ale musím říct, že vypadá líp než Alzák.

          0 0
          • Polka  

            Je dávno jejich maskotem. Někdo mu to testování všeho musí financovat :-)

            0 0
            • pepek  

              Nevím, zda by mu někdo za ty negativní recenze zaplatil :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              :-) Bude chudák škytat.

              0 0
    • BuraX  

      Nezapomeňte, prosím, kouknout do konce listopadu na cyklo-projekty v damenavas.cz.

      Momentálně je tam třeba těsně pod čarou stezka u Křenky přes vlečku

      1 0
      • BuraX  

        Tak jenom ještě naposled připomínám – dneska je poslední den hlasování.

        1 0
    • mastihuba  

      Nemate nekdo tip na levnejsi 29 kola zadni upinak predni osa 15mm? Klasickej orech na 11sp

      0 0
    • Smazaný účet  

      Předběžne dávám inzerát sem, když to máte nejblíž, i když nečekám nadšení z nabídky, tak sorry za spam:

      Prodám brzdy Sram Level T. Destičky jednou měněny, takže teď s metalickýma (Sram). Destičky sjeté asi o třetinu. Cena 1500 Kč. Osobní převzetí v Brně (Krpole, Jundrov).

      0 0
      • babicak  

        Ahoj, dík za důvěru, tentokrát brzdy neberu. Sháním do přesmyku Ultegra umělohmotnou vložku- kluznou lištu – podložku proti tření retezu o kov vnitřku presmykače. Viz foto. Za každou radu dík.

        0 0
        • mastihuba  

          tadle fičura se mění podle velikosti převodníku, případně podle šířky řetězu? Todle bych dal za úkol Jirkovi, to jen tak podle mne sám neseženeš. Když jsem v létě skládal dětský kolo, tak jsem se stěma smykama slušně vydrbal. Zlatá jednopila :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Hledal bych typ přesmykače a za to Skid plate. Něco se prodává, ale jakej typ přesně hledáš nevím.

          0 0
        • Karaya  

          Já bych se na to vybodl, to tam vůbec být nemusí.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce