• Jaroslávek

    Sorry Pájo, že jsem to založil, je to trochu provokace.

    Anketa: Výzva pro gentlemany

    0x
    0%
    1x
    33%
    2x
    67%
    0x
    0%
    0 0
    • mastihuba  

      jedu 1.2.2008

      0 0
    • Polka  

      Tento tyden ani hovno :(

      0 0
    • rock  

      Zítra odpoledne asi pojedu z Brna východním směrem, ale každopádně se pak do Brna nebudu vracet …

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ráno moudřejší večera, jestli na mě v tohle počasí nejsi moc „hardcore“ terén.

        0 0
    • pepek  

      Jel bych, ale bolí mně trochu koleno…a rameno.. :-(

      0 0
    • RomanH  

      Tento tyden je to spatny, ve Ct musim do Praglu :(

      0 0
    • JSt  

      manasku, zitra bych snad mohl. definitivne reknu ale zitra. musim si neco vyridit, aby to klaplo…

      0 0
    • brantec  

      Zitra nemuzu, jedu až do Aše, ale na ctvrtecni sraz gentlemanu bych prijet mohl. Snad se nevyvrbi nic necekanyho.

      0 0
      • Blade  

        Do Aše? Tomu říkám ultrachrtění kilometrů :o)

        0 0
        • brantec  

          Jj dnes presne 1000km:-) A jeli jsme i pres Hazlov, tak sem si vzpomnel na Rychlýho Tůristu:)

          0 0
    • Paja  

      Su v rekonvalescenci, takze nejdriv mozna polehoucku o vikendu, ale spis az pristi tyden.

      0 0
      • Polka  

        Uz zase? Covece to manzelstvi te nak zmaha :-) Toz sa uzdrav.

        0 0
        • Paja  

          Zase? to rika ten pravej:) ja kvuli tomu aspon neskacu pod auta:oP krom toho si nejak nemuzu vzpomenout, ze bych byl nedavno nemocnej.

          0 0
          • Polka  

            No ja nebyl nemocnej s teplotama a nachlazenim uz snad rok. Ale nekdy nedavno nebo na podzim jsi psal, ze te neco lehce skolilo. Kazdopadne preventivni slivovicka neni k zahozeni :-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Jsem si říkal, že je to nějaký divný, když ani ke komplu nedolezeš.-)

        0 0
        • Paja  

          Ale ne, byl sem tady i v sobotu, kdyz sem mel 38,5 a ostatni vesele plesali, ale nejak nebylo o cem psat:-)

          0 0
          • Splinter  

            Takže sem to chytl vod tebe ve středu:-/ Grrr

            0 0
            • Paja  

              jenze mne zaclo byt blbe az v patek behem dne, zatimco, pokud se nepletu, nekdo tady uz v patek rano psal neco o vyzdimanejch 2 litrech, takze jestli nekdo neco od nekoho chytl…grrrrrrrrrr

              0 0
            • Polka  

              Nemaj ti vasi kralici steklinu? :-)))

              0 0
    • kleinis  

      Jedu ve ctvrtek…jede nekdo?

      0 0
    • rock  

      Takže jedu, ale asi nepoužitelně brzy. Zatím to vypadá, že bych z práce mohl utéct někdy po druhé hodině …

      0 0
    • kleinis  

      Manasu, muzu mit prosbu? Napis prosim sms, kde a v kolik je sraz…nebudu zitra vubec na netu a nemam na nikoho cislo! Dikec 775 081155 ;-)

      0 0
      • pepek  

        No doufám, že dojels domů, vcelku.

        0 0
        • brantec  

          Na tohle bych si teda nevsadil, ikdyž taky doufám, že je OK. Sem ti ani nepoděkoval za to kafčo, máš u mě Nic:) Pěkně mě nekoplo a cestu dom sem si ještě o kósek prodlóžil jak se mi jelo fajn:-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Kamarád si dělal starosti, zda vůbec zaplatil ?

            0 0
            • kleinis  

              Covece to me vrtalo hlavou celou noc…ale kdyz sem se rano koukl do kapsicky, tak zahada byla vyresena!;-)

              0 0
          • kleinis  

            Dojel sem vcera jakz takz v celku ale bylo to opravdu „dobrodruzstvi“ jak pravi Manas!:-D

            0 0
        • Jaroslávek  

          Dojeli jsme v celku tuto dobrodružnou cestu.-)

          0 0
          • Polka  

            Co ste delali soudruzi? Prehanejte…nake pady? Naka zlomena nozka? :-)))

            0 0
            • mastihuba  

              vypadá to že soudruzi začínají vlčit a začínají makat na VIP kartě :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Musíme tu paní (dle jednoho nejmenovaného soudruha slečnu) Soňu podržet, když domorodci se flákají bůhvíkde jako po horách.-) Vždyť by ji bylo smutno.(bez nás)

                0 0
            • Jaroslávek  

              Když pojedeš příště, ono to už z někoho časem vyleze, neboj.-))

              0 0
            • kleinis  

              Ja bych to radsi nekomentoval… :-D

              0 0
        • kleinis  

          A stejne si to privolal…doslo i nato koleno!;-(

          0 0
    • Splinter  

      Zejtra mejbí.. Ale pokud jedu tak asi asfalt a sám, nechcu se nikam hnat s váma plašanama:-D

      Takže kdyžtak až na Buk…

      0 0
    • brantec  

      Toz vyrazim, kolem 18h su tam, pivu zdar! :-)

      0 0
    • DyEm  

      dneska start kolem 20.30 od Kociánky:), Útěchov, Adamov, Býčí skála, Babice nebo návrat adamov a kolem řeky do Brna. Na MTB, ale po silnici (krom sjezdu do Adamova). Na cca 2.5–3hod max. Víc na ICQ – DyEm

      0 0
    • rock  

      Zakládat nový thread se mi nechce a tady si to pravděpodobně přečtou ti, co se jich to týká :-) … Pokud by vás v dohledné době mělo napadnout projet si singlík od Tří javorů dolů na Malou Říčku (dál ta modrá pokračuje na Buk – všichni znáte), tak si nechte zajít chuť. Včera byla ta pěšina v celém úseku, co je na pravém břehu potoka, zatarasena pokácenými stromy … a bojím se, že až tam najedou s traktory, aby ty stromy odtahali, bude tam na dlouho regulérní tankodrom. Tahle pěšina imho na nejbližší měsíce přestala existovat …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.