• Nicolaus

  Ahoj lidi,

  chystám se do Bolzana na pár dní, nemáte někdo zkušenosti s bikováním v dané lokalitě Bolzano/Trenotino?

  Předem moc děkuji za jakékoliv postřehy!

  0 0
  • MaPa  

   napiš mi na mail v profilu, můžu ti poslat podklady a zákresy z letošního prodlouženýho víkendu

   0 0
  • Pi†el  

   Byl jsem asi 10km jizne od Bolzana na jablkach a neco jsem tam pojezdil. Na bika tam moc peknych stezek neni, ale na silnicku je to pecka.

   Nejlepsi stezka, co jsem tam jel na biku byl sjezd z Penegalu. Zhruba zapadne od Bolzana. Prevyseni asi 1500m, jestli si to dobre pamatuju..

   0 0
  • gersa  

   Oživím vlákno, nějaké návrhy na silniční trasy v Bolzanu. Klidně jen na průsmyky, které by stály za to, trasy už si doplním

   Jedeme tam v září na 4 dny

   0 0
   • Pi†el  

    Penegal, vzi příspěvek výše. No a hlavně nesmíte vynechat Stelvio ! To je jasný. ;-)

    0 0
   • Zbyněk  

    Passo Erbe (Wurzjoch). Patří k mým oblíbeným. Oproti sedlům v centrální oblasti o dost menší provoz a dá se najíždět z pěti směrů. Obě cesty na Brixen měly teda v roce 2012, kdy jsem to jel naposledy, mizernej asfalt. V tomto ohledu je pěkná propojka mezi Val Gardenou a Val Funes přes St. Piatro, Lajen a Gudon viz.: https://mapy.cz/s/bazeverola (mezi bodem 5 a cíeml to jde normálně projet). Nahoře dobrá hospoda.

    Pak třeba Passo Pampego + Lavaze + Karer + Nigra. Trasu si uděláš dle potřeb. Kopce výživné. Za pokus by stál i vzdálenější Manghen (z Val di Fiemme).

    Alpi Siusi. Výjezd na Compatsch a pak lze po takovém asfaltovém chodníku dojet až do 2000 m.

    Passo Mendola – parádní sjezd na Caldaro.

    Hodně se mi líbila tahle silnička: https://mapy.cz/s/dolekemevu . Pěkný výhled na Dolomity a člověk chvílemi nevěděl, jestli neskončí u někoho ve dvoře :-). V Colalbu je rychlobruslařský ovál, kde trénuje a závodí Sáblíková. Samotné Passo Pennes mě moc nenadchlo, ale sjezd na Vipiteno (Sterzing) je hezký. Zatáčky nejsou tak utažené a asfalt byl tenkrát taky slušný.

    0 0
   • gersa  

    Co Passo Duron, stoji za to?

    https://en.mapy.cz/s/mulapevepu

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.