• lukyxZB

    dobrý den

    chtěl jsem se zeptata jaké by jste mi doporučily bmx do 7000kč dávejte i bazarové nabídky třeba jako za 6000kč seženeš luxusní z bazaru atd. ale spíš nový :) chci to mýt na street / rampy né žádný fatland atd. prostě tríčky po městě, a aby to bylo do 80kg protože mám 80 kg

    vůbec se neviznám tak napiště jaký značku plus typ nebo rovnou odkaz ale typ stačí :)

    díky

    0 0
    • JakeF  

      Nechtěl bych bejt tak vytíženej, že bych si po sobě nestihnul ani přečíst svůj první příspěvek, co na B-F napíšu. Pokud chceš něco mermomocí mýt, tak ti vytáhnu na street moje XCčko a klidně mi ho můžeš opláchnout. Ale když chceš nutně BMX, tak mi ho můžeš umýt taky, jen teda nový neni :(.

      0 0
    • Smith10  

      …doufám, že jste ve škole ještě nepsali diktát…

      0 0
      • lukyxZB  

        proč jako napiš mi kde mám chyby no ? by mě zajímalo :) kromě slova neviznám

        0 0
      • pepino  

        Tož hrubky bych poznal, ale fatland neznám – USA?

        0 0
        • lukyxZB  

          jezisi si uz děláte prdel né :D sem snad chodí samí politici , píšu jsem amatér a nevím ani jak se to píše a o flatland tady ani nešlo jen jsem dával příklad , no z tohohle nemůžu :D

          0 0
    • Bodlak  

      DoporucilI, mIt a celkove to nema hlavu a patu! (Ano, vim ze nedelam diakritiku).

      0 0
      • lukyxZB  

        počkejte proč to nemá hlavu a patu chci prostě kolo na street do 7000kč , to je vše já myslel že je to dobře napsaný né ?

        0 0
    • Tomcat  

      Odborněji poradí na

      www.dolekop.com

      0 0
      • lukyxZB  

        jo fakt díky jediný člověk který odpovídá přímo na téma :)

        ostatní sem nemusí ani radši dávat komenty :(

        díky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.