• cekanka

    Znáte někdo tuhle akci? Jedná se o volný vjezd do prostoru Libavá. Mělo by se to konat někdy kolem 1. května. Tady je shrnutí loňského ročníku: www.cyklotoulky.com/…y-kamen-2007?/ O letošním se na netu ještě nic neobjevilo. Jedete někdo?

    Anketa: Znáte Bílý kámen?

    0x
    0%
    0 0
    • RadaR  

      jj, znám, kdo tam nebyl, proč ne, na Libavou se jen tak dostat nedá. Bývá tam hodně narváno, taková davová akce.

      0 0
      • Hell_A  

        No jasné, že ano.. Libavou mám za rohem, dá se tak říct:-) Ale tak jelikož se pišním propustkou do tohoto prostoru, můžu si tam zajet kdy chci, Bílej kámen je dost masová akce, moře lidí, moře dětí, moře zavazejícíh prvků, hehe:-) Ale prostor je to krásnej, to opravdu ano:-)

        0 0
        • Hell_A  

          uf, pyštím, tam mělo být:-)

          0 0
        • cekanka  

          Chápu, že to je masovka, ale já se tam zas tak často nedostanu, takže mě to docela láká.

          0 0
        • Martin  

          propustku bych taky bral – žádal jsem o ni, ale neargumentoval jsem dostatečně, takže mi přednosta VÚ v odpovědi poslal fakáč :-(

          0 0
          • Hell_A  

            jj, není nad to, mít dobré známé:-D

            0 0
            • Martin  

              já chci taky :-) to se někdo má :-)

              0 0
    • grafik  

      jezdit BK kazdy rok je pruda, letos si dam po dvou letech dlouhou, pokud se teda nekryje se selou …

      0 0
    • Martin  

      BK je pro mě skoro povinnost. ale letos to už v žádném případě nepojedu z mrskles. neba mě furt se protahovat mezi lidma v prvním stoupání letos si to pojedu pěkně od Smilova, tam snad moc lidu nebude.

      0 0
      • cekanka  

        Já to mám nejlepší asi od Potštátu. Nebo odněkud ze severu.

        0 0
    • rock  

      Byl jsem poslední tři roky. Letos zatím trošku váhám, loni už v úseku Stará Voda – Velká Střelná nebylo pro lidi kam šlápnout :-/ … Naopak úsekem Potštát – St.Oldřůvky jsme začínali a nebyl tam skoro nikdo (a příšerně jsme tam vymrzli). Sjezdík od Bílého Kamene na jih je nejhezčí úsek …

      0 0
    • Looper36  

      Bílý kámen letos ve čtvrtek prvního. Považuju to za jakousi jarní povinnost, i když jsem tam na kole prakticky pořád. K partě, která by to chtěla dát kolem střelnic, bych se eventuelně připojil a několik málo líbezných zkratek ukázal. Taková zapovězená cesta od Královské studánky přes bývalé Rudoltovice,Čer­mnou, Vojnovice, dopadovou plochu letecké střelnice, to je přeci maso, nééé ??? :o)

      0 0
      • Martin  

        budem hledat nevybuchlou munici? :-)

        0 0
      • cekanka  

        Ta střelnice je někde tady: www.mapy.cz/#…

        0 0
        • Looper36  

          Nene, to je tanková střelnice. Letecká (tedy přesněji dopadová plocha letecké střelnice) je cca 20 km severovýchodněji. Dobrý důvod se tam podívat, ne ? A pro Dooma : Patříš ve vláknech s touto tématikou vždycky k zpátečníkům. Nechceš doufám, abych řekl Lubošovi, že jsi posera, viď :o)

          0 0
          • Martin  

            klidně mu to řekni, ale on to stejně ví ;-)

            0 0
    • vladaza  

      ano je to masovka, ale stejně tam jezdím prakticky každý rok, ono když si člověk přivstane, tak se mu může stát, že jede skoro sám. Libavá je naprosto vyjímečná lokalita, proto je výjezd takovou dobrovolně-povinnou akcí.klasický nástup je z Mrskles, ale od Smilova je to decentnější, protože ho využívá méně lidí

      0 0
      • Martin  

        mě ten smilov láká, nebude to nudnej výstup po silnici. ale to, co psal Grafik, kolem střelnic, taky nemusí být k zahození

        0 0
        • vladaza  

          no tak, střelnice jsou po výjezdu od Smilova doleva, doprava jedeš k zámečku Bores a rovně k Zelenému kříži

          0 0
        • grafik  

          kolem strelnice to vypada asi tak (viz foto)

          0 0
        • grafik  
          0 0
        • grafik  
          0 0
          • Martin  

            díky za vobrázky, tam si určo zajedu, vypadá to tam moc pěkně.

            0 0
    • cekanka  

      Je tady někdo, kdo startuje z Města Libavá?

      0 0
    • zbartos  

      A letos znovu.

      Info vč. mapy na http://www.muvb.cz/Articles.php?… příp. na http://www.cyklotoulky.cz/…-kamen-2009/ .

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce