Bikepacking aneb na kole nalehko 5

9 nepřečtených
 • Manzak

  Predchozi vlakno uz se nacita celou vecnost.

  Predchozi vlakna zde:

  Bikepacking 1

  Bikepacking 2

  Bikepacking 3

  Bikepacking 4

  0 0
  • Manzak  

   Mam hned dotaz, brasny kde jsou „vyndavaci a zas tam daci“ ty vodotesne vaky, napriklad co ted dela Decathlon, pouzivate to tak, jako ze si ten vak vyndate a odnesete do stanu a podobne, nebo to proste stejne vsechno nakladate a vykladate primo na kole?

   0 0
  • tma  

   Chci vyzkoušet nástavce abych snížil změnou úchopu pravděpodobnost následného půlročního brnění malíčků. Jenže narážím jak to poskládat na silničku. Mám tam normálně světlo Fenix. Pod řídítka dávám tunel Topeak. Jenže když jsem tam dal nástavce (Decathlon), není kam dát světlo. Šlo by to kdyby nástavce byly maximálně od sebe to dát mezi ně, jenže to jednak je asi ergonomická blbost, blbě se pod nima drží mezi oblouky, bude to částečně stínit a nepůjde tam asi brašna. To se dává nějaká vodorovná mezi hrazda nebo speciální držáky na světlo? Vozím ještě na helmě čelovku ale stejně líp svítí přední. Jak to řešíte ?

   0 0
  • wego1991  

   Přemýšlím kam vyrazit na začátku září na cca 7 dní. Napadlo mě Pobaltí – Lotyšsko, Litva případně i Estonsko pokud by byl čas. Nikdy sem ani v jedné zemi nebyl a přitom to je vcelku kousek (pro mě 750 km na hranice Lotyšska).

   Přemýšlím, nechat auto v některém z měst před hranicí s Polskem nebo někde v Lotyšsku.

   Byli jste někdo? Nějaké doporučení na co si dát pozor atd? Předpokládám, že bezpečnost je v cajku, akorát nevím co nechat auto tak „dlouho“ nechat zaparkované relativně kousek od Běloruska, Kaliningradu apod..

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.