• snas89

    http://www.bike-prague.cz/cs/

    Kdo se letos chystáte?

    Jestli si někdo pojedte projet trať před, rád se přidám…:)

    0 0
    • BikeClubKovacek  

      Jede nekdo ? ;-)

      0 0
    • Alojs01  

      Ja…

      0 0
    • novas752  

      Letos to budete mít výživný, 55km, skoro 5km mimo silnice a dvoustopý cesty, 2 kolečka po unikátnim poli v Českém krasu… To bude ultimátní mtb zážitek. :)

      A při startu na krátkou se potkáte s pomalejšíma finišerama dlouhý mezi Holyní a Austisem. :)

      0 0
      • snas89  

        Jo. Ta trat me taky dost zklamala:/ to nejtajimavejsi je proste pryc.

        0 0
    • McBlacky  

      Alespon ze rozdelili trate na startu a zavedli oddeleny vlny, nova je teda mene selektivni a hlavne ve druhym kole budou vadit pomaly kotvy.

      Uvidime jaky to bude v realu.

      0 0
    • milan.v  

      Já nejedu, ale držím palce, ať to jede! ;o)

      0 0
    • snas89  

      Tak to nakonec taková nuda nebyla.

      bavil jsem se s pořadatelem a prý na poslendí chvíli jim prostě oznámili, že dohoda seruší, že na trati se něco staví a nemůžou tam jet.

      To ještě dopadlo dobře.

      Myslím, že občerstvovaček dost pro všechny typy lidí.

      Organizace super, značení taky. Potěšilo i jídlo na občerstvovačkách: ovoce, tyčinky, cukry, gely.

      JInak: během závodu jsem někomu půjčil pumpičku a vlastně si ani neřekl o jméno a číslo, takže jsem rád, že dotyčný pocitvě odevzdal pak v cíli a moje naivita nebyla potrestána:))

      0 0
      • jonti  

        To neco je podle mych informaci lavka v Cernosicich – nebylo jak prejet na druhou stranu Berounky.

        0 0
    • Alojs01  

      Já jsem byl nakonec příjemně překvapenej a i bez Cukráku to bylo fajn. Jiný závody nejezdím a ráno jsem viděl náhodou v tv záznam závodu kola pro život v Boleslavi, tak to mě přišlo výrazně víc rovinatý a asfaltový.

      0 0
      • Vyry  

        Ahoj,

        je fakt, že plná trasa přes Cukrák je o dost zajímavější. Letošní trasa byla hodně rychlá, protože to bylo skoro silničářský. Tvrdý, rychlý a technicky lehký. Asi nejzajímavější úsek byl výjezd z posledního brodu v Dalejském údolí.

        Ale počasí vyšlo, takže fajn den.

        0 0
    • Lachtis  

      Já byl teda letos zklamaný, vůbec mě ten závod nebavil, hezké pasáže, které byly loňské ročníky jsou fuč :-(. Organizace OK, značení OK, občerstvovačky OK – tomu nelze nic vytknout, ale ta trať, nudná, netechnická… škoda no :-(

      0 0
      • novas752  

        Nejlepší byl 2012, kdy se jelo po těch singlech nad Černošicema a Radotínem.

        0 0
    • McBlacky  

      Hroznej polet a prodirani se pomalejdima ve druhym kole bylo total na masli. Nakonec 6. Flek na dlouhy s vypetim vsech sil a teda druhel v kat. Trasa pristi rok bude snad zase puvodni

      0 0
    • Corwin22  

      Pro někoho jako já, tedy lamu co začíná jezdit na horském kole, to byla zajímavá zkušenost.

      Chápu, že to zkušeným bikerům přišlo jako nuda, ale já jsem si dal 35 km a byl spokojený.

      Zázemí, značení i trasa ok. Snad jen trocha té slušnosti na trati, ale co už. (Asi standart, nevím.)

      Když to vyjde, tak i příští rok.

      PS:Kdybych se náhodou zbláznil, a chtěl jet ještě letos něco do 40 km, máte tip na něco podobného?

      Stačí odkaz. Díky

      0 0
      • jonti  

        Zavod je to rozhodne fajn, i kdyz tim jak je v Praze a jak to bere poradatel je to obrovska masovka, a tim i hodne lidi a hodne konfliktu. Zavody, kde vas jede dohromady 50, na prvnim kopci se to roztrha a potom jsi rad, kdyz pozdeji behem zavodu potkas tri dalsi zavodniky, jsou neco uplne jine.

        0 0
    • prema77  

      Výborná věc, tyhlety rádoby závody. Díky tomu v Prokopáku a přílehlém okolí nikdo nebyl a bylo tam krásně prázdno na sobotní brzké polednoodpoledne. Díky za to a prosím víc takovýchto akcí! ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.