• Newman

    Zdravím,

    mám možnost koupit rok starý (od známého – jasná historie) toto kolo Bergamont Revox 7 (rok 2019, https://bergamontfb.de/…iv/model.php?…) za 16 tis. Kč, ještě rok v záruce. Původně jsem vybíral kola kolem 30 tis. Kč, ale tato nabídka se mi zalíbila a ušetřených 15 tis. bych investoval jinde. Kolo budu používat na mix cyklostezek a cyklotras, sem tam nějaký singletrail (párkrát do roka), přírodní stezky., v žádném případě to nebude kolo, které bude je v terénu. Je to za ty peníze rozumná volba?

    Úplně se mi nechce připlácet 10 až 15 tis. „jen“ abych měl pevné osy a jednotác.

    Jinak je to velikost M, já mám 173 cm, 80 kg.

    Jít do toho?

    0 0
    • adam1  

      Bergamont je fajn ,jestli budeš chtít /chceš zkusit 1×11 tak si koupíš akorát na ali nv převodník např . 34z,32z, a hodiš ho tam zbytek ti bude pasovat a můžeš zkoušet brzdy taky můžeš časem vyměnit .

      Jo dobrý kup .

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 099 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • Vilém  

      2×11 by mi nijak nevadilo, ale ty rychloupinaky a geometrie jak z roku 2005, to by mi zase vadilo.

      0 0
      • Newman  

        dík, ja zase spíš ušetřím 15 tis., a oželím ty pevné osy a geometrie mi neva, samozřejmě to první vyzkouším :)

        0 0
    • Tomcat  
      • Bergamont není úplně špatná značka
      • na singletraily to vyloženě být nemusí, spíš pohodové XC
      • se*m tam nějaký singletrail (párkrát do roka), přírodní stezky., v žádném případě to nebude kolo, které bude je v terénu.* si trochu protiřečí :)
      0 0
      • Newman  

        nebude to kolo, které bude „jen“ v terénu tam mělo být.....tím myšleno, že to bude dost jezdit i po asfaltových cyklostezkách… :)

        0 0
    • Newman  

      A je doma :).Max spokojenost, kolo je pohodlné, převody zda se být OK, přešel jsem z 3×9. Jediné co mě vadí, je nějaké lupání, vrzání za jízdy pod zátěži… Nevím odkud to vychází, že by střed? Od kol to tuším nebude, možná něco i sedlo, ale když se zvednu a jedu ve stoje, tak to nezmizí. Když nejedu pod zátěži, tak bez toho zvuku…

      0 0
    • Newman  

      Pár fotek :)

      0 0
      • adam1  

        Pěkný bike ,sundal bych ty odrazky:)

        Vrzání :)rozeber kliky ,sundej misky zkontroluj ložiska pokud pridrhavaji kup nový střed/misky namazat závity ,osu a slož to .Záměr se ještě na tu sedlovku a pedály ,bovden jestli někde neklepe/nevrže a pak ořech muže zlobit .Posledně jsem taky rozborka /sborka a byl to v záběru magnet o čidlo tachecu:)taková p.čofinka:)

        Ať ti to fičí

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.