Bajkrovo Posázaví So+Ne 30. - 31. 8.2008

54 nepřečtených
  • Thapsus

    Jako zastupující Bajkrův protektor, zakládám jeho vlákno (je mimo a vrátí se až večer): Milí přátelé, napadlo mě udělat vejkendovou akcičku ;o) jednalo by se asi o 120km a jelo by se posazavim po červené :o) ja bych zjistil ubytovani v chatkách a večer by mohlo bejt večerní obžerstvo :oD a druhej den zpět je tam i možnost vlaku do prahy :o) a mohlo by jet i jedno auto s věcma ;o) Více Vám povím zde večer, tak zatím přemýšlejte a měňte své sobotní a nedělní směny i manželské povinnosti za jiné dny :-)). Váš strýček Marcel z Braníka. Odjezd na kolech by byl v sobotu ráno od Barrandovského mostu. Aby bylo možno zajistit ubytko pro všechny, dejte vědět účast v anketě.

    Anketa: Jedu

    3x
    27%
    7x
    64%
    0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Sobota mi koliduje s tím Sředohořím od Zlatky :-(

      0 0
    • jecnak  

      Nemel by tak chlastat. Bejt mimo az do vecera to je uz sila ;-)

      0 0
    • Zlatka  

      No toto :)

      Na hrad se Vám nechce.., a večerní obžerstvo.., hmm, píšu si. 

      0 0
    • *ohyno*1  

      tož já bych ráda jela, ale…těch 120 je asi za 1 den, že, ne za oba?:o)

      manželky a někoho takovýho pomalejšího s sebou vytáhnout nechcete?:)

      páč krom toho, že se bojím 120 za den, se bojím i toho, že bych byla moc velka brzda…:/

      0 0
      • Krys  

        Aj by som sa pridal do brzdiaceho komanda, ale cez víkend som sám z dcérou. Ešte by som mohol zajtra splašiť detskú sedačku a založiť extrabrzdiacie komando. :)

        0 0
      • Thapsus  

        Není problém ujet část vlakem a tam na nás počkat.

        0 0
        • Casiopea  

          Těch 120 km se do celého dne nějak rozmělní, takto nebude takovej záhul, myslím, doufám, věřím v to :)

          Docela bych teda aj jela. Pokud se sejdnou lidi a pokud ne, prubla bych ten Kostalov.

          0 0
          • bajkr  

            Jede se určitě a dá se to ujet, ale jak sem psal pokud si nekdo netroufne na celé je moznost jet vlakem do čerčan a tam se v hospudce pripojit ;o)

            0 0
      • Eli  

        Já zvažuju, zda jet, ale chtěla bych tam ještě nějakou zástupkyni něžného pohlaví. Kdyžtak se mi ozvi na mobil 608 530 966 ať to doladíme.

        0 0
        • Thapsus  

          Někde u Sázavy-městečka se na nás napojí Vilma, pokud tě to uspokojí :-)

          0 0
    • favorit.  

      nechce´te to dát tak o mesic pozdejc? Usek z Kacova do Jilovyho je docela dobrej

      0 0
      • treatt  

        Taky bych se primlouval – to uz snad nebudu o berlich…

        0 0
    • teepeex  

      celkem zajimavy:)

       
      0 0
      • Thapsus  

        čili dorazíš ?

        0 0
        • teepeex  

          bohuzel nemuzu

          ja ty vikendy uz mam uplne plny, tento jsem myslel, ze se vyvazu, ale nedalo se poslouchat, co jsem vlastne zac :)

          jeste ji zkusim ukecat, aby se pridala, dam vedet

          0 0
    • McBlacky  

      tohle je fine podnik, škoda že nemám celej víkend, ale loni a přeloni to bylo super.

      pro slabší povahy je ideální jet vlakem so Čerčan a pak už to jde v klídku, Ultra saláti mohou jet vlakem do Sázavy a totální chcípáci do Zruče. Kdo by jel jen kalit jede vlak až tam :)

      0 0
    • Teddy  

      Vyrazil bych s vámy, ale v Sázavě se trhnu na chatu do Mnichovic. Jinak jestli pojedete  pořád po červené až do Kácova  tak mezi  Malovidama a Českým Šterneberkem je zákaz vstupu do lesa je to tam opravdu dost popadané, ale s kolem na zádech se tam dá projít je tam hezký výhled z dálky na hrad.

      0 0
      • favorit.  

        tam at jedou radsi po levym brehu po zeleny znacce. Ta stoji za to ;-)

        0 0
        • McBlacky  

          většinou jezdíme modrou přes Belokozly a pak zelenou tam kde se potkávají. Ta zelená okolo Ledečka je chutovka no :) i ty kameny pod tratí se daj – ovšem vyžaduje to šikovnýho pilota a dobrý kolo.

          0 0
    • Martinaa  

      Nápad je to supr, to se musí nechat a moc mě to láká, ale celý víkend pracuju. Nechcete to posunout na příští víkend?

      0 0
    • bajkr  

      Má bejt pěkně tak doufám že se nás sejde víc :o)

      Viděl bych to na sobotu v 8,30 pod barandovskym mostem.

      Sebou pouze něco na převlečení spí se v chatičkach kde je i povlečeni cena je tušim okolo 80,– osoba.

      Délka na jeden den je něco přes 100km jede se na pohodu tak to zvladnou  ženy i dífky :o)

      Kdo si netroufne na celou čast muže na nás počkat v Čerčanech kde předpokladám že budem mezi 12 a 13 hod.

      Par fotek

      http://bajkr.rajce.idnes.cz/…posazavi_II/

       
      0 0
      • Fenous  

        Vypada to dobre. Doprovodny vozidlo na kramy bude, nebo vsechno ve

        zeme na zadech?

        0 0
        • bajkr  

          Zatím neni, ale to problem to nebude stejne toho moc nepovezeme ;o)

          S tebou počítáme  :o)

          0 0
          • Fenous  

            Jasan, muzete si me zmenit na urcite.

            0 0
            • bajkr  

              zupr :o)

              0 0
            • Thapsus  

              Dobrá práce :-)

              0 0
              • Eli  

                Mě si taky změnte na určitě. Těším se na Vilmu. Dá se ráno v kempu koupit houska a kafe?

                0 0
                • Thapsus  

                  Jedeš celou, nebo se někde připojíš ?

                  0 0
                  • Eli  

                    Připojím se v Čerčanech (u Benešova), od kolika vás mám zhruba čekat na vlakáči?

                    Ať sem když tak Bajkr hodí odkaz na kemp.

                    0 0
      • george.n  

        Zdarec, silne uvazuju o ucasti, uplne se rozhodnu az k pulnoci. Zajima me, zda-li jeste bude pripadne misto v chatickach? Co vse tahate s sebou, krome penez na pivo? Nechce se mi brat vetsi batoh nez MULE. A po posledni chlastacce v campu jsem ztratil predni svetlo, tak doufam, ze dojezdy za svetla, nebo se nekomu prilepim za prdel a bude mi delat vodice, jako slepcovi Tempo difky snad ustojim.:-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      z fleku bych jel, ovšem v sobotu mám ve Žďáru n.Sázavou triatlon a pak se tam kalí až do neděle :-)

      0 0
    • Casiopea  

      Nakonec dam prednost kulture (rozumej hrad Kostal se Zlatkou) ;)

      Hezky si to uzijte.

      0 0
      • Zlatka  

        Košťálov.. :)

        Pak taky můžeme stihnout zámek v Libochovicích s jeho zahrady.., nápadů je mnoho ale realizovat budeme moci zřejmě pouze část z toho.. :(

        Akce se aktuálně probírá NAKOLE

        0 0
    • bajkr  

      Ubytováná domluveno :o)

      Čekáme max 10 min!!

      Tak se budu tešit ráno ;o)

      0 0
    • ydaho  

      kucí tak to vypadá, že budete mít každej svojí chatku až dvě :-)

      0 0
    • george.n  

      Tak me to hodilo bohuzel jen 170km.:-( Ale akce vyborna. Orech uz jsem nerozbehal ani v Praze. Vlak mi jel hned 5minut po prijezdu na nadrazi a v Cercanech jsem uprosil pruvodciho, ze mi jeste vzal kolo do rychliku a byl tak hodnej, ze mi odpustil prirazku 50,–. Mistenky pro kolo musely byt 2h predem. V Praze jsem byl tedy za 1,5h ale po ceste jsem skoro brecel, kdyz jsem videl kudy jsem mohl jet po vlastni ose. Doufam ze se vydaril obidek a dobre jste dojeli. Tak zas nekdy! Jirka

      0 0
      • RK  

        Tak to nám cesta trvala trochu dýl, ale protože polomy jsme dnes objeli po silnici, stilhli jsme dorazit  ještě za světla :-)  Počasí bylo ideální a myslím. že se sešla i prima parta, dík všem za společnost.

         
        0 0
    • Teddy  

      Všem děkuji za skvělou vyjížďku i když jsem s Váma nebyl až v Kácově a neužil to nejlepší. Nakonec mi to hodilo nějakých 200km a hlavně se mi podařilo cestou domů uviset Bajkra v což jsem ani nedoufal. Biku zdar a zas někdy příště :-)

      0 0
      • Thapsus  

        Tak to já jsem ho uviset ani moc nechtěl. ale on mě nechtěl a nechtěl setřást. Teprve když jsem za soumraku na kraji Prahy odmítnul  prodloužit si vyjíždku do Průhonic, psychicky to neunesl a odjel kamsi k bufetu na polívku.:-))  Jinak se připojuju k chvále, byl to fajn víkend a rád si ho někdy zopakuju. Zatím nekomentované fotky sypu na rajče sem: http://thapsus.rajce.idnes.cz/

        0 0
    • bajkr  

      Díky za společnost byl to fajn vejkend sem rád že se to podařilo :o)

      Doufám že to zase někdy zopáknem ;o)

      Já to s Teddym protáhl ještě přes Průhonice :o)

       

      Foto je http://bajkr.rajce.idnes.cz/…osazavi_III/

      0 0
      • Zlatka  

        Pěkné, pěkné, bylo super počásko..

        0 0
      • Fenous  

        Diky vsem za super vyjizdku v prima parte a Bajkrovi za organizaci (ikdyz bych ho obcas byval nejradsi zabil, ale tu radost mu neudelam).

        0 0
        • Thapsus  

          Taky jsem měl takové myšlenky,  ono se to ale blbě zabíjí někoho, kdo je o 300 m přede mnou :-)). Už jsem mu ale (trochu) odpustil.  Jinak malej reportík s odhalením  pravého účelu vyjíždky  je tady. Zbývající popisky u fotek doplním průběžně.

          0 0
          • Fenous  

            Akorat nevim, kde vzal tu odvahu nazvat svoji galerii Pohodova do Posazavi :-))

            0 0
            • Teddy  

              No myslím že kdyby to nebyla „pohodová“ vyjížďka tak by to bajkr stihl v jednom dni tam i zpátky. Fotky jsou super a koukal jsem že jste to ze Sázavy do Kácova neměli jednoduché, příště to chce asi pilu a sekyry sebou.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.