• ekimek

    Zdravím. chtěl bych se zeptat za jakou cenu bych byl schopen prodat kolo Author Sovereign PRO – 2002, najeta cca. 4500km?

    Je to to kolo které mám mezi svými biky…

    Předem díky za příspěvky :-)

    0 0
    • kali222  

      fotky se mi dneska zahadne nezobrazuji :/ takze podle popisu z profilu…

      prvne bych vubec neprodaval a nechaval na zimu.pokud se nepletu, je to ten plovouci zazrak :)? ne moc zadane zbozi. napisu jak vidim nastin cen pri dobre vuli a pri patricne konstalaci zhvezd(ikdyz letos mam pocit ze se neproda vubec nic :) )

      brzdy: 1300–1600,–

      vidlice: 1500–2000,–(podle zdvihu jestli je to pevna 80mm(byly duke v uturnu/tak nevim zda je prestavitelna, rozhodne si ji na levneho „chrta“ nikdo nekoupi…)

      ram: 1500–1700,–

      mechanika komplet 500–700,–(cela mechanika u jetiny je ve vysledku cena klik+razeni )

      kokpit:jestli 500,–?

      zaplety: 1300–1500,–

      bokem pedaly, ty si obvykle clovek nechava na dalsi povoz

      podle me to nema smysl a dal bych na tom ujizdel KM.

      0 0
      • kali222  

        zapomnel jsem doplnit,ze stacilo vlozit do vlakna – jiz existujiciho :)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Za těch 7–8000Kč bys to snad prodal. Co vlastně chceš kupovat, že tohle prodáváš? Já na něm vesele jezdím :-) A ten tvůj vypadá pořád jako nový (hlavně rám), jak to děláš?

        0 0
        • ekimek  

          Hele rám je trochu otřískaný od šutrů, ale to na fotkách nejde vidět… Dávám mu pořádně zabrat jen občas :-) a často ho pucuji :D

          0 0
    • tmax  

      Takéto biky sa neoplatí predávať. Nezarobíš na tom, z biedi to nevytrhne a ďalší bike (ak je miesto), sa vždy hodí. Napr. na toho zimáka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.