• Brunpaint

  Zdravím,

  mám vybráno kolo Author Impulse 29 2015 řekl bych že poměrně slušná volba za dobrej peníz pro mé potřeby.

  Mám však dotaz nevím si rady ohledně velikosti rámu mám 185cm vážím 79kg kolo chci na občasné vyjížďky lesem v terénu apod. silnicím se chci co nejvíce stranit. Na výběr se nabízí dvě velikosti 19' a 21' nemám bohužel možnost momentálně kola vyzkoušet v kamenném obchodě proto jsem zvolil tuto cestu. Podle tabulek by mi měla sedět 19' někdo však zase říká že 21'ka a já jsem z toho jelen. Najde se někdo kdo např. vlastní authora s podobným rámem mé výšky kdo by mi předal zkušenosti? Díky moc.

  0 0
  • honza1982  

   Slušná volba to dle mého názoru tedy není. K velikosti si vyjádřím tak, že řeknu, že 19 palců by ti měl stačit. Authorů je všude dost, tak nějaký s podobnou geo někde vyzkoušej.

   0 0
  • Petr96  

   U nás v týmu jezdíme na Authorech skoro všichni. Já měřím 176 a mám 17" rám z Modusu. Parťák měří asi jako ty a má 19". Stejně ale doporučuju vyzkoušet – nebo na webu Authoru je u každého kola měřítko, které celkem sedí. Jinak Impulse je dobrá volba pro někoho, kdo chce 29" kolo do lehčího terénu a najede na něm tak do 2000 za rok. Na závody to moc není.

   0 0
  • puka  

   29" ber 19". Kdyby to byla 26", tak bych se přiklonil k 21".

   Moje 29" je celkem dlouhá na 19"

   0 0
  • Brunpaint  

   Díky všem za reakce,

   mám to na rekreační užití neplánuju závody apod. :) víc jak 2000 za rok určitě nenajezdím

   nakonec jsem v krámu vyzkoušel authora 29ku s podobným rámem a 19 sedí perfektně Ještě jednou dík za rady.

   0 0
   • Vilém  

    Chtels authora, mas authora. To ze to jsou dost odrbany a predrazeny kola, te stejne nezajima, takze co.

    0 0
    • puka  

     Je tu značka, proti které nemáš výhrady? :D

     …authora taky nemusím.

     0 0
    • Gibimontes  

     Tyhle rady mě fakt baví.

     Dotaz zněl jakou velikost rámu mu doporučíte neptal se Vás na názor na kolo.

     Nehledě na to že mají nyní Impulsy za dobré peníze ve slevě. Každý nemá na to aby si koupil kolo za 20–30 tisíc čímž narážím na to, že každý kdo se tu optá na jakýkoli názor na kolo pod 10 000,– je ihned udupán názory že je vše šunt! Všichni nejsou závodníci a author v tomhle vybavení pod 10t JE dobrá volba pokud plánuje občasné vyjížďky do lehčího terénu.

     Author navíc dělá velmi dobré rámy a o tom značka je. Zbytek už jsou jen doplňky které časem může vyměnit za lepší. Já sám vlastním 2 Authory jedno už více než 10let, jezdím prakticky každý den a za celých 10 let jsem měl kolo POUZE 2× v servisu. Druhé kolo pouze 2 roky staré ale za celou dobu ani jedna porucha. Šlape jak hodinky. Naprostá spokojenost.

     Je to tu samý chytrolín opravdu…

     0 0
  •  

   author nebrat !!!

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.