• Jakub19

  Ahoj,

  Máte někdo zkušenosti s Apple watch a cyklistikou? Vydrží hodinky měřit i dlouhé výlety typu 10k+/200km+?

  Jde mi hlavně o novější modely 5/6/SE plus vždy propojené přes telefon.

  O rady typu kup si Garmin nemám zájem

  Díky

  0 0
  • Aussig  

   6h na GPS dají jako nové (s tím že vždy když budeš chtít data za jízdy budeš muset máchat rukou jak vocas). Jestli je to cajk si odpověz sám, komu není radno…

   0 0
  • skaj  

   Nove, se vsim zapnutym (tep atd.) kolem 8 hodin.

   Takze pro vice nez polovinu bikefora v pohode na 200–250km. Stejne to vsichni jedou na cistou vodu, rohlik a jedno jablko – zadne zdrzovani cestou:)

   0 0
  • Smazaný účet  

   200km+ určitě ne. Teda pokud to nedáš do sedmi hodin.

   0 0
  • Tomcat  

   Nevydrží, nejsou na takovou intenzivní zátěž a tedy výtrž dělaný. Jen doufám že víte co znamená zápis 10k…

   0 0
  • tom_hampejz  

   akorát jsem si jedny sehnal na testování, tak jsem zvědavej. Je to kompromis. Není to sporttester ale jako benefit získá zákazník hodně moc chytré hodinky a telefon „skoro“ nepotřebuje. Kdo řeší sport vážně, asi bych hledal Garmin, Polar apod

   0 0
  • Ruza79  

   Ahoj, mám ApW 4. Po dvou letech stálého nošení vydrží celodenní výlet s měřením. Večer powerbanka (stačila mi malá GoalZero flip 12 na celý 5ti denní výjezd). Za mě v toho.

   0 0
  • milan.v  

   Dám ti radu, hledej a čti, Apple Watche zde mají své vlákno…

   0 0
  • Lachtis  

   Ahoj, mám nové AW6. Včera jsem šel ze špindlu dlouhý výlet na pramen Labe a namotal celkem 22 km, 6 hodin bezely v kuse. Beželo spárování s telefonem, navigace, měření trasy chůze přes AW a večer jsem měl ještě kolem 40% baterky. Pravda, jsou asi 2 týdny staré.

   Mně prostě vydrží bez problém celý den a to si s nimi hraju, diktuji zprávy, čtu maily, někdy i telefonuji, platím s nimi apod. Za mne spokojenost a to jsem se právě baterky, kvůli různým textům od lidí, bál.

   0 0
  • Svobina  

   Ahoj, měla jsem aw4, používala jsem je pouze na cyklistiku (cca 1 rok) a mně nevyhovovaly, došla mi trpělivost a přešla jsem na Garmini. Aw4 zvládnou trasy do 3 hodin, po 3 hodinách naprosto odejdou, i když byly ráno nabité na 100%. Kromě toho baterka při normálním používání vydrží 24h, večer musíš zase nabíjet, jak magor. Jezdím teď s Venu od Garminu, zvládly i 9 hodin venku na kole a domů jsem dojela ještě s 10%.

   0 0
  • RapMan  

   ahoj, stačí si o tom něco trochu přečíst – když máš u sebe telefon, tak se GPS bere z telefonu a neplácá se baterka pro GPS v hodinkách.

   Já mám AW 3 38mm, tzn. starý a menší model s menší baterkou.

   Ráno (6:30) beru z nabíječky, jedu 35km do práce (cca 1,5h) se zapnutou Stravou, v práci notifikace, občas odmítnutí hovoru, odpoledne z práce domů dalších 35km (cca 2h), večer (21h) dávám do nabíječky a mají ještě cca 30–40%. Za mě ok, novější modely + větší displej má i větší baterku. Stači asi i povypínat blbosti typu rozpoznávání zvuku, kontrola hladiny zvuku, průhlednosti, já funguju např. pořád jen s tichým režimem.

   Pokud bys chtěl mít jistotu, můžeš si pořídit malou power banku a během pauzy dobít…

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse