• květoslav

    Zdravíčko, má někdo zkušenost s tímto strojem? http://www.apache-bike.cz/…isc29-2290/

    0 0
    • M_ishak  

      Osobní zkušenost s ním nemám, můžu jen říct, že vzhledem ke komponentům, kterými je osazeno, je ta cena úplně mimo mísu.

      0 0
    • Driffter  

      Nedávno jsem si toto kolo koupil a nemůžu si ho vynachválit.

      Už jsem s ním zkusil téměř vše, od sjezdu v lese až po silniční tůru. Neřeším nějaký top osazení, tohle funguje velice dobře, včetně přední vidlice (180cm/83kg).

      0 0
    • sjusko  

      Já ho teď po dvou měsících prodal. Kolo jede docela pěkně i ovladatelnost je velmi dobrá, ale je velmi malý prostor mezi rámem, zadním kolem a přesmykačem. Stačí trochu bláta … a navíc když jsem hodně bušil do kopce na nejlehčí převod, tak mi drhnul přesmykač o zadní kolo. Pomohlo až dotažení drátů na zadním kole úplně na tvrdo.

      0 0
      • sjusko  

        Jen doplním že za nějakých 22k se nechá sehnat třeba nový GHOST HTX 29 ACTINUM 7000, který má lepší komponenty, vzduchovou vidly a rám mi přijde také líp řešený.

        Myslím, že to za ty 3k navíc určitě stojí.

        Tipuji že na podobnou cenu ukecáš i Trek 29" Cobia. Přeci jen je polovina prázdnin a prodejcům už sezona pomalu končí a jsou rádi za každej prodanej kus :-)

        0 0
      • Deckard  

        to byly ty kola tak měkký ?

        No konstrukčně tedy umístění přesmykače asi nic moc …

        0 0
        • sjusko  

          Asi ano. V servisu jsem to měl 3× než to poštelovali tak aby to trochu fungovalo.

          Pokud budeš jezdit jen po cyklostezkách, asi se s tim problémem nesetkáš, pokud plánuješ drsnější teren, nekupuj ho.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ona ta krátká zadní stavba má svůj přínos v jízdních vlastnostech, proto se začala dělat prohlá sedlová trubka…

            0 0
            • sjusko  

              Jenže Apache to prohnuté nemá.

              Jinak souhlasim, jezdilo se mi na tom dobře.

              0 0
              • květoslav  

                No nakonec jsem stejně vzal Apache, Ghosta mi nabízeli za 25000 a osobně nemám moc povahu a koule na smlouvání ceny. S indiánem jsem zatím spokojený, přesmyku jsem si samozřejmě všiml, trochu dře o ty chlupy na pláštích. Krátkou stavbu zadního zavěšení budu řešit ochrannou samolepkou, vono se tam to bláto a bordel dostane stejně jen při nízkých rychlostech, když tomu přizpůsobím jízdu skončí někde pod sedlem :D Jinak řetěz bude asi dělat neplechu, právě na spodní části rámu, která je udělaná tak nějak na placato a zabírá víc místa. Řetěz na ní bude pěkně bubnovat a nemá moc prostor kam sklouznout. Snad to vše vyřeší nějaká hrubší ochranná fólie. Obecně kolo jede luxusně, ale po přesedlání ze sedm let starého Rockmachine s fest krátkým rámem tohle tvrzení nemusí mít moc velkou váhu.))

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce