AKSIUM 2011 nebo KSYRIUM EQUIPE 2011

6 nepřečtených
  • Cavendish

    Ahoj premyslim o novych kolech na ziletku,nejezdim zavody,spis jen hobby a rekreacne okolo 60–70km a nevim jestli si vzit jen Aksia nebo si poridit Equipe,nevim jak velky je mezi nimi rozdil.Diky

    0 0
    • Kamikaze 591  

      Taky mě to zajímá.

      0 0
    • marpp  

      aksiumy sú low-endové kolesá, rozdiel vo váhe je v prospech Equipe okolo 100g, v cene cca 130 EUR. Mám Equipy 2011, najazdených 800 km. Som relatívne spokojný : to preto, že neviem identifikovať občasné zvuky, akoby šúchanie pri jazde zo sedla, niekdy aj v sedle do kopca. Zo začiatku to nerobilo. Známy (inak mechanik v bikeshope), ktorý mi bike skladal a závodí na mavicoch si myslí, že za to môže mäkší plochý výplet, robí to aj jemu…

      0 0
      • nox159  

        pokud je vyplet mekky mel by se dotahnout jestli jsem to dobre pochopil ne? ;-)

        0 0
        • marpp  

          Ak problém nebude inde, dám si výplet viac napnúť a uvidím. Otázne, či nezačnú odchádzať dráty :-)

          0 0
    • georgio  

      Taky by mě zajímal jak velký rozdíl v kolech poznám jako jezdec…mám na silničce nějaký základní kola od Shimana (WH RS 10 nebo WH RS 500, ted z hlavy nevim) a nevim jaka kola bych mel poridit abych rozdil poznal,ale zaroven financne nevykrvacel…byl by napr. rozdil s Fulcrum Racing 5 znatelny? Jaka jsou kola s nejlepsim pomerem vykonu a ceny pro rekreacniho jezdce?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.