• sima65

    http://www.agang.eu/…cifikace.htm

    Mám dotaz,je toto dle vašeho názoru kolo vhodné pro cykloturistiku a jak je u přední dvojpily zajištěno(pokud je)aby se nekřížil řetěz.Díky za názory.

    0 0
    • Chlebovnik  

      Za tohle chtěj 25k? ROFL

      0 0
    • Zinn  

      Na cykloturistiku proc ne. Pila jak psal Vilem… No a cena viz to, ze to jsou spise designova kola, i kdyz letosni barvy tech gangstu tomu moc neodpovidaj, jedna velka nuda..Ninjy a Culty uz jsou lepsi..

      0 0
      • sima65  

        Máš pravdu,že ta barva není nic moc,ale to není tak důležité.Jelikož jezdím rekreačně a nejsem žádný svalovec,tak mě spíš zajímalo o které převody přijdu tou pilou,když rychlostí je jen dvacet.Ale z Vašich odpovědí to vypadá,že to není důležité…

        0 0
        • Vilém  

          Tak podle toho jak jsi zvykly jezdit a podle toho jake prevody jsi mel pred tim.

          Kdyz si spoctu nejlehci prevod 28/36 = 0,78, proti 22/32 = 0,68, tak se o nejlehci oberes a o nejtezsi taky.

          Zase nemusis tak casto radit na prevodnicich.

          Mozna by byla varianta zkusit sehnat model 2011 s 3 pilou, pokud by ti to nesedelo.

          0 0
          • sima65  

            No o tom jsem už taky uvažoval…jinak před tím jsem měl vzadu 9 kolco…

            0 0
            • Vilém  

              S tim 9ti kolem to melo trosku jine odstupnovani. koukam na ten 2010 model a tam byl nejlehci 22/34 tj 0,65. Nejlehci prevod u noveho odpovida cca prevodu 22/28, tj mala pila/predposledni na starem kole.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.