• Jafa

    Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s cyklocomputery CICLOSPORT, konkrétně CM 436 M USB a HAC 4+. U CM436M USB je zde možnost napojení na PC s následnou možností grafu jízdy?Je zde pamě? domácí nadmořské výšky, bezdrátové připojení, přenos? Díky

    0 0
    • navi  

      Aj ja by som mal malú otázočku.Funguje výškomer spolahlivo a presne alebo je to k ničomu. dík.

      0 0
      • kovar  

        jak se to vezme, barometricky vyskomer funguje docela presne, ale atmosfericky tlak si dela, co chce, ale to nevadi, odchylky za den jsou nula az desitky metru (vyjimecne, pri velke zmene pocasi), a krome toho pri nestalem pocasi je mozno prubezne nastavovat skutecnou vysku dle vyskovych bodu. K nicemu to neni, osobne vyskove funkce sleduju mnohem casteji nez jine. NApr vymluvnejsi je udaj o celkovem prevyseni, vic nez celkove ujeta vzdalenost nebo prumerna rychlost

        0 0
        • navi  

          Nemyslel som k ničomu, tak ako si to pochopil.Myslel som hlavne tú funkčnos? a presnos?. Tiež by som si chcel odsledova? nastúpané metre a nm.výšku. Inak díky. Nemám s tým žiadne skúsenosti A ešte. Mohol by niekto poradi? nejaký dobrý a za rozumnú cenu. Ja uvažujem nad ciclo 434 alebo 436m.

          0 0
          • kovar  

            zalezi, jestli chces prenos do PC, kde pak muzes sledovat grafy prevyseni,teploty, a dalsich na case nebo ujete vzdalenosti, evidenci vyjizdek atd.

            0 0
        • Jafa  

          No, píšeš barometrický výškoměr, takže to existuje i nějaký jiný cyklo-altimetr? Tedy, zdali se to měří i jinak než barometricky?

          0 0
          • kovar  

            jeste pomoci GPS se da jakz takz merit vyska, ale na cyklo prej nevhodne, nebot svym zpusobem malo presne, nebot pry potrebuje idealni podminky, ktere jaksi vetsinou nejsou.

            0 0
            • Žanek  

              a navíč má „kapičku“ větší odběr proudu…

              0 0
            • náčelník  

              GPS měření výšky je velmi nepřesné. Proto jsou lepší modely GPS kombinovány s barometrickým výškoměrem.

              0 0
              • lubos  

                Ani ne tak nepresne, spis hodne problematicke. Uz dnes se da merit na +/-1 metr … ale treba dolina a tak je problem. Tusim se barometricky autoamticky zvykne kalibrovat pres GPS, kdyz je signal, mam dojem.

                0 0
      • Žanek  

        Když jsem byl vloni v Jeseníkách, tak jsem měl půjčenej Cat Eye Altimeter. Na 120km vyjížďce, za celkem stálého počasí a při jedné korekci asi uprostřed trasy se felil asi o 5m. Takže docela slušná přesnost. Nadmořská výška ti může pomoci i při orientaci…

        0 0
      • lubos  

        Zalezi na tlaku .. ale ak sa tlak nemeni, zmeras tym vysku s presnostou na 1 meter v pohode.

        0 0
    • mrca  

      Nevíte někdo, kde sehnat cateye OS 1.1? Našel jsem ho na www.cateye.com/detail.php?… v ČR jsem ho vůbec nikde nenašel. Vypadá hodně dobřea 70dolarů.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.