• jonti

    Rozhodujem sa medzi tymito dvoma isowind bundami, top (teda minulorocna merida), ta najhrubsia, ale aj tak sa mi zda dost tenka hoci ludia co ju maju tvrdia ze je dost tepla, cena asi 2599Sk, Nyna, teraz ich maju dost, trochu hrubsia nez Top, cena 3000Sk. Tiez rozmyslam, ze ak nyna ,ci ma zmysel odopinacie rukavy – ci cez to nefuka dnu :) Chcem ju na bike a na bezky

    Mate s nimi akusenosti – ake? vdaka

    0 0
    • Dijck  

      Zdar, mam tuto bundu od Nyny www.nyna.sk/index.php?…, zatial celkova spokojnost, zateplenie je dostatocne, cez rukavy nefuka, a je ta vyhoda, ze sa da urobit vetrak…popripade samozrejme uplne odopnut. Nemam velmi s cim porovnavat, zatial som ju skusil v telpotach okolo 5 C len s pradlom, zima mi nebola – spokojnost. Pouzivam hlavne na bike, samozrejme pod to treba nejake funkcne pradlo – bavlnene triko je nezmysel.

      0 0
      • jonti  

        super, snad si ju kupim. len by ma zaujimalo ci to, ze ten model co si mi dal odkaz uz nie je v menu, neznamena ze sa uz nevyraba, ale robia sa len tie ostatne. Maju designovo peknu stranku, ale informacii by mohlo byt aj viac…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.