• onixik

    zdravim všechny BIKERY, chtěl bych poradit s výběrem ráfku na mtb, jezdim všude kde se dá a občas i dost drsný sjezdy nebo džampy a tak bych potřeboval do zadu ňákej pořádnej ráfek za slušnou cenu. , zatim mám vzadu V-éčka. díky

    0 0
    • enjoy  

      slusna cena je 500,– nebo 1500,–? takhle treba mavic X321.

      0 0
    • wraftler  

      Mam dobre skusenosti so znackou Sun rims. Prave nosim model DoubleWide a som fakt spokojny, ale na to vecka nedas. Ale od nich ked kupis naky model za tych 1500 tak budes spokojny.

      0 0
      • jack  

        já bych šel do toho mavicu 321 a nebo levnější varianta je campagnolo k2

        0 0
        • Rozumik  

          Nedela campa nahodou silnicky? Jinak mavic 321 uz neni co byval, nejak ho prejmenovali.. Ale nevim presne jak. Zkusil bych sunrimsy doubletrack, ty vypadaj fakt schopne.. navic to co sem na nem videl v kranked5, tak to musi bejt fakt kvalita. Ale pokud ti nevadi silena vaha a cena, tak bez do intense mag 30dh. mam ho a fakt nejde rozcentrovat ani centrklicem. :)

          0 0
          • raceface  

            A neni Intense Mag 30 shodnej se Sun Double Track??? Mám dojem, že to pro Intense dělá právě Sun Rims…

            0 0
            • Rozumik  

              jo, intense dela sunrims. se ted divam do katalogu a mag30 a doubletrack maj stejny rozmery i vahu. takze to asi bude to samy. mas pravdu

              0 0
            • wroum  

              sun dela oba. pro US trh se to jmenuje Intense mag 30 DH, pro evropu to je Doubletrack. monstrozni a uzasne odolnej rafek.

              0 0
    • Azagthoth  

      A nechcel nahodou na V-brake?Ja by som isiel do tych Sun-ov,konkretne Rhyno Lite XL (50$,DH,4X) asi su na vecka Rhzno Lite (40$,XC,DS) urcite su na vecka Mammoth (45$,DH,4X) asi su na vecka

      Ja jaydim Alexrims Adventurer,ktore su urcene na XC a dost dryia,stoja 650Sk,alebo sueste dobre DM24 za tu cenu,ale ked chces do toho dat viac,tak mozes mat tieto vymenovane Sun-y,lepsie rafiky nepoznam

      0 0
      • raceface  

        Osobně bych šel taky do Alexů, kdybych kupoval ráfek na drsný ježdění. DM 24 je slušnej držák, digitální váha ukázala 720 gramů ve verzi bez obrobených plch a pro 36 drátů. Dělá se i s obrobenejma brzdnejma plochama!

        0 0
        • goofy  

          jo, ale bohuzel ho nikde s obrabenyma plochama nejde sehnat… tak sem kouppil normal, a vecka to obrobi… :o)

          0 0
      • McBlacky  

        adventurery jezdí Fousáč a pochvaluje si je, a to se s tím moc nemaže a není z nejlehčích…

        0 0
    • Azagthoth  

      raceface ale ked ma peniaze na sun tak nech si kupi sun,predsa len su lepsie ako DM24,aj ked ani tie su neni zle.

      0 0
      • raceface  

        To jo, ale osobně zastávám názor, že na drsný ježdění nebudu dávat takový prachy za ráfek… Stejně se to zkurví!

        0 0
        • wroum  

          levnej rafek nakonec vyjde draz. min vydrzi a musis ho castejc preplejtat – vic penez. drahej rafek vydrzi i nekolik sezon (nekomu). ja mam Intense mag 30 Dh a za celou sezonu sem ho nemusel ani centrovat. Kamos co jezdi skoro stejne ma DM 24 a menil ho na zadku 2X a je v tom za mnohem vic penez nez ja a me jeste nakou sezonu vydrzi.

          0 0
        • Rozumik  

          Ehm.. ja intensa nerozcentroval ani dropem ze 4.5m na placku jak sem preletel dopad.. Predtim sem vozil dm24 a moc toho teda nevydrzel.. Nakonec sem ho ohnul asi o 30 stupnu do strany :) A v ty dobe sem vazil okolo 55–60kg, takze vydrz nicmoc.

          0 0
          • raceface  

            No tak asi jo, já jezdim XC, takže se v tom až tak nevyznám… Na druhou stranu znám dost lidí, který jezděj DM24 a bez problému. Třeba zvládaj líp to samotní ježdění…:)

            0 0
          • Manas  

            Za sebe muzu rict ze Alexum DM24 davam hodne solidni kour a uz je mam 2 sezony. Hodne chodim na placku, obzvlast pri DH a kamenum se nevyhejbam. Ale strasne moc s rafkem dela vyplet. A taky technika jizdy :-) Ja si je koupim zas. Az je teda uplne znicim.

            0 0
    • Cryzyy  

      nekoukal nekdo v realu na Super Jumbo ? www.remerx.cz/…inky2004.htm profil vypada docela dobre, ale co to vydrzi je otazka…

      0 0
      • jack  

        někdo tu psal,že kampa asi dělá ráfky jenaom na silnici.tak to se pleteš campagnolo k2 je fakt na mtb a je fakt pevnej.nevím přesnou váhu,ale kámoš váží 95 kg a po sezoně ho ani nemusel centzrovat.jdi do campy.

        0 0
        • Daf  

          Jo a ma je porad v nabidce? Ja je vozil asi pred peti lety a to uz se tusim nedelaly. Vydrzely neuveritelne veci ale mely spatne udelanej spoj rafku a byly tezke.

          0 0
          • onixik  

            díky, ale teď fakt nevim dočeho??? ale myslim že neudělám chybu když si vyberu vod sun rimsů intense mag 30dh. vypadaj bytelně, ale doufám že se vejdu do 2000kč.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              MOC 1690,– ale neni na V brzdy.

              0 0
              • onixik  

                myslíš? já bych řek že je na V-čka, teda aspoň to tam nepsali že by byl na kotoučovku…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Pokud mohu vychazet z jednoho stareho moudra. Jsem tedy myslim (nebo jak to presne bylo:). Mam nekolik svedku na to ze jsem. Tudis myslim :) Ale asi se to neda takhle zevseobecnovat, protoze tvoje samotna existence jeste nedokazuje vubec nic :)) Kdybys to nepochopil, koukni na profil toho rafku a naznac kam presne by jsi chtel opirat ty spalky.

                  0 0
                  • enjoy  

                    jsem si celkem jisty ze jsi to pouze prekroutil abys to mohl pouzit:-),ale jinak je to teda spravne myslim,tedy jsem:-).a to bys musel nejdriv myslet,abys byl.porad si jses jisty ze jsi?:-)

                    0 0
      • Richie  

        Rozhodne dost nejlepsi rafek za nejlepsi cenu. Cena 300 (teda 360 v obchode) a vydrzi petimetrove dropy i sjezdy. Vyzkousene. Mam ho na obou kolech. Fakt za tu cenu neni co resit. Znam i dobre sjezdare kteri to maj.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          .. ale tady byla rec o Super Jumbu.

          0 0
          • Richie  

            No Super Jumbo je akorat sirsi ne? A mozna vydrzi vic tak o co jde???

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jen, ze tu hodnotis uplne jiny vyrobek. O to jde.

              0 0
              • Vilém  

                A navic Super Jumbo je jen v katalogu.Volal jsem do Remerxu a nemaj na nej jeste ani profil:(Klasika, napred do katalogu,udelat sondu jestli by lidi meli zajem a pak az teprve na trh:(

                0 0
      • TinkTink  

        Todle je hodne pekna vecicka…davam ho mezi kandidaty na novy rafky :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Na Sport-Lifu jsem ho marne hledal. Vzdycky, kdyz jsem myslel, ze jsem ho nasel, tak to byly ctyri XC rafky vedle sebe :)

          0 0
          • TinkTink  

            Kecas, ale gut :)))…Kdyz uz, tak 2 a ne 4 :))…klasicky XC ravek ma cca 20mm…40/20=2… :))))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No nekecam. Ja vidim spatne na dalku a kdyz me to upoutalo, sel jsem bliz a fakt 4 rafky. To u MaxCursoru jsem rafky nasel hned. Sestava Doublewide, Doubletrack, Intense… to se nedalo minout. To se totiz nedalo skoro ani obejit :)

              0 0
    • dekel  

      urci te si kup rafiky Semenex nasiel som ich na internete su lahke zliatina olova a hlinika a su 4-vrstvove vlaste to je kus zeleza co ide od plasta na naboj.

      0 0
    • Richie  

      Rozhodne REMERX JUMBO- nejlepsi rafek za nejlepsi cenu. Cena 300 (teda 360 v obchode) a vydrzi petimetrove dropy i sjezdy. Vyzkousene. Mam ho na obou kolech. Fakt za tu cenu neni co resit. Znam i dobre sjezdare kteri to maj.

      0 0
    • Tomcat  

      Pokud potřebuješ V-breake tak Alexrims DM-24.

      0 0
    • maverick82  

      hele a má cenu dávat na předek HT s pevnou osou Sunrims Single Track?? je za nějakejch 1100.- ta cena by se mi moc líbila.. dík

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.