• blue.sun

    Doporučte nejlepší variantu při rozumný ceně do Marzocchi MX comp coil… a taky, kde se dá koupit v Brně. Moc se tady nevyznám, takže nevím, kde kupovat…

    0 0
    •  

      no zajdi do jakykoliv motorkářský prodejny a řekni že chceš olej do tlumiče, nebo přímo do vidle, důležitá je viskozita, standardní je myslim 7,5w

      0 0
    • TinkTink  

      Jsem se pri viskozite 7,5 doplacal zpatky na Denicol…von neni skvelej, von je jenom dobrej…a to staci :)…hlavne je o polovinu levnejsi (268,– za litr) nez plne synteticky myslim Motul nebo tak nak…ten stoji pres 500,– za litr, ale zas je asi o 30% imho lepsi :)

      Na pruzinovku si klidne dej Denicol…ten tam naprosto staci.

      0 0
      • Paja  

        Plne synteticky Fuchs-Silcolene Pro RSF s cenou cca 300Kc/l, mel jsem ve visk. 7,5 i 10. Da se koupit v prodejne oleju v Brně na ul. Tabor (maj. se myslim jmenuje Cerny) Jinak jakykoliv tlumicovy olej do vidlic motorek, jestli plna syntetika/mineral – podle toho cena zalezi na financnich moznostech.

        0 0
        • TinkTink  

          Hele…to zni VELMI zajimave…jak vypada po roce + v cem ho mas?

          0 0
          • Paja  

            V RS Judy XC 2000, rok je trochu zavadejici, ale posledne jsem vymenu z ruznych duvodu odkladal az to vyslo na 8000km – olej byl tmavy ale bez nejakeho zakaleni nebo pevnych necistot (na vidlici mam prachovky-harmoniky a moc bordelu se pod ne nedostava)

            0 0
      • wroum  

        taky tak, denicol je v pohode. davam do boxxera i do Blacka. Akorat davam myslim 5W

        0 0
        • Richie  

          Jo no do RockShoxu je treba 5w. Jo jinak jak ti chodi black? Nechcije nebo tak neco? Co je tam za system tlumeni? Planuji koupit Manitou Stance Kingpin, ale porad nevim… DIK

          0 0
          • Paja  

            To je individualni, do RS se orig. dava 5w, ale ja jsem napr. u RS Judy XC 00 momentalne dospel k 10w.

            0 0
            • Mamut  

              Potvrdzujem. Vtej istej vidle mam 7,5w a najblizsie pojdem na 10.

              0 0
          • wroum  

            black chodi pekne, bez vaklu. netece. tlumi TPC a je to Black comp 80/100 z prvniho roku vyroby a nejedna se o OEM model.

            0 0
    • Dr.Milek  

      Abych nemusel zakladat nove tema, chtel jsem se zeptat na neco co s vymenou oleje souvisi :o) jak se mi bude chovat vidle s olejem o viskozite 5w a a jak s olejem o viskozite 10w ? — > jezdim HC freeride s JrT

      0 0
      • madcat  

        no vidle bude chodit pomalejš… otázka je, jestli dvakrát podle dvakrát vyšší viskozity nebo nějak úplně jinak..?

        0 0
    • guard  

      Ja som teraz menil Shell Advance Fork SAE10 ale vyrába sa aj 5, 7,5, 15 predtým Castrol ale zda sa mi ze tento shell menej pení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.