• admin

    Pridal jsem do sekce „FOTO“ moznost vkladat vlasni fotky, ci zajimavosti

    • knim pripisovat komentakre.

    Pokud narazite na nejaky problem prosim napiste me to.

    diky

    0 0
    • Vojtíšek  

      To zní dobře !

      0 0
    • vlk  

      Jo právě jsem o tom, debatoval v příspěvku o časopisech.Jak dlohý je možný vkládat ten popis k Fotkám.Bylo by možné vložit více fotek s jedním dlouhým popisem-aby to bylo nějak v jedný skupině?Že bychom vkládali např celé články.A jistým způsobem by tak moh vzniknou takový jednoduchý internetový jakoby časopis.

      0 0
      • admin  

        popis 200 znaku ty clanky by se museli udelat zvlast pokud by o to byl nejaky vetsi zajem nevidel bych vtom problem. Obavam se ale ze by tam nidko nic nedaval :)

        0 0
    • Vojtíšek  

      Zní dobře, ale nefunguje mi to. Není nějaké omezení na velikost souboru. Chtěl jsem přidat do „lidí“ fotku 77kb a nic

      0 0
      • Vojtíšek  

        už to vidím :„fotka má příliš velké rozlišení“

        takže kolik???

        0 0
        • admin  

          0.5MB 800×600

          0 0
          • Thidney  

            to je hezký, poslal jsem zbytečně malý fotky ;-)) příště to zaplácnu víc

            0 0
          • Lister  

            Při limitu půl mega je škoda to omezit velikostí 800×600, to se dají udělat i 1600×1200, ale 1024×768(ted nevím jestli jsem to trefil) by mohlo být ideální, limit stací 200kb, at se to líp stahuje. Dobrý by bylo ještě aby se při prohlížená fotek dalo mezi nimy přimo přeskakovat bez návratu na hlavní stánku.

            0 0
    • Palo TT  

      A nebolo by potom mozne fotky integrovat aj do fora? Napriklad takto: Pri pisani prispevku by sa dala vlozit aj fotka do vybranej foto kategorie (Kola a komponenty, Pady,…), vo fore by sa zobrazoval len link na fotku, ktoru by po kliknuti otvaralo v inom okne. A vo fotkach by zase ako komentar automaticky vlozilo link na diskusiu, ktorej sa tyka.

      0 0
    • Thidney  

      funguje, jaké je omezení velikosti? když tam teď nasypu pár fotek z poslední vyjížďky v brdech, které byhc časem zase smazal. Je to možné?

      0 0
    • morgoth1  

      me tak napadlo, jestli by nebylo dobry v sekci bikes dat krome moznosti menit komponenty tez dat moznost menit i fota biku.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nerikaj ti blesku? Promin, ale musel jsem. To uz se tu resilo tolikrat…

        0 0
        • morgoth1  

          od tebe to beru sefe – jinymu bych dal na … ;o))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jinak je to hlavne kvuli tomu, ze by potom komentare byly vlastne k jiny fotce.

            0 0
            • morgoth1  

              to je sice pravda – ale kolo (jeho vybava) se behem roku meni – a muze na konci roku jen ramem pripominat puvodni obrazek. Proc by tam na konec i komentar nezustal, alespon by se nove kroky majitele daly pekne kritizovat.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Nevim. Ja mam foto pouze ilustracni a menim popis komponentu a s ramem davam i novou fotku.

                0 0
                • jecnak  

                  Von nas asi admin za tyhle napady zabije, ale co takhle udelat verzovani fotek… Jako ze by byly v case razeny fotky. Na tom nejlip clovek pozna jak se bike vyviji, respektive jak se vyviji majitel… Me totiz stejne vetsinou moc nebavi zkoumat nejaky popisy – koukam spis na fotky a btw kdo se s tim ma psat, ze jo…

                  0 0
                  • blue  

                    na spouste fotek toho moc nepoznas… treba novej retez, nebo kazetu :-)))

                    0 0
    • pos3k  

      pls admine mohl bys nejak zvyraznit Tebe jakozto zakladatele prispevku(treba cervene jen Admin)? At se to rozlisi.Ja jsem si tohohle prispevku vsiml az ted a to tu jsem imrvere skoro.Dik

      0 0
      • Lister  

        Červeně jsou označené tvoje příspěvky, takže radši jinou barvu.

        0 0
        •  

          na mysly mel asi zvyrazneni threadu

          0 0
    • Lister  

      Mám připomínku. Pokud chci vložit fotku na výšku tak je nastaveno maximální rozlišení těch 600, tak tam na výšku narvu maximálně 600×450. Je to možná škoda když na šířku tam jde dát 800×600.

      0 0
      • admin  

        zkus to tedka melo by to jit jak na vysku tak na sirku.

        0 0
    • MartinXC  

      Sekce foto – to se ti povedlo, hned je z diskuse skoru multimedia show :-)

      0 0
    • MartinXC  

      Sekce foto – to se ti povedlo, hned je z diskuse skoru multimedia show :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.