• Bobko

    www.extremebike.sk – fotogaleria – vyhladavat – Povodne iba kozmeticka vada…

    hlavne nazov tej fotky je cool

    0 0
    • Thorn  

      http://www.extremebike.sk/modules.php?…|1|0|0|0||htt­p://www.extre­mebike.sk/%26chec­k=0bbecbbef0cc23f59­798299dd34ad694

      0 0
    • Twisp  

      juj to je ale pekna skladacka :)

      0 0
      • Stax  

        aka to bola merida? by ma zaujimalo ako bola pouzivana…

        0 0
        • McBlacky  

          to je přece big air 02, z přítomných ho měli čest zlomit např.: Wroum a Fousáč. Merida ho navrhla jako lehčí FR, DJ ale nerozdejchávalo to ani XC :-)

          0 0
        • Mike 21  

          Podle jednoho prevodníku s tím asi v nedeli do kostela nejezdil,mimochodem mam cobru ,coz je totozny ram .Muzu potvrdit ze to praska,obe ukazkove mista mam uz prevarene(byly tam jen mikropraskliny necekal jsem az to uleti)a zatim drzi.

          0 0
    • mosquito  

      byt to muj bajk … to bych picoval :o))) :o/

      0 0
      • JMT  

        WOW ty ses asi drsnej biker, rozbil sis drzku ?

        0 0
        • mosquito  

          nejednou … ale muj bajk je stara kovova klasika :)) a tam to nepraska tak casto, takze to zaklepavam ze mi jeste neprdnul

          0 0
          • Lister  

            Ocel je ocel.

            0 0
            • enjoy  

              no to pravdepodobne jo:-),ale co to znamena?

              0 0
              • Lister  

                Koukni na mosquitův bike a uvidíš. Spirit 98-CrMo Já jsem taky ocelář.

                0 0
                • McBlacky  

                  sice to v tom setupu nemá 12kg, ale budiž, ty kliky stx rc bych si pořídil, klasika :-)

                  0 0
                • enjoy  

                  no ja jsem ty veci uz samozrejme videl.ale jestli tohle znamena mit ocel tak dekuju nechci:-).tyhle kola maj k bikum fakt dost daleko:-).ale ne,nezlob se,ja to nemyslel jako urazku.jenom by mi takovy kolo asi proste nesedlo.

                  0 0
                  • Lister  

                    Nejde o určité kolo, ale o te matroš. Mně jako starému pohodáři ocel vyhovuje a protože karbon a titan jsou pro mě trochu mimo tak i další bude ocelový tátoš. Navíc se mi líbí malý průměr trubek. Přijde mi to takový elegantní.

                    0 0
                    • enjoy  

                      ty asi hlinik tezce ignorujes vid?:-) to me zase ty tenoucky trubicky pripadaj jako bych je mel hned rozstipat.ale samozrejme kazdej preferuje neco jinyho.ja preferuju opravdu tereni kolo… ikdyz jsem dneska(vcera) zjistil ze na nektery traily fakt nemam:-).

                      0 0
                      • Lister  

                        Hliník mi moc nesedí. Jednak fakt moc netlumí, ale samo taky záleží na typu rámu a pak oproti oceli nemá takovou životnost. Pokud kupuju rám, tak aspoň na 3 sezony(minimum). Ale nechci tady rozpoutat žádnou drsnou diskusy na todle téma. Každému sedí něco jiného a mě zrovna ta ocel.

                        0 0
                        • enjoy  

                          to vydrzi skoro kazdej hlinik taky.ja mam zase rad kdyz je kolo pekne tuhy a jede.

                          0 0
                          • fousek  

                            ano budoucnost patri aluminiu

                            0 0
                            • McBlacky  

                              ale jo dobrej alu rám máš za 6–8tkč, už za 4 se dá sehnat pěknej a kvalitní. To ti u ocele nehrozí ani náhodou. Já ač dlouholetý příznivce oceláků budu na next sezónu pořizovat alobal…

                              0 0
                              • Lister  

                                Ach jo zase o jednoho míň :-(

                                0 0
                              • Marek  

                                No, vyhoda ocleovyho ramu je prave v tom, ze na dalsi sezonu novej porizovat nemusim :). Drzi uz hafo (8) let.

                                0 0
                                • kralovek  

                                  To je fakt ja mam rock machina uz 6 let a drzi. Mezi tim jsem jezdil Garyho Fischera … po jedne sezone rozlamany na sracky … a to ta 120tka co prez nej prejela mela sotva kolik … tunu? Nic to nevydrzi. … no tak jezdim zase toho zeleznyho „rockyho“ :o)

                                  0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Taky mam ted svyho prvniho alobalaka. I kdyz do takhle tlusty folie bych nic balit nechtel :)

                                0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Sem letos jezdil ocelaka a zadneho maleho prumeru trubek jsem si nevsim.

                        0 0
                        • enjoy  

                          hele s tebou se nikdo nebavi:-)

                          0 0
                        • norman  

                          Já rozlámal oceláky dva. Prvního v roce 1976. Byl to půlčík Velamos a praskl při extrémním bikingu na plácku za školou. Druhej jsem zlámal roku 1978 tuším, byla to tříčtvrtka Favorit a praskla při cyklokrosu v areálu JZD. Tak mi pak tvrďte, že ocelák vydrží všecko! :-) Fakt je, že soused je povařil autogénem i bez ochraný atmosféry.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.