Vyjížďka-Fryšták 30.10-mtb i silnička

9 nepřečtených
  • confido

    Ahoj, zvu všechny bikery na pohodovou vyjížďku.Trasa vede přes Hostýnské Vrchy.Je možné jet jak na horáku ,tak i na silnici.Vyrazi se v sobotu 30.10 v 13:00 z Fryštáku.

    NEZÁLEŽÍ NA JAKÉM KOLE JEDETE,HLAVNĚ ,ŽE S NÁMI POJEDETE

    0 0
    • kovar  

      jen doplním, tato vyjížďka je proslulá pod svým názvem Spadaným listím aneb loučení s babím létem.

      0 0
    • Otto  

      Odkud přesně z Fryštáku…od Hrubé nebo od Žáků?

      0 0
    • BH  

      kolik km se asi pojede a kudy?Nejaky casovy plan? Trochu se me nezda, ze by se to dalo odjet i na silnicce, v minulosti se to vzdy motalo lesem po lesnich cestach (nejel jsem to, ale tak jsem byl informovan od primych ucastniku)

      0 0
      • confido  

        Ano, jede se i na silnici.Trasa také vede pres Hostynske Vrchy(mj.Trojak, Tesak).V 13:00 odjezd z namesti , jak jsem jiz psal.Cil je v Holesove, hospoda Holajka.Vic uz se dozvite primo na miste..

        0 0
      • TinkTink  

        Jestli se tam vydas, tak hod info na cem jedes…te aspon zajdu pozdravit.

        Me poznas jednoduse, budes mym kokpitem opovrhovat :-D – riditka Point Speed Control 710mm a rohy Ritchey Comp :o))))

        0 0
    • TinkTink  

      No…na namesti dorazim, protoze jsem dnesni trenink na zavody DH prezil…no…ale postupne se od vas odpojim :)…do Holesova nechci dorazit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.