• PietroUL

    Po vzoru pražské a brněnské sekce B-F :) se tuto neděli uskuteční společná vyjížďka lidí z Ústí nad Labem a okolí. Zveme všechny, od turistů po závodní chrty, s vybavením od TY po XTR. Cílem akce není strhnout plíce, ale poznat se, pokecat a užít si den. Předpokládaný start je v 9 až 10 (podle dohody), délka cca 3 hodiny. Twisp, RUMcajs, PietroUL … kdo další se přidá?

    0 0
    • RUMcajs  

      Inu, jedu…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já ne.

      0 0
      • PietroUL  

        V druhý polovině listopadu se přesouvám s kolem do Prahy, tak mě pak nějak začleníš mezi Prague terrorists ;)

        0 0
    • scret  

      Kdyz bude cas,urcite jedu.Akorat jsem nebyl pres mesic na biku, tak asi zhebnu!A pro jistotu si radsi vemu i postrani kolecka,rovnovaha je svina:) Ma nekdo uz nejakej predbeznej navrh nebo napad kam se pojede?

      0 0
      • PietroUL  

        Nezhebneš, pojede se tempem nejpomalejšího ;) Naposled jsem jel s Twispem přes Koštov, Stadice, do Dolních Zálezel po zelený, ale byla už tma, takže jsme si moc neužili parádní lesní sjezd. Byl bych teda pro zopakování týhle trasy. Dál pak po zelený zpátky do Ústí a protože do 3 hodin zbyde ještě dost času, tak kdyby byla chu?, mohli bysme to pak podle dohody ještě někam natáhnout.

        0 0
    • Seppy  

      nadhera asi bych se pridal ale mam bajk na dirt a navic neni cas, skoda… ale kdyby byl tak bych asi jel i s mim dirtakem na maxxisech larsenech:)

      0 0
      • PietroUL  

        V případě úspěchu zejtřejší akce se někdy uskuteční No. 2 a tam žádný výmluvy midlandera a rickyho neplatěj :) Dirty v Chuderově jsou vaše dílo? A nemáš informace, jak to vypadá se zastřešenou bikroskou vedle SKP?

        0 0
        • Seppy  

          Dirty v chuderove moje dilo nejsou, ale kamosu jo, ja se tam ted akorat jakserika prisral a budu jim s tim pomahat co se da, takze casem snad bude i trochu moje, dneska tam zrovna jedu tak ve 13.00 bych tam mel bejt, takze kdo chce zaskakat, nebo se aspon podivat tak at prijede, muj pripad bude to podivani, mozna se odvazim neco maliho skocit, ale teprv zacinam_:) Info o skp nemam, ted je tam ale docela rozkopana nezastresena bikroska:)

          0 0
          • PietroUL  

            V Chuderově už jsem párkrát viděl někoho skákat, tak až příště pojedu kolem, určitě se zastavim. Máte tam hrozně krátkej rozjezd! Teda vám možná stačí, ale já to akorát rozšlapu a pak radši uhnu, protože bych se nestih „urovnat“. Ale možná to je dobře. Stejně nejsem žádnej skokan a akorát bych si dal na hubu :)

            0 0
        • Smazaný účet  

          Výmluvy. Csss. Nejsem tak bohatý abych jezdil s bikem vlakem sem a tam a momentálně ani tak zdravý. Když bych věděl termín tak měsíc předem, dokázal bych návštěvu domova nějak sladit…

          0 0
          • PietroUL  

            Kdo ví, co bude za měsíc!? :)

            0 0
            • Twisp  

              Jo a ty uz hezky premejslej na UL RIDE NO.2 , myslim ze to uz bude na snehu. Neco pro Ruma :)

              0 0
              • PietroUL  

                Včera mi nedošlo, že ve čtvrtek je volno, tak bysme mohli domluvit 1.01. Dvojka vyjde asi fakt až na sníh :/

                0 0
                • Twisp  

                  ok ctvrtek plati, ale mohli bysme se pred nim ve stredu lehce vyjet.:) Co ty na to ?

                  0 0
                  • PietroUL  

                    Středu ještě nevim, dopoledne si zavoláme. Čtvrtek jsem nazval 1.01 kvůli tomu, že se asi nikdo další nepřidá, ale kdyby chtěl, samozřejmě může.

                    0 0
                    • RUMcajs  

                      Ale, jo, rád pojedeu. Třeba si z té trasy budu něco pamatovat, ne jako to okno minule…

                      Tfuj, 38Km s totální kocovinou není po ránu to nejlepší…

                      0 0
                      • PietroUL  

                        Tim „nikdo jinej“ jsem myslel „nikdo novej“. Tobě a scretovi bysme zavolali.

                        0 0
                        • RUMcajs  

                          Tak yo, deyte vedet den predem, pokud mozno drive jak v 18:00, nerad abych se zas tak strasne vozal :-)

                          0 0
                          • scret  

                            No ja jeste nevim s tim ctvrtkem,mozna me cekaj nejaky povinnosti:( Ale vcera jsem vytuhnul brutalne,vyjel jsem jentak na Nemci,no spis vyplazil,chytil jsem hladaka,doslo mi piti a pak cestou po zeleny jsem zabloudil a misto v Brny vyjel u Sebuzina.Domu byla kosa jak prase,to je tak kdyz se panacek blbe oblece:(Takze jsem prijel domu a mel peknou hypoglykemii a byl podchlazenej a nasr…

                            0 0
                            • Twisp  

                              No to zpravi 1 litr grocku a do ctvrkta budes fit :)

                              0 0
                              • scret  

                                Uz jsem dneska fit,ale ve ct proste nevim jestli nebudu mit nejakou praci.Ale jestli se budu moct flakat,tak bych aspon tak na 2hodky jel. Napad trasy treba Nemci,Cereniste a dolu rozbahnenou Rytinou?:)Ze Sebuzina pak dom po stezce.Cca 40km?

                                0 0
                            • Smazaný účet  

                              to bud rad ze si zabloudil :)))) pac sjizdet prucelskou rokli po zeleny je vo rozsypani kola :)))))))))))))))) minule mi tam upadl blatnik ;))) haha :)) jo jinak bych jel svama nekam, ale sem slemejs no :)

                              0 0
                              • Twisp  

                                To neres, budem spolu vzadu a zatim me naucis PHPcko, ok ? :)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  nesnasim php… proc ten humus chces umet ? :))))))))))))

                                  0 0
                                  • Twisp  

                                    pac sem se upsal s diplomkou na katedre informatiky FSE – a jako prakticka cast me ceka tvorba nejakyho obchudku.

                                    0 0
                              • scret  

                                Ja to uz jednou jel,ale asi tak pred 3–4rokama.Tenkrat jeste s R.Adamkem a jeho manikama z kramu.Sjizdeli jsme z cile kondicky Strekov-Nemci.

                                0 0
                                • scret  

                                  Ted jsem sehnal mozna dalsiho cloveka do party.Ma CRXo a Bombera a rad by nekam nekdy vyjel.

                                  0 0
                                  • Twisp  

                                    Parada. Zacina se nam to rozrustat. Pietro ho podrzi a ja si na chvilku to CRXko pujcim :)

                                    0 0
                                    • PietroUL  

                                      A já zkusim zlanařit ještě jednoho kámoše. Sakra tohle bude čistokrevná dvojka! :)

                                      0 0
                                • Smazaný účet  

                                  :)) to tam dycky minu tu odbocku a se pak vracim :)) ale dobry zes proskoumal tu co vede tam dolu… :))) sem ji taky chtel prskoumat ale aby toho nebylo dost odbocil sem nekde zase blbe a vyvezlo me to nekde uplne f lese… klasicky mensi a mensi cesta az nebyla zadna ;))) stratil sem odvahu a jel zpatky ;)))))

                                  0 0
                                  • scret  

                                    Me se uz nechtelo vracet,tak uz jsem byl odhodlanej ze pojedu proste i tam kde cesta neni a nekam dojedu.Cesta tam nastesti byla,ale tak min.20let neudrzovana a neproslapana.

                                    0 0
    • RUMcajs  

      NAVRHUJI SRAZ V 10:00 NA CYKLOSTEZCE POD BENEŠOVÝM MOSTEM.

      JE TO TAKOVÉ NEUTRÁLNÍ MÍSTO A NIKDO HO NEMINE.

      0 0
    • PietroUL  

      Jestli není nikdo proti, tak sraz bude v neděli 24.10. v 10 hod. před VŠ kolejema na Klíši. Kdyby někdo zejtra ráno cestou na start defektil nebo tak něco, a? se ozve na tel. 777 153 258. V mís­tě srazu pak odhlasujeme, jestli mu ujedeme nebo ne :)

      0 0
    • PietroUL  

      Tak máme 2 místa srazu :) Jestli se RUMcajs neurazí, tak platí koleje. Stejně kolem nich pojedeme a Twisp by jinak musel jet přes celý město a pak se vracet.

      0 0
    • PietroUL  

      No.2 – čtvrtek 28.10, sraz v 9:30 na cyklostezce, pod starym mostem. Vyhovuje všem?

      0 0
      • Twisp  

        ok plati, ale nevim co budu pit?! Pac sem se odhodlal k ociste kejmlu a hodil sem ho do sava, JENZE sem zrovna nemel poruce normalni savo tak sem pouzil savo na hajzliky, no kdyz sem to potom proplach a zkusil se napit malem sem pozvracel celou koupelnu. Je to jako kdybych pil vodu primo z hajzlu. fuj dneska si jdu pro kejml, kdyz nebudou mit MULE tak budu cucat od Ruma :)

        0 0
      • scret  

        9:30?Uff,vy jste vsichni takovy ranni ptacata?Jelikoz dneska jdu nejspis do Domova,tak jsem na sebe zitra zvedavej:)Co to posunout zas na 10:00?Ale je to jen navrh. Trasa?

        0 0
        • PietroUL  

          9:30 a ranní ptáčata? :)) OK, čas srazu posunut na 10:00.

          0 0
        • PietroUL  

          Trasa: Střekov, Němčí a kolem bedel dolu, ne? :)

          0 0
          • scret  

            10:00 beru na vedomi.A treba muzem i kolem bedel:)))

            0 0
          • Twisp  

            sem pro to protahnou do Litaku. Co vy na to ?

            0 0
            • RUMcajs  

              O.K. Beru na vědomí – v 10:00 pod Benešákem.

              Protáhnout to můžeme do Litoměřic úplně klidně, možno se i vyblbnout na dualce :-)))

              Kdo jde chlastat, a? si jde, z minula vím, že to není překážka pro pohodovou projížďku.

              0 0
              • RUMcajs  

                Doplňuji že jedeme za KAŽDÉHO počasí, bude-li hnusně, tak v nejhorším případě do hospody.

                0 0
      • Smazaný účet  

        vy fakt ve svatek vstavate f 8sm ?? nebo kolik ? :))))))) silenci :) na desatou nevstanu ani boh :)

        0 0
        • Twisp  

          Hele muzu ti pucit takovy zarizeni – jmenuje se to „budik“, je to highendova novinka od japoncu, jeste ani medialne to neni znamy,ale mam v ty J.firme strejdu a jeden kousek (prototyp) mi poslal :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            :))) nojooo vtipny :))))))

            jenze me spanek premuze az tak f 5et rano… i do prace vstavam po desaty :)))))))

            a ten budik, to mi kamosh jednou koupil takej ten f akci: „VSE ZA 39,–“, docela svinarna, pac ten hajzl prestal budit uz za tejden :)))))))))))))

            0 0
    • Seppy  

      jo jinak reklama:))) Pro vsechny co ste jeste nevideli tydle stranky Usti spis o dirtu atd… ale trochu i o xc mozna sem tam nejaky prispevek bude, tak se kouknete a kdybyste meli prispevek tak napiste:) http://ridepark.wz.cz

      0 0
      • Smazaný účet  

        pohoda jenom:

        • nezobrazil se mi uvodni obrzek ( klikni na pokracovani vstupu .. )
        • leve menu v mozile leze za ‚okraj‘.. neni videt..
        • nahore menu DOHNHILL :))))))

        ne ze bych to nejak zkouma, to jen co mi hnedka ‚dloublo‘ do woka :)))))

        0 0
      • Smazaný účet  

        ehm… thumbails f sekci fotky nejsou videt naschval ? :))))

        sorry ze tak rejpu no :)) ale gecka uz je prej 10% prohlizecu ;)) by chtelo optimized i pro nej :)))) ( se tyka ty sirky stranky )

        0 0
        • Seppy  

          nj, ja sem mel problemy vubec stvorit todle, natoz to optimizovat pro ten tvuj, bych to musel asi cely predelat, pls jeste jednou mi napis presne s cim mas problemy a s nakou normalni mluvou, ne zadny thumbails atd…:)

          0 0
    • MARIN  

      Az to jednou ztocite na TP tak se treba pridam. Jinak nekdo zminil DOMA – uz je zase otevreno?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vypadá to že asi pojedu příští víkend, tj. eee 5.-6.11. (?) dom, bude něco? Že bych vzal kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse