Sasnta Cruz........RB.......??????

10 nepřečtených
  • Peslezedirou

    www.santacruz.cz/…erlight.html Ahoj lidi, tak nějak jsem se rozhodnul pro nový rám. Pokud to nevyjde s celopérem tak, mám vybraný RB 1300, který doplním karbonovou sedlovkou 27,2 a značka? Zatím nejsem rozhodnutý.Velikost by mi měla sednout na 184 cm XL?.......Ale spíš jsem se chtěl zepta na Santa Cruz, mě se tenhle model strašně líbí ale co již není tak ok tak je cena dát za tenhle rám 40 000 Kč je celkem dost. Jezdíte někdo tenhle rám? Jak se chová v terénu? Pokud si vzpomínám tak podobný typ rámu dělala firma KHS, asi by se někde levnějš sehnat nedal? Abych se přiznal tak mam teď docela s výběrem rámu zmatek :o)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To je ten co je se samolepkama KHS za 9?

      0 0
      • Peslezedirou  

        Mňo, to asi jo ale já nemám páru jestli tenhle rám KHS dělá? Zdá se mi, že by mohl být ze zástupců jednočepů celkem doré kolo?..........ale fakt o tom nemám páru…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Sem na to koukal. Ten levnejsi ram od KHS XC304 se prodaval za 249$.

          0 0
    • BoB  

      za sebe bych když už tak šel do Blura, protže je technologicky o dost jinde. Ale já asi ještě radši do VP Free

      0 0
      • x-mass  

        Ja si brousim zuby na Hecklera. Ten ram proste musim mit!

        0 0
    • Mamutt  

      dovozce je www.idsport.cz tam odkaz na stránky KHS. Ten rám je dost podobný, ale myslím, že SC bude kvalitou přeci jen o trochu jinde. Já o nich nedávno také něco zjiš?oval, a hodně se na příští rok zlevňuje – ten nejvyšší čtyřčep (jen rám KHS XC904r) prý padá z 34000 na 27000, jednočep byl ještě o dost levnější.

      0 0
      • speedy gonzales  

        mam primo od zdroje ze tenhle rok jim zbylo hodne moc khs.taky ty vyprodeje tak vypadaji.nekde 40% dolu.ale rikal mi ze to davaji i za 50%. pristi rok se pry chcou vic soustredit na jamise

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Nasel jsem alternativniho Santu http://www.liyang.com/…6DSAM-17.jpg Kolik to tak muze stat? 3 tisice cely kolo? Rozebrat, prodat bullita, zbytek zahodit a trada pro dalsi :)

      0 0
      • fousek  

        a nakej intense by tam nebyl?:-)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce