Apace 2005: Je libo Sram nebo Shimano?

26 nepřečtených
  • Lister

    Viděli jste novou kolekci Apache. Mně nejvíc zaujala možnost volby Sram nebo shimano na jednou modelu. Můžete si tak vybírat jeslti XT nebo X.0, nebo LX či X.9, nebo kombinace Deore a Lx nebo X.7. Podle mně hodně zajímavý krok a já bych rozhodně neváhal po čem šáhnout, zvláště pokud jsou modely na sramu vždy levnější. Pro mně jako zákazníka tedy rozhodně přínos, ale nevím jestli se jim to vyplatí z komerčního hlediska. Shimano má přece jen u nás hodně silnou pozici a běžná populace o existenci sramu ani neví.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Si delas srandu? XT proti X.0 neni konkurence. To neni volba. Jen blazen by bral Shitmano. A to Shimano vozim :)

      0 0
      • Lister  

        No je top tak. Mně taky překvapilo, že ty sady staví takhle proti sobě. Abych byl přesný tak třeba Shaman kombinace xt a šalt xtr za 62 tisíc a proti němu Shaman X.O za 56 tisíc.

        0 0
      • enjoy  

        ja bych si otocny razeni X.O na bike nedal vazne ani zadarmo:-)

        0 0
        • Jogador  

          Víš, Ty taky žiješ v jiných peněžních hodnotách, já asi zadarmo klidně…:)

          0 0
          • enjoy  

            o to nejde.ja fakt nemam moc penez,jenom neplatim zadnej najem ani podobny veci,tak mi neco zbyva.snad jenom telefon si platim:-).a neni to malo:-). ja bych to ale vazne nechtel,me to funkcne hrozne zklamalo,nic vic v tom neni.ne ze by to pro me nebylo dost nobl.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No to ja taky ne :) Ale pro tebe je tam veticka o blaznech :) :) :) Samozrejme bych si tam dal trigera.

              0 0
              • Jogador  

                Já jsem měl gripshift a teď mám dvoupáčky a musím uznat, že jen blázen řeší červíky v polívce…:)

                0 0
            • Lister  

              No já to napsal hlavně proto, že si myslím, že je dobrý, že se konečně někdo rozhoupal a osadil seriovky sramem. Já dnes chodil po krámech a neviděl jsem tam ani jedno kolo na sramu. Já bych sram bral hned, i když bych asi hodně přemýšlel o jejich páčkách, přece jen zvyk je zvyk. Rukojeti bych se ale vůbec nebránil.

              0 0
              • McBlacky  

                souhlasím a podepisuji v plném rozsahu :-) když sram, tak páčky (to zní jak reklamní slogan), gripy jsem měl v pravěku, nebyly špatný, ale víc mi sedí páčky…

                0 0
                • Jogador  

                  Počkej za pět let bude na výběr jen gripy a dualy a budem nahraný:)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    si doufám pořídím do tý doby rohloff :-)

                    0 0
                  • Thidney  

                    to bude dobrá doba na založení staromilcovské, elitářské firmičky na bastlení něčeho tak zpátečnického jako jsou páčky na řazení ;-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      bych to viděl že nejlevnější řada bude stát 500 euro a nejvyšší model bude vyloženej diamanty od Swarowskiho :-)

                      0 0
                      • Thidney  

                        však, aspoň se o nich bude psát jako o klenotech ;)

                        0 0
                • Lister  

                  Mně páčky sedí protože je jezdím, ale kdybych koupil kolo s rukojetí tak myslím, že po několika stovkách kilometrů bych už taky neměl problém. Občas si půjčím bráchův bajk a tam má sedmičku a je to bez problémů.

                  0 0
                  • Jogador  

                    Myslíš Ty dvě páčky ,jak byli na favoritech, takhle dole na rámu? Jo, ty byli fajn:)

                    0 0
                    • Lister  

                      Přesně tydle. Mám pořád doma a když řadím na trojku tak tam musím narvat největší pastorek(rozumněj pětku) a pak to pomalu schazovat. :-). Asi to vyfotím a dám do bajků, protože to i přesto je to pořád můj bajk.

                      0 0
              • enjoy  

                jestli shimano v budoucnu vymysli na urovni XT nejaky dalsi prasarny jako dualy nebo inverzni prehazku(ja vim ze to snad muze byt i lepsi,ale jsem v tom nejak konzervativni:-)),tak sram packy a saltr budou moje.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Uz se na to psychicky pripravuju. Jen ty dlouhy raminka na prehazkach nemusim.

                  0 0
                  • enjoy  

                    tam das silnicni campu:-) nevim jak to bude fungovat,ale to uz neni tak dulezity:-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Mozna pro tebe a Mamutta :) Hlavne kdyz to bude ladit :)

                      0 0
                    • Jogador  

                      kladky jdou zkrátit, jen stači trošku umu s rozbruskou a vrtačkou:)

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Jo, bracha namotal starou sedmicku a voditka musel uriznout a vyrobil kratky, vypadalo to spickove a chodilo skvele. Kdyby to slo tady na BF zerejnit, co zalozit neco jako rubriku „prima napad“?

                        0 0
    • mikael  

      Tak to já teda hned!!

      0 0
    • rb  

      Vůbec bych neváhal,XO vypadá skvěle a věřím tomu,že i chodí skvěle.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce