• blue

    MĚSTO ČERNOŠICE dokončilo I. etapu realizace areálu sportu a rekreace v lokalitě u řeky Berounky vedle fotbalového hřiště v Černošicích – Mokropsích SPORTPARK KAZÍN a dovoluje si Vás pozvat v pátek 15.10 v 15.00 na slavnostní otevření SKATEPARKU a BIKROSOVÉ DRÁHY uvidíte exhibici předních jezdců, odborný komentář, hudební doprovod, občerstvení je zajištěno.

    http://www.mestocernosice.cz/stranka?…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Supr plakat.

      0 0
      • blue  

        kde?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Prave, ze neni. Jestli je tak vymazlena i ta akce, potazmo areal… :) Socky z magistratu nemrhaji penezi danovych poplatniku ani svym tvurcim potencialem. Kdyz obcas vidim v cem se mestsky penize topej, bych se taky radsi nechlubil.

          0 0
          • blue  

            aha… proc by musel bejt plakat? to by mel bejt nejakej dukaz, ze to nejsou promrhany penize? :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Chtel jsem neco napsat, ale takhle to bude lepsi: JO! :)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Takhle to proste jen vypada, jako ze si muzou odskrtnout kolonku boj proti drogam nebo jak ji maj nazvanou. Dostat na to dotace atd. Ale kdyz si dam tu praci a neco takovyho vytvorim a usporadam akci, tak asi chci aby o tom lidi vedeli a prisli tam. Udelam treba plakaty, reklamu v radiu nebo shot v televizi a je nejmensi prace to pak vystavit na svejch strankach. Kazdy vemeno co neco porada ma plakat. Podlozit ten text obrazkem neni zas tak moc prace a napsat treba jmena jezdcu nebo pouzit jejich fotky na prilakani mladych fanousku by taky asi nebylo od veci. Ale takhle je to proste jen a pouze splneno. Pak vyjde v regionalnim tisku, ze na otevreni se prislo podivat bezmala dvanact lidi. Neni divu. Me by tohle taky neprilakalo, ale mozna se na to divam moc komercne. A mrhani penezi. O tomhle konkretne nic nevim, ale tak me napadlo s tou Kozlikovou. Kde je tech sest (pak snizili na dva myslim) milionu na jeji pripravu? Asi je moc narocna, ale zlepsit nekdo moji pripravu o sest milionu rocne, tak si toho aspon vsimnu myslim :) U nas to bylo se skateparkem asi tak, ze se az clovek divil jak je to drahy. 200m ctverecnich ne moc kvalitniho asfaltu a jeden plechovej radius byl podle vyrocni zpravy mesta skatepark evropske urovne za 600000,–

              0 0
          • blue  

            navic jsem si tedka uvedomil, ze sem cetl nejaky nevim-jestli-famy, ze se na tom mel podilet Franta Mrazek, tak by to nemuselo bejt zas tak strasny

            0 0
            • Mictian  

              Jo,ale ten vybudoval ten bikrosovej areal,co je u toho,sam jsem tam s kamosem byl a pekne jsme se nasmali nejakej capkum,ktery tam jezdili na supermarketovejch kolech a radoby skakali-padali

              0 0
              • blue  

                a ten bikrosovej areal, co zminujes ty, nepatri k ty bikrosovy draze? jinak totiz nechapu tvoji „upresnujici“ poznamku…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To ja sem vubec nechtel, aby to vyznelo, ze to bude spatny. Taky sem slysel, ze na tom delal Franta.

                  0 0
                • Mictian  

                  Patri,neb je to to samy. Je to kousek od zeleznicniho mostu,kudy se da na kole do vsenor. Je to par kopecku a vlevo od toho (to jsem jeste nevidel smontovany) nejaky skejtovy rampy (asi). Nicmene se na tom Franta nejen podilel,ale co ja vim,tak to organizoval a zarizoval hlavne on.Je to tam celkem nice,ale po ctvrt hodine jsme precejenom dojeli do vsenor a dali par sjezdiku.

                  0 0
    • fousac  

      taxme to vcera okoukli a :(((

      vubec to neni bikrosova draha, ale nekolik skoku na DJ namackanejch na dost malym prostoru… zatim ve stavu, ze mi to prijde takovy nejaky neupraveny a rozbordeleny… zadnej zazrak a uz vubec nic pro nas „zacatecniky“… :(

      0 0
      • McBlacky  

        můj dojem je teda spíš bahno všude, není to vůbec vyježděný a mám pocit, že v Černošicích je asi slušněj oddíl, když hned ze začátku tam naslolej takovýhle brutály…

        0 0
    • lobster111  

      to je daleko…:o)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce