Skoky: Školka DJ a FR - pokračování

259 nepřečtených
  • fousac

    ten puvodni thread uz muj PC silne nezvlada, tudiz si zakladam pokracovani…

    uz se zacinaji planovat dalsi „lekce“ na vikend… ale zatim predbezne..

    na sobotu nejspis tocna nebo hostivar, zalezi podle pocasi a kocoviny po patku… kdo by mel nejaky navrhy, sem s nima…

    nedele: blue se nechal slyset, ze by mel cas… nejspis bixka a mozna nejakej minidirtik… HLEDA SE INSTRUKTOR!!!!!

    to ANDY & Manas: ste cvoci blazni anarchisti.. :))) a Andy, az budes neco planovat, mej prosim trochu ohledy na nas menecenne, specialne ty dopady z dropiku.. dyk to co si ukazoval, je naprosta vrazda.. tak bych prosil neco mirnejsiho… dik… ;)))

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jak jako mirnejsiho? Cim prudsi dopad, tim lehci a pohodlnejsi.

      0 0
      • fousac  

        rekneme, ze mi nejak nedela dobre misto dopadu stran, kde to ani nejde ubrzdit a tudiz se musis ritit az nekam dolu a modlit se, ze to prezijes.. tak bych to videl ja, vy blazni na to samozrejmne budete mit nazor jinej… :)))

        0 0
        • Manas  

          Je pravda ze na uceni to nebylo nejidealnejsi, ale zase se to clovek, pokud se odvaz, rychleji nauci :-) Andy psal na minulej thread ze najde neco pekneho a hezkeho na uceni, tak ja mu budu duverovat :-)

          0 0
          • fousac  

            ten koren ve hvezde byl v poho..

            ja spis narazel na tu zalezitost v kinskeho zahrade.. no jenze tam uz si nebyl, to je fakt…

            no verim ze neco vymysli.. ;)

            0 0
            • Manas  

              Ono s tou brzdou na sest prstu co ted mas bylo i to v Hvezde ostry :-)

              0 0
        • Manas  

          Jo a neco proboha udelej s tou zadni brzdou … tohle je vrazda :)

          0 0
          • fousac  

            potrebuju uplest novy zadni kolo… ale nejsou penizky.. :(

            0 0
            • Manas  

              Mam doma nejaky starsi ZAC rafky, jeden trosku naborenej, druhej celkem ujde .. tak kdybys chtel ti ho muzu klidne nechat za par pivek

              0 0
              • fousac  

                clovece, ZACy uz mi nabizel Blacky, ale taky rikal, ze sou jak blato a ze se vlni i pod nim pri chrteni, tak sme to radsi ani nezkouseli…

                0 0
    • wroum  

      rad bych se zucastnil, ale pesky by me to asi nebavilo. :-(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty mas jen jedno kolo? To davas bikrosku a dirty na tom eRBesu? Tak to klobouk dolu.

        0 0
        • wroum  

          jo ted jezdim jenom ta tom erbesu. na bikrosce i kdekoliv jinde. dokonce i vyjizdky s pritelkyni. mam este jedno kolo – merida big air, ale nejak na tom uz neumim jezdit, navic misto vidle tam ted mam suntoura se zdvihem asi 2 cm – to jen aby mi neupadlo kolo.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To musis mit stehna jak Renda Zivnej :) Naskakat si BMXku na sjezdaku da praci.

            0 0
            • wroum  

              on to neni az tak sjezdak (pro me je sjezdak kolo se zdvihama kolem 200, ja mam 150), spis FR. naskakat to da praci, ale ja mam tu vyhodu ze se nebojim. s rozjizdenim kola nemam problem. kdo je Renda fakt netusim, ale nohy mam uplne normalni :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Renda jsou prave jen dve stehna a nahore hlava. Nic proti nemu. Dobrej clovek, ale ty stehna ma fakt obri jak drahari :) Sjezdak ma tak 180mm zdvih na obou kolech. Tech 200 to uz je spis freeride. Tady prave pri skatulkovani narazime na ruzne pojeti freeridu :)

                0 0
    • blue  

      mimochodem, po cerveny TZ na Karlstejn smerem od Trebotova jsou u Karlika (nebo Karliku?:-)) v lese takovy pekny lavecky a skoky, to by se dalo taky vyuzit… teda jestli to neni uz zniceny, sem tam byla naposledy buhvi kdy :-)

      0 0
      • blue  

        samozrejme BYL… proboha… ta klavesnice pitoma!!! :-)

        0 0
      • fousac  

        zname zname.. dik za pripomenuti.. to nekdy budu muset poradne zmapovat…

        a taky ten dirtove orientovanej sjez z vonoklas do cernosic u modry TZ.. doufam, ze ten si jednou poradne dam.. :)))

        0 0
      • ddd - andy  

        Nerek bych ze je to nejidealnejsi misto na uceni… :-/ Takze jaxem rikal neco zkusim vymyslet a utridit myslenky v hlave aby pak mluveny projev byl k pochopeni.. :-))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Rozenej pedagog :) Bych pak potreboval udelat neco s technikou prvni pulky letu. Sice s tim nemam az takovej problem, ale na videu vypadaj tvoje polety daleko hezci a nesu to dost zle psychicky:) Tak kdybyste se na me moch podivat pane doktore… Az si poskladas (a ja taky) nejakyho dirtaka, tak nekam zajdem (zajedem). Musim si trochu vypilovat techniku po tom roce flakani a oko zkuseneho pedagoga by se mi hodilo.

          0 0
          • Manas  

            Hele, ja bych taky chtel sebe videt na videu … a zasmat se tem smesnej pohybum co delam. Nechces nekdy udelat video session a pote se pri projekci zalem ozrat ? :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja beru fotak na kazdy jezdeni, takze staci jen prekonat lenost a vyndat ho z camelu. No a jeste najit nekoho, kdo to natoci. Coz na dirtech celkem jde, ale behem vyjizdky nic moc. Kazdej chce ridit obema rukama :) Kvalitka sice neni na oscara, ale na to abys videl chyby to staci.

              0 0
              • Manas  

                Tak fajn, az prijedu z Nemecka pristi tyden tak co treba ctvrtek se stavit v Milovicich na dirtu ?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ty to furt nechapes s tema pracujicima lidma co? Kdy jako? V noci? Navic tou dobou bych mel byt v Nemecku ja :)

                  0 0
                  • Manas  

                    Ale chapu, dyk si tuhle psal ze ve 4 to muzes zabalit, tak pokud se treba pro tebe stavim ( musel bys me opravdu premluvit :-) ), tak by to slo, ne ?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      V Milovicich bych mohl byt tak v 16:30. Ale az budu mit novy kolo. (Pak bude zas brzo tma:( )

                      0 0
            • fousac  

              na nejakej pristi session mam rozjednanou profi fotografku… :) se chci taky videt, a takhle by se na to treba dalo divat, kdyz to aspon bude fotit profik.. :)))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Chtelo by to asi sportovni fotografku. Ja sem sice taky cyklista, ale kopec nevyjedu :)

                0 0
                • fousac  

                  hele, je to jenom pokus… a jednani probihaji.. je potreba skloubit 3 faktory: jeji cas (problem), nas cas a pocasi… uvidime.. ;)

                  0 0
        • blue  

          neboj, myslim ze vsichni jsou z televiznich prenosu zvykli, ze mluvenej projev sportovnich hvezd neni nijak zvlast „usporadany“ :-))))))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Se mi libil sestrih z rozhovoru s fotbalistama: „Hmm…ehmm…aaa…eh­mm…eee…“ :)

            0 0
          • ddd - andy  

            Tak to je v poradku – jelikoz nejsem zadna hvezda.. :-)

            0 0
            •  

              jo jinac ty fotky dopadly jak sem cekal- na smazani, na koukani je s prihmourenym okem tohle a to jeste mozna… http://www.webpark.cz/…pa130381.jpg

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ale boli z toho za krkem :(

                0 0
              • Manas  

                Me to nejde otevrit … access forbidden :-(

                0 0
                • blue  

                  zkopiruj si odkas rucne do novyho okna, webpark nedovoluje odkazovat z jinejch stranek

                  0 0
                  • Manas  

                    To je teda trapny … :-) No jiste to ma svoje duvody …

                    0 0
              • Manas  

                A me nic nevyslo ? :-) Ze by jako obvykle :-)

                0 0
                •  

                  zase ten wallride, ale je to s nějakejma artefaktama či co :D, nejspiš odraz blesku? kvalita taky na h ale když chceš ;) http://www.webpark.cz/…pa130380.jpg No dlouha expozice+ tresava ruka starce, stve me ze to nema moznost manualniho nastaveni…

                  0 0
                  • blue  

                    koukam, ze prave leti maskace… bych mel taky zabehnout ke zlutakum pro dres, abych byl na dalsi lekci stylovej :-)))

                    0 0
                    •  

                      noo to byh měl taky, berete černý kapsáče :))?

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Ja v nich jezdim a s Andym jsem posledne smel jezdit, ale on nastesti nemel maskace (to bych s nim asi nejel ja) jen nejake umorousane kratasy RST ne to bylo asi jinak FOX jo tyhle pismena tam byly.

                        0 0
                        • ddd - andy  

                          Se v tom asi moc nevyznas co? Prej RST! To je firma ktera vyrabi odpruzene vidlice a neee obleceni, viiis?? ;-)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            FOX je taky firma co dela odpruzene vidlice. Sem myslel, ze to je samolepka z vidlice co ti ulpela na kratasech. Ze taky nejaka firma fox dela kratasy sem nevedel. Videl jsem to u vietnamcu kde nakupuju a rikal sem si ze to je zas nejaka zkomolenina nazvu znackoveho zbozi. Vychazel jsem z prekladu z anglictiny a vyraz ošálit, oklamat mi pripadal docela trefny. Proste sem myslel, ze budes mit bikovy obleceni a ne hadry od vietnamcu :)

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              Vietnam je kultovni zeme vsech pravejch jezdicu na kole!! Vyrabi se tam nejen spustu bikovejch ramu a komponentu, ale i prave to luxusni obleceni. Proto mam jejich hadry! Jenom nikde nemuzu sehnat tu nalepku MADE IN VIETNAM, coz me pekne stve.. :-(( PS:neplest s Taiwanem – jejich nejvetsim konkurentem, ktery se kvantitou snazi nahradit qalitu..

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Sem zaslech vcera v televizi. „Pravej Versace…kouknete pani“ „Vzdyt je tady napsany made in vietnam“ „Vsak jo, to sil, kdyz tam byl na dovoleny“ :)

                                0 0
                                • ddd - andy  

                                  Hmm, tak to kecala ta pani, nebo byl Versace nejakej divnej – Jak to mohl usit, kdyz byl na dovoleny? Na dovolenou se prece jezdi odpocivat ne??? …a nebo to rikaly na Nove..

                                  0 0
                                  • JohnLee  

                                    On je pry workoholik,bere si svuj sici stroj Veritas i na dovolenou a na plazi tam vali jedno tricko za druhym…

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      To by vysvetlovalo tolik vyrobku se znackou Versace z Indonesie, Malaysie, Chiny atd. :)

                                      0 0
                                    • ddd - andy  

                                      Versace BYL…

                                      0 0
                                      • Luka  

                                        Taky mam takovej pocit, ze Versace uz sakra par let nezije.

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          To byla fingovana vrazda, aby mohl vydelat balik na hadrech z vietnamu, kam se musel odstehovat, aby se na to neprislo. Navic tam usetri na sve mzde, protoze tam si nebude muset tolik platit. Pracovni sila z vychodu je levnejsi.

                                          0 0
                                  • blue  

                                    to neni nic divnyho… kolegyne si taky obcas bere dovolenou, aby mohla v klidu pracovat :-)))

                                    0 0
                    • Manas  

                      Ja je vozim uz cely rok, pac me staly 400.- a zatim vydrzely vsechno a nejsou zas tak strasny. To vis, chudej student …

                      0 0
                  • Manas  

                    Tos me potesil, aspon ted vim jak jsem byl vysoko :-) Nicmene ta vetvicka vysla super tak uz asi vim na co bylo zaostreno :-)

                    0 0
                    •  

                      automatika vi vzdy nejlip co je objekt zajmu ;)

                      0 0
          •  

            ale prd, by mohl vydat skripta, řikal to docela záživně ;)

            0 0
    • Otaku  

      zatr sakr, vidim ze opet o hodne prichazim, a navic odpovidajici kolo budu mit nejdriv v lete.. :-/

      0 0
      • fousac  

        co se porad vymlouvas??? na tu nasi skolku ti to bohate staci.. podivej na cem jezdim treba ja… a Vita ma kinetica? a taky to jde..

        0 0
        • Otaku  

          mam moc velkej a dlouhej ram, to musis uznat. Ty ho mas kratkej a vzadu vetsi zdvih – na FR urcite lepsi.

          0 0
        • jecnak  

          Hele ty se nemas na co vymlouvat a Fousac uz vubec ne, tan ma tak o 4cm kratsi ram nez ja a geometrii oproti me nebo Blackymu uplne idelatni.

          Ja bych mel nadavat – kolo delsi nez nejdelsi Author,130/0 predstavec, 21,5 ram, 517ky rafky Mavicy, uzky riditka…

          0 0
          • fousac  

            alibisto… :)

            jeste rekni, jak to delas, ze ti to jde nejlip…

            0 0
    • fousac  

      sem mluvil s Pajikem, a poudal, ze kdyz bude mit cas, tak se nekdy prida on i jeho A-line… :)

      0 0
    • jonas  

      Taky bych se prisel podivat. Ale vy uz asi budete mit tezkej naskok, tak nevim jak se s vama srovnam.

      0 0
      •  

        myslim že ne, aspoň ne o moc takže bych se klidně přidal, čim dřív, tim líp

        0 0
    • fousac  

      weekend nic?? nikdo nechce zajezdit a „zaskakat“????

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No mozna bych mohl mit novy kolo a v nedeli odpoledne cas. Ale jeste se hodne rozmyslim :)

        0 0
        • fousac  

          predpokladam ale, ze nemyslis tady u nas v praze, ze…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No bych prijel eventuelne i s nejakou bikerkou. Jestli nebude osklivo a mate tam nejaky mensi skoky vhodny na uceni, tak to neni zbytecny. Ja zas nejsem linej za jezdenim cestovat. U nas je rovina jak v Madarsku. Tady musim slapat, aby to jelo :(

            0 0
            • ddd - andy  

              Ja bych tu nedeli tak uplne nezavrhoval.. uvidime podle pocasi, ale nebudu na netu taxe kdyz tak ozvi pres foun..

              0 0
              • Pá-dlista1  

                OK. Pouziji uFouna, ale budu mit jen slalomaka.

                0 0
              • wroum  

                kua, ja chci taky jezdit :-( ale kolo este nebude ok.

                jo nova kejvacka – cca 18 – 20 000 kc :-) na coz seru, heinici rikali ze by mohla pomoct hruba nebo este hrubsi sila. jinak ta kyvka je uhla bokem a este zkroucena do vrtule, Coudak si u sterby uzije.

                0 0
                • fousac  

                  a hodit vidli na bigaira???

                  0 0
                • wilma  

                  osudu toho kola se nedivim,kdyz bylo po Marosakovi a Metlonovi a jeste nekolikrat svarovane u Franty :)

                  0 0
                  • wroum  

                    ja si myslim ze bocni naraz na kyvku by nevydrzel ani novej. jinak samozrejme ze ten ram ma jiz nejlepsi leta za sebou, ale doufam ze ma aspon jednu sezonu este pred sebou. navic sem ho kupoval s tim ze se na nem neco naucim a pak si koupim neco jinaciho.

                    0 0
          • ferda  

            Ahoj,co jet v sobotu na tocnou a nebo Te muzu provest po hostivari,ale na Tocny ma byt nejaky vetsi sraz.

            0 0
            • ferda  

              jo,jeste me napadlo ,ze bych mohl vzit fotak … andyho uz jsem ftoil,tak se ho zeptejte a nejake nase fotky jsou na www.mtbike.webzdarma.cz manualni nastaveni na digitalu mam :)

              0 0
      • jecnak  

        Ja si myslel, ze je neco v sobotu. Kazdopadne jsem pro kazdou spatnost…

        0 0
      • fousac  

        muj navrh… sobota tocna a nedele bixka repy..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          He he. Ted jsem koukal do mapy a ta bikroska je uplne na spatnym konci Prahy. Ty Repy to je uplna prdel sveta. Kdyz k tomu pripocitam jak Prahu nesnasim a jako ridici se mi to nasobi. To bude fakt vyzivny vylet.

          0 0
          • Manas  

            hele v nedeli rano to je prd provoz, takze Sterboholskou ses tam pres celou Prahu za 30 minut. Centrem tak 15 – 20 minut. Aspon se ve meste pobavis :-)

            0 0
        • ferda  

          a na me tu kazdej kasle

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Kouknul jsem se na webovku co mas v infu. Myslim, ze se nada dostat odkazem na ty nejnovejsi fotky. Ale s trochou stesti jsem si je prohlidnul :)

            0 0
            • blue  

              musis kliknout na Gallery, tam jsou odkazy na galerie :-)

              0 0
          • fousac  

            nepletu-li se, ak si kus vejs napsal ze sobota (asi) tocna a ja napsal ze v sobotu na tocnou… to se podle me vzajemne nevylucuje… ;)

            0 0
            •  

              mno tak v sobotu by ta tocna sla

              0 0
              • ferda  

                Dobra…v 11hod u dvojaku nebo u hospy ?

                0 0
                • fousac  

                  sice nevim, v jakym budu rano stavu po dnesnim veceru, ale videl bych to na 10:30 u zeleznicniho prejezdu v komoranech na stezce, kdyby se chtel pridat i nekdo, kdo nahoru netrefi… a pak hura lavky nahoru.. :)

                  0 0
                  •  

                    dobre tak u prejezdu v 10:30, jinak ferdo maš pro nas nějake pozanvaci znameni? Ja se poznam podle šilenýho kinetika a byly:) inegraly

                    0 0
                    • fousac  

                      samozrejmne pokud nebude nejak extremne hnusne…

                      0 0
                      •  

                        hm prave toho se bojim, kdyz bude jen „zahradnik“ tak to bude ok, ale vidim to celkem blede, az v pondeli se to ma zlepsit, bych zabijel

                        0 0
    • fousac  

      sobota by byla, ted jeste nedele…

      tak ta bixka??? v kolik by kdo rad???

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja budu moct nejdriv az tak po obede. Uvidim podle aktualni situace. Domluvim se s Andym.

        0 0
      • ddd - andy  

        Pokud nebude v sobotu nejak xtra hnusne pridal bych se qam, ale nikde na me necekejte na Tocnou kdyz tak dorazim kolem 11 hod. Nebavi me to tu du dom.. Nazdar.

        0 0
      • fousac  

        pokud se nic nepo, tak dorazim v nedeli ve 12–12:30 na bixku do rep…

        0 0
        •  

          tak pak pekne napiste report a prehanejte at sem poradne nas*anej ze sem marod

          0 0
          • fousac  

            normalka.. byl sem tam s jecnakem a bluem.. docela fucelo, ale i tak se to dalo… lidi tam bylo dost..

            parkrat se mi povedlo dat ciste ten postupacek… jecnak hodil ukazkovy zada pri manualu pres roletu… na mym biku.. :/

            jinak nic zvlastniho..

            co takhle ve stredu dalsi session?? teda pokud bude pocasi..

            0 0
            • ddd - andy  

              oukej streda by sla. ps: v nedeli sem byl ve Hvezde – prosekal sem ten dropik u toho wallridu, takze ted uz jen ceka na (damy prominou) odpaneni… :-))

              0 0
              • fousac  

                si to jeste nezkusil??? asi si na vas konecne poridim poradnej fotak.. :)))

                streda.. pokusim se zapracovat na moji povestne dochvilnosti a bejt v repich 16–16:15… no a kdyby nejak foukalo nebo tak, muzem na chvili do hvezdy.. ;) bude-li prset, jsem doma..

                co pa-dlista?? ze ten se neukazal…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Moc se omlouvam. Musel jsem prodat svoje stary kolo a novy neni jeste uplne v rychtyku. Navic to pocasi me taky dvakrat nenavnadilo. Prej pristi tyden ma byt lepsi pocasi, ale ja pro zmenu nemam cas :( Tentokrat sluzebni cesta.

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Nedal sem to.. Byl sem tam sam a navic sem se nachazel v nejakym divnym rozpolozeni (ze by za to mohli ty 4hod spanku v noci a alkoholovy mrak nad hlavou?) Takze pokud bude ve stredu pocasko taxi to urcite dropnu.. :-))

                  0 0
            • jecnak  

              Jj priznavam, nejak jsem byl unesen schopnosti Fousacova kola jezdit po zadnim, ze jsem se nechal unest az moc. Kazdopadne se na nem daj s prstem v nose prejizdet po zadnim vsechny ty lavice a rolety.

              0 0
    • fousac  

      zejtra, tj. v utery 19/10 bych rad omrknul nejakou „hopsaci“ lokalitku tady u nas a pak do cernosic zkouknout tu novou bikrosku… takze pokud by nekdo (nezamestnany, studenti a flakaci) mel zajem, tak v 15:15 u benzinove pumpy na Zbraslavi (ul. K vytopne)…

      0 0
    • fousac  

      pokud se nezblazni pocasi, tak dneska (streda 20/10) jedu do Rep na bixku.. budu tam po 16:00, tak se nekdo objevte.. ;)

      0 0
      • jecnak  

        Chlape, priste napis driv. JA bych si klidne dneska vzal do prace bika. Takhle si vyrazim v noci po silnici a bude to no.

        0 0
        • fousac  

          ja to uz psal 18.10.2004 07:37:12, je to o kus vys..

          0 0
          •  

            jestli bude taky něco u víkendu, tak bych možná už jel taky

            0 0
            • wroum  

              ciste teoreticky ja taky. za chvily vezu ram na rovnani:-) kdyz budou kluci sikovny, tak si o vikendu zajezdim

              0 0
              •  

                tak drzim palce at to kolega hlinik vydrzi bez ujmy

                0 0
            • fousac  

              dneska nejedes?? :(

              no na vikend uz se neco rysuje.. )

              0 0
              • ddd - andy  

                Dneska bych to tam videl tak v 16:30 chvili pojezdit a pak presun do Hvezdy kde na me ceka ten drop u wallridu.. :-)

                0 0
                •  

                  tak good luck. No zejtra teprv pudu do skoly, takze v ten vikend snad, mozna patek.

                  0 0
                • McBlacky  

                  škoda že jsme tě nezastihli, jsem tam byl s Lemplem, ale okolo 16,35 jsme to otočili domu, protože jsem spěchal na běhání…

                  0 0
      • Marosh  

        este musim do banky, ale snad to stiham. po mesici bez kola – bude veselo :) mam vzit fotak?

        0 0
    • fousac  

      POMOOOOC!!! sem vcera sundal SPDcka a hned mam problem… nejak najednou nezvladam ani vyskocit blbej obrubnicek… :´(

      jaxe to dela???

      a jak se nejlip ucit manual?? na rovince nebo radsi na bixce na nejaky rolete nebo malym dablu???

      a nevali se nekomu doma prebytecny chranice na nohy??? :)))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty ses nam do toho ale vrhnul :) Po letech vozeni se na kole se chces ucit jezdit? :) Manual se uc na rovine. Na rolete atd. je tam zbytecne moc dalsich vlivu se kteryma se budes muset vyporadat, az ho budes umet na rovine. Technika bunnyhopu tu nekde popsana uz bude.

        0 0
        • fousac  

          no vrhnul… vzhledem k moji beznadejne technice, vrozene nesikovnosti a strachu z toho asi moc nebude.. :(

          0 0
          • ddd - andy  

            Ted me napadlo ze doma samozrejme jedny prebytecny chranice na kolena+holene mam, tak ti je privezu na nejakej dalsi JAM.. ;-))

            0 0
            • fousac  

              to by si byl uplne ten nejvic zlatej.. :))) jen skoda ze to bude asi za dlouho… :(

              0 0
      • blue  

        obrubnik, klasicky nepritel cerstveho platformare :-))) vitej v klubu :-)))

        0 0
      • rich  

        fousaci co sa Ti stalo? takyto zasadny odklon! Chrtit by si mal!!! :-))

        0 0
        • fousac  

          fuj… ze to vubec vypustis z klavesnice… :/

          muj nazor na chrty a chrteni je obecne znamy a nijak se s tim netajim… ;)

          proc odklon?? proste chci trochu vylepsit mezery ve vzdelani..

          0 0
          • rich  

            aj chrtenie je zlepsovanie sa :-)) oki ja rozumiem, tiez by sa mi to zislo

            0 0
    • fousac  

      Dalsi zacatecnicky session!!!

      Sobota 23/10, bixka repy, cca 14:00… zjevte se.. ;)

      0 0
      • rich  

        som na firemnom skoleni co tak nedela poobede? doobeda by som si rad svihol nejakych par km

        0 0
        • fousac  

          do kdy to potrebujes vedet???

          0 0
          • rich  

            to je jedno, ked tak zavolam v sobotu vecer, prisposobim sa

            0 0
        • Pá-dlista1  

          V nedeli po obede bych mohl mozna i ja.

          0 0
          • fousac  

            jeee.. tak to se urcite ukecam.. ;)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Se neraduj, rikam mozna a krom toho v repich na bikrosce te toho muze naucit vic wroum nez ja. Mam ted novy kolo a jeste poradne nebylo ve vzduchu, se s nim budu sam ucit.

              0 0
              • fousac  

                tak v kolik teda??? ;))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Fakt jeste ani nevim jestli budu v republice natoz v Repich :) Ale predbezne mam v nedeli odpoledne cas a chut. Tagze kdyz se nic nepo. Tak tam budu.

                  0 0
          • McBlacky  

            hele tak to já se budu snažit se přesunout z kámošovi svatby v Třeboni co nejrychleji z5. Tuhle session musím vidět :-)

            0 0
        • fousac  

          ok.. tak v nedeli tam dorazim cca na 13:00

          uvidime, kdo se sleze..

          0 0
      • jecnak  

        Sobota je zasekana, ale v nedeli na bika urcite vyrazim. Pokud bude nekdo na bikrosce, tak se stavim.

        0 0
      •  

        No tak to si nenecham ujít, osobně se setkat s božským Mr. Pádlistou, a s ostatníma lektorama

        0 0
        •  

          jo sem zapomněl ještě jeden user guilde dotaz Kamoš si koupil napinak od šamana, nevim jestli DS nebo DH, to je ted nepodstatny, ale ma jaksi vystředěný kliky, jak se to řeší, diky za poučení pro neznalé

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Zrovna to resim u svyho novyho kola, ale vlastne trochu jinak. Mam to totiz vystredeny dobre, ale napinak moc blizko. Jenze u ocelovejch klik to neni zas takovej problem. Se daj podlozky kolik a kam potrebujes a je to.

            0 0
            •  

              podložky sem navrhoval taky

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To ho vazne ty 2mm tak palej? Kdyz mas jednu kliku vic vymackanou, tak mas kolikrat i vic.

                0 0
    • fousac  

      kde ste byli vcera koyoti??? padlista se sirennou se zenou z takovy dalky a vy nikde.. aspon sem je mel cely odpoledne jenom pro sebe.. :)))

      a kdyby mel nekdo chut, tak dneska jeste hodlam vyuzit pekneho pocasi a budu se snazit byt v repich tak v 16:00… tak se nekdo ukazte.. ;)

      0 0
      • ddd - andy  

        Jee no to me mrzi – Pá-dlista se zenou v Praze.. :-)) ja byl bohuzel uz od patku v nemcich :-(

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja se vratil v sest rano, trochu pospal a hura na ripu. Jako bikroska docela hezka. Akorat ten vitr :( A samozrejme fyzicka :)

          0 0
        • fousac  

          dals??? ;)

          ja uz skoro dal takovej ten malej dvojacek na konci predposledni rady… jenom tam zatim nejak nechavam zadni kolo na hrane dopadu… :/ a nechci se videt, jak pri tom vypadam… ale on proste PUJDE a batsa… :))

          0 0
          • wroum  

            dal to. nechal se premlouvat ale pak to tam 2× poslal

            az budu mit kolo (ve ctvrtek) tak to asi taky prubnu.

            0 0
          • ddd - andy  

            Dal. :-) pri druhym skoku tam byl takovej jemnej pokus o table, no do priste se polepsim a dam u toho aspon ruku, nebo obe.. :-))) Dopad je ale blbej, jak je to meky, taxe to do dopadu zabori a docela to cukne, ale rana jako takova (jaxem si myslel) to neni..

            0 0
            • ddd - andy  

              Ale abych se moc nechvalil, nedal jsem to jako prvni :-( Kouknul jsem na toho kluka co to daval predemnou, abych teprv pak zjistil, ze je to naprosto easy. Proste byl tam nejakej psych. blok – holt nejsem zadnej Bender.. :-))))

              0 0
              • fousac  

                stejne si blazen… :)))

                zkousel si aplikovat tu nadhernou radu: „kdyz se ti ten drop zda moc vysokej, tak si na nej nejdriv lehni a uvidis, ze to tak strasny neni..“ ??? :)))

                0 0
                • ddd - andy  

                  Chili sem na to koukal, paxem se trochu skrcil a hned to nebylo tak vysoky.. :-) No a ted uz me cekaj jen 2 dropy na Hradku v Krcaku a pak uz tady v okoli Prahy nebude nic o cem bych vedel a neskocil.. to bude peknej pocit – doufam.. :-) To si budu chvili vychutnavat az pak zas neco objevim… 8-/

                  0 0
              • blue  

                kdys sme tam s fousacem a jecnakem byli minulej tejden, prijel tam kluk a po chvili jezdeni jen tak mezi reci prohlasil „jdu se ucit tri sede“… rozjel se, vyzkousel rychlost a odraz a na podruhy to dal ciste, na ty lavici pred boudou :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  takový mám nejradši :-( po včerejším zážitku na bixce, jsem se rozhodl svojí kariéru v této oblasti ukončit :-)

                  0 0
                  • jonas  

                    A co se stalo ? Taky jsem to chtel casem zkusit ..

                    0 0
                    • McBlacky  

                      nějak mě zdeptal pohled na poletující maníky, někdo tam dával 360, někdo zkoušel tabletop, dvojáky tam lítali i malý kluci…

                      0 0
                      • jonas  

                        Aha. Tak na neco takoveho se ted docela tvrde psychicky pripravuju :)

                        0 0
            • blue  

              chuligááááááne jeden!!! to se dělá, jezdit rychle po chodníku a před bikeranchem ohrožovat kamarády z internetu??? :-))))

              0 0
              •  

                az budes mit tricko bf tak se ti to nestane, ale budes ho muset nosit porad

                0 0
              • ddd - andy  

                8-)))) rychle?? To neni mozny ja sem ukazneny cyklista a navic rychlost je relativni… pred Bikeranchem vzdycky zpomalim, jak tam lezou lidi z tramvaje, z metra, rozjereny bikeri z obchodu… ;-))

                0 0
      • rich  

        ja blbec som zabudol telefon (netusim kde je bikroska), a ked som o 13h30 prichadzal z Karlstejnu a pred sebou tabulu Repy-14km tak som zhodnotil, ze by to bolo asi na dlho…kua skoda, som sa tesil

        0 0
      •  

        tak ja se ukážu

        0 0
    • fousac  

      halooo halooo!!! v sobotu 30/10 cca ve 13:00 se budu ze vsech sil (podle pocasi) snazit vyskytnout v Repich na biXce..

      tak se nekdo jeste zjevte.. ;))

      0 0
      • wroum  

        dneska vecer uz budu mit kolo v allrightu, takze nebude-li hnusne a neodjedu-li necekane treba na chalupu, budu tam. hlavne nesmi chcat a foukat.

        0 0
        • Luka  

          Mozna bych taky nakoukla, ale potvrdim az dle sveho stavu po zitrku a dle sobotniho pocasi :)

          PS: Fousku, mame tu tip na jeste jednu bixku, ktera je blize, nez jsou repy a je pry i lepsi, tez se na zitra, prozradime ti to :))

          0 0
          • wroum  

            prozrad hned! jaka bixka? kde? bliz odkud?

            0 0
            • Luka  

              :) dobre dobre, je to v Libuši, u vysilace… presne informace musim jeste dozjistit. Je to tip od kamosha, pry super, musime to vyzkouset.

              0 0
              • blue  

                myslis tu vez s balonem? hydrometeorolo­gickej ustav? nebo tam je jeste jinej, opravdovej vysilac?

                0 0
              • fousac  

                bixku na libusi sem kdysi uz videl.. sice jen tak letmo, ale ze by byla neco extra se mi nezdalo… ale treba se pletu..

                0 0
                • Luka  

                  No, presne takhle mi byla popsana ta v Repich.. takze ja jsem proto to vyzkouset.

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Tak na ty se toho asi moc nenaucis – na vsechny skoky co tam ted jsou musis mit jemnou ryhclost, abys to dolit na dopad..

                  0 0
              • wroum  

                znam a dobre (ach jo – ja cekal nejakou novinku)

                na vsechny skoky potrebujes slusnou rychlost – nic na uceni. navic ty skoky nikdo neudrzuje a sou tam vsude volny sutry (na hardu se nekdy hur rozjizdi). navic je tam jenom 6 skoku a z toho sou 2 uplne o nicem. takze tak. je to tak se tam zastavit na 15 minut kdyz jede clovek kolem…

                0 0
                • Luka  

                  Ha, tak vyborne… kdyz to stoji za prd, zustaneme v Repich, i kdyz me to ufoukne…

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ja sem slysel, ze na drahu ani nevjedes. Ale mas pravdu stat tam cele odpoledne ve vetru a zavistive pohlizet na jezdici kolegy neni nic prijemneho :)

                    0 0
                    • Luka  

                      No, Fous se zase rozsiroval?? Ma u me jedno veliky minus :))

                      Jo, nevlezla jsem tam, za a/ videla jsem to poprve, za b/ bylo mi lito zasunout karbonovou sedlovku a tim ji uplne poshkrabat a za 3/ skakat neumim a az budu, tak tam vlezu.

                      Navic by me v sobotnim odpoledni tech 20 slusne skakajicich bajkeru asi ukamenovalo, kdybych se jim tam motala… nemela jsem z toho dobrej pocit.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Je tak ukecanej jak ja :) a/ ja to taky videl poprve b/ sis ji mela vyndat :) 3/ a kde se to naucis?

                        0 0
                        • Luka  

                          a/ ty si cvok a sjezdar b/ silence! c/ na bikrosce az se na ni odvazim, vsak od zitra s fousem trenujeme :)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Nejsem silenec. Dost srabarim a do veci kterejma si nejsem stoprocentne jistej nechodim. Ono se pak stejne ukaze, ze tech 100% bylo spis 50/50 :)

                            0 0
                      •  

                        Hele a kdbys viděla ty malý holky, tak 6–7 let, docela to tam dávaly, fakt že jo jinak jak řikaj ostatní, když bude počasí tak jedu taky

                        0 0
                      • ddd - andy  

                        V bode b) s tebou musim absolutne souhlasit, kdyz do Rep prijedu na XCecku tak sedlovku pekne necham tam kde je.. no pravda proskakat detskou sekci je uz trochu knap, ale taky to jde… ;-))

                        0 0
                        • Tomcat  

                          Řepy? Dětskou sekci proskákat na Xc s vysunutou sedlovku? Je sice lehká ,ale …Auvajs to bude bolet. Základem překonávání překažek je práce s těžištěm a na to s vysunutou sedlovkou človek může zapomenout. I pokud na sjezďáku seš jak tvrdy y tak se vysekaš. Prostě to je potřeba korigovat a pokud to nejde tak to neni dobry.

                          0 0
                          • ddd - andy  

                            Pockej – to jako ze nejde proskakat v Repich detskou sekci na XCecku se sedlovkou nahore?? No chlapce asi by ses mel trosku ucit pracovat s tezistem..... ;-)

                            0 0
                            • Tomcat  

                              Neřikam že nejde! ale je to bu? a nebo? Prostě pokud jdeš špatně tak stim moc neuděláš.

                              Řěpy sem jel ( BMX závody 2× , profi sekci) a to je teprve hukot ;-)

                              0 0
                              • ddd - andy  

                                Ne, neni to bud a nebo. Ja to proste davam… a na lavici nebo dvojaccich treba s jemnym tablem, one, nebo no handem..

                                0 0
                                • Tomcat  

                                  Na XC kole? Chápej jako 20" rám s sedlovkou k nebesům, 160 představcem, vilicí krerá pruží kamkoliv je ne nahoru a dolu?

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Ja bych mu veril. Ty nevis s kym mluvis. Mezi tebou a Andym je rozdil asi jako mezi tebou a mnou :))) Spis vetsi. Ja bych si to na XC kole nelajsnul :)

                                    0 0
                                  • ddd - andy  

                                    Tak nevim, jestli mluvim s tatarem nebo co… :-) To se holt nekterejm lidem stava, ze jsou na tom technicky trosku lip nez ostatni – doufam ze to nekdo neveme jako rouhani.. ;-) Skoro mam chut si s tebou dat sraz nekdy v Repich..

                                    0 0
                                    • Manas  

                                      Ba ba, dejte si sraz a TomCatova brada podnikne smely pokus o seznamenim se jeho spickama bot. Hlavne mi pak dejte vedet, jel bych se hned podivat :-) BTW: vrta mi v hlave ten tvuj drop pres koreny … asi se o nej nekdy pokusim … vrta a vrta a vrta …

                                      0 0
                                      • wroum  

                                        me taky vrta. ja uz to videl a neni to tak hrozny (slovy mistniho borce: jestli se ti to zda vysoky, tak si lehni na zem a hned ti to prijde mensi :-). v sobotu to asi zkusim, teda zkusim se na tom nerosekat. zejtra se rozlitam na tocny a v sobotu ten drop. uvidime…

                                        0 0
                                  •  

                                    hele sice sem nevidel jezdit tebe, ale videl sem andyho, ten clovek se na kole musel narodit, takze vi o cem mluvi Tecka

                                    0 0
                                    • ddd - andy  

                                      eee, noo, ja bych to zas tak neprehanel… aby se to zas nejak nezvrhlo… ;-)

                                      nicmene dik za podporu :-)

                                      0 0
                                      • Tomcat  

                                        Co tu řešíte? Já tvrdim že na XC kole to nemuze jit lip nez na 4X mašině. Jestli s to vztáhnul na sebe tak to sorry ale technicky zdatnejch Xc jezdců moc neznám. Proto ta nedůvěra ;-)

                                        0 0
                                        • Manas  

                                          No ja se tim moc neridim, jednak moc XC neznam, druhak ty co znam jezdej casto lip nez ja. Takovej Venca Hornych, i kdyz jezdi jak dobytek, mi ukazal takovou pasaz kde sem marne hledal kudy to aspon projet na MX se slovy : „No a na Krali sumavy tohle byla ta lehci cast“ nacez to s vysokym sedlem s 80mm vidlou prejel jak po masle … od te doby nicemu neverim :-) To samy se mi stalo v Bystrici, kdyz mi Carys rekl ze tamhle jede typek co jezdi dobre XC. Hadej kdo to byl :-)

                                          0 0
                                      • McBlacky  

                                        hele Andy… dneska po ukázání jednoho sjezdu Lepmlovi mi řekl, že tady by se rozštípal na XC i Andy :-) zajímá tě to? zkusíš to? jen tam prudim :-)

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          zlehčíme to, můžeš si vzít sjezďáka… kdyby měl zájem i někdo další :-) těžko vám ale vysvětlím jak to najít, končí to v Břežaňáku a mě to ukázal Blue, ikdyž jsem to pak nejeli

                                          0 0
                                          • blue  

                                            ale musi na sjezdaku dat maturitu, jinak to je neplatnej pokus :-))))

                                            0 0
                                        • blue  

                                          ten sjezd se da dat ciste… videl sem to… doktor z programu to dal na palominu a to ma sedlo dost vysoko, kroupa to taky dava

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            teda to je pro mě nepochopitelný, trochu to bylo dneska horší o to že na tom je morký listí, ale stejně… no dobře koupím drapáky a budu trénovat :-)

                                            0 0
                                            • enjoy  

                                              blacky ja to chci aspon videt:-).ja vim ze to asi nedam,jak to tady tak ctu,ale mam jeste v sobe nejaky rezervy na nejhorsi chvile:-)

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                tohle není vo rezervách ty voe :-) tak asi takhle, jedeš dolu, sedlo dole, jsi za sedlem skoro nad zadním pláštěm, obě kola ve smyku, a ted zkus vytočit třeba serpentýny, no? celou dobu to taky dost smrdí poletem přes řidítka, nebo teda spíš kolem osy předního kola, komplet s bikem… ukážu ti to neboj, škoda že má Lempl zatáhlej net, by ti něco napsal :-)

                                                0 0
                                                • enjoy  

                                                  na novym kole jsem jeste nedaval sedlo dolu,takze nevim co bych s tim dokazal sjet.cili si verim:-).no ja vim,ono no nakonec dopadne tak ze podekuju za predvedeni a radsi slezu nez abych to uplne rozstipal:-)

                                                  0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    ne, třeba to dáš… kousek :-) pláště na to máš dobrý, není se na co vymlouvat…

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    vymlouvat se nebudu,pouze smeknu:-).ale rikam ze kdyz zacnu konecne premyslet,tak treba kousek dam.zatim kdyz jsem neco nedal tak to bylo vetsinou tim ze jsem nemyslel dopredu,proste jsem nad tim nepremyslel.tak se treba zacnu vic soustredit:-)

                                                    0 0
                                        • ddd - andy  

                                          Zajima!! Kde to je? Nebo dame nekdy svih?

                                          0 0
                      • Sirenna  

                        Postavanim u bikrosky se toho fakt moc nenaucis, a kde jinde by ses chtela naucit skakat? Navic se da cela prejet, neni tam nic ceho by ses mela bat :) Mne to taky trvalo nez sem se rozhejbala, ale nakonec se to povedlo ( skoda ze mi dosla energie) a ten prvni me zacal bavit :), zbytek tech mensich bych ,mozna skakala, ale foukal vitr ( nj, taky se vymlouvam :) Nemela by ses obavat, sice sem te nevidela jezdit, ale projed si ji, budes mit lepsi pocit a nebudou si z tebe delat srandu :))

                        0 0
                        • enjoy  

                          ona Luka na biku neni kdovi jaka vis?bez urazky Luko,ty to o sobe sama vis:-)

                          0 0
                        • fousac  

                          ted si asi zadelam na pruser, az si to dotycna osoba precte, tak mi nejspis slapne do usmevu, ale ja to proste musim napsat..

                          Luka neda vubec nic… neprejede koren, nevyjede obrubnik… a asi ani nechce, nesnazi se.. ja uz fakt nevim, jak ji to vysvetlit..

                          treba by pomohlo, kdyby si se stavila ty, jako dve baby by ste si treba vyrikaly lip… :)))

                          jinak: jak si na tom ty??? me uz se nekolikrat opakovane povedlo jumpnout posledni dvojacek v „detsky“ sekci… :))) snad uz sem zlomil zakladni psychicky blok… uz swe tesim na dalsi session a pevne doufam, ze z toho bude naskakana cela „detska“.. no asi zatim bez lavice… se zase nekdy objevte za ucelem vzajemne komparace.. ;))

                          0 0
                          • blue  

                            ty jo, to je docela skandalni odhaleni… ja Luku podle jejiho vystupovani na BF povazoval vzdycky za vyspelou bikerku :-))))

                            0 0
                            • Luka  

                              Vyspelou? .. ani ne. Dospelou? .. natolik aby me za vrazdu Fouse zavreli.

                              Tiskova zprava: Vzhledem k memu dosavadnimu poctu kilometru na bajku celozivotne ujetych (1406 – ano, opravdu JEN tolik) me nikdo za vyspelou bajkerku povazovat nemuze. Obrubnik vyjet neumim, a jak napsal Enjoy „Sorry Luko ale ty to vish nejlip“, jo, vim to. Pokousim se s technikou i vydrzi neco delat, ale nejak me opousti chut pri poslouchani kecu stylu „Vish, ale ty se ucit ani nechcesh“. No tak asi nechci. Mam ted chut urciteho cloveka poslat do jedne nejmenovane casti lidskeho tela. Kdyz to se mnou nekdo mysli dobre, tak me pochvali i za maly uspech a ne ze me bude schazovat. Ja vim, pishu to v rozcileni. S*erou me lidi co radi a skutek utek. To, ze po prvni lekci „nadhazovani predniho kola“ neumim 2 kilometry jet po zadnim, to jsem asi Fousi fakt uplnej debil nechapavej.

                              0 0
                              •  

                                v klidůůů, jezdi si dál to co tě baví a nenech se zvyklávat k věcem kerý považuješ za nepotřebný a obejdeš se i bez nich, a s tema 1406 km to kecas ne? to musis mit víc.

                                0 0
                                • Luka  

                                  Tachometr ukazuje Total ODO 1406.. dobre, plus lonskych asi 400… dejmetomu 2000 celkem.

                                  0 0
                                  •  

                                    no tak loni si zacala jezdit no, tak bud v klidu ne?

                                    0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Takovej pristup ma moje polovicka taky. Jenze daleko vetsich pedagogickych uspechu zaznamenavam, kdyz na ni bez slitovani rvu a snazim se ji ****** (teda motivovat:) to se pak deji veci ve ktere jsem ani nedoufal. Fousac muze potvrdit, ze nezainteresovanemu muze vyuka techniky pripadat pomerne drsna, ale ja to myslim dobre.

                                0 0
                                •  

                                  no něco se ke mě dostalo, ještě že sem tam nebyl, to by mě uši bolely sakra dlouho, pravda je krutá

                                  0 0
                                • Luka  

                                  Hm… zni to zajimave, jen kdyby kritizovali ti, kdo techniku ucit MUZOU, protoze nejakou maji… no, konec, vic se rozcilovat nebudu. Jdu si zase zkouset jizdu na trikolce – schvalne jesti udrzim rovnovahu kdyz se budu jednou rukou dloubat v nose. Zdar.

                                  0 0
                                  • Sirenna  

                                    Ale Luko! Prece se hned nenaseres! Ja fakt trpim, kdyz Padlista trenuje a vybranymi slovy nesetrim :), ale nebere mi to chut jezdit a zkouset neco nove, nebo neco na co vim ze mam, a ted me ceka moooc nelechkej ukol, musim se naucit triky pri skakani a to fakt nevim jak zvladnu, pac neumim poradne skakat :( a to s tim obrubnikem zkousej ja musim na obrubniky skakat a taky se mi zrovna 2× nechce :(, ale kdyz chci mit kolo pod kontrolou, tak se proste musim zlepsovat at ae mi chce nebo nechce, tak biku zdar a jezdi si pro sebe! Jo, a tebe nemotivuje kdyz nejaka holka umi jezdit lip nez ty, nebo umi neco co ty neumis? Mne to teda dokaze pekne nakopnout k uceni se novych veci :)

                                    0 0
                          • jahoda  

                            Jaxe dostanu na tuhle repskou bikrosku?

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Podle mapy co je tady na bikeforu.

                              0 0
                            • blue  

                              http://mapy.atlas.cz/…ikroska_repy

                              zbytek snad uz zvladnes sam, vid?

                              0 0
                              • jahoda  

                                no nevim, nechces me nalozit do auta a vodvist? tam:)

                                0 0
                                •  

                                  odkad ses?

                                  0 0
                                  • jahoda  

                                    Jizni mesto

                                    0 0
                                    •  

                                      hm metrem je to docela blby, to tam u vas nic neni? ja bohuzel auticko nemam a ani nemam papiry, ne ze by na ne to auto jezdilo :)

                                      0 0
                                • blue  

                                  to fakt teda nechci… mozna nakopat do zadku, abys nebyl linej a snazil se taky trochu sam :-)))

                                  0 0
                                  • jahoda  

                                    takze asi metrem, jen doufam ze na me strojvudce metra bude hodnejsi nez ty:)

                                    0 0
                                    • fousac  

                                      kolo do metra muze.. a dokonce zadarmo… a kdyz tim metrem dojedes na zlicin, tak uz je to jenom cca kilak… ;)

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        cca kilak:-)). no hele ja bych tam ze zlicina podle rady je to cca kilak nikdy netrefil:-).kdyz clovek vubec nevi kde to je tak je asi mnohem lepsi orientovat se podle konecny tramvaje 22 na bily hore,to uz je opravdu cca kilak:-),dokonce spis min:-)

                                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.