z čeho udělat sí?ku do helmy ?

23 nepřečtených
  • mosquito

    ahoj, rad bych se zeptal tech co si dodatecne lepili sitku do helmy … kde nebo z ceho jste vzali material ? nehodlam kvuli tomu kupovat 5m nejake spec sitky do zdiva :o/ diky

    0 0
    • Radek Broz  

      To by jsi s tvym nickem mel vedet nejlepe sam, ne?;-) Cim nedokazes proletet? :D

      0 0
    • Radek Broz  

      To by jsi s tvym nickem mel vedet nejlepe sam, ne?;-) Cim nedokazes proletet? :D

      0 0
      • mosquito  

        mas pravdu :)) ale ja propadnu i zachodovym prkynkem takze krapet mimo misu :o/

        0 0
        • Radek Broz  

          naopak tedy spise do misy;-) No nic – nebudu tu takhle vecer znevazova vazne minenej dotaz. BTW: Moje sitka v XC helme dost pripomina zaclonu.

          0 0
    • Jogador  

      Zkus pletivo, hmyz sice proletí, ale máš to vychytaný proti ptákům:) A co pytlovinu?Tu si tam dám asi já:)

      0 0
      • enjoy  

        tak to si na tu helmu dej klidne igelitku:-))

        0 0
        • Jogador  

          Už jsi slyšel o skleníkovém efektu?To je tak, když máš skleník, tak ti tam musí nikdo ty rajčata či co opilovat, takže se naopak do skleníku ten hmyz nahání, takže igelit bych nedoporučoval.Ale zase by to pod helmou pěkně bzučelo bzzz bzz:)

          0 0
          • enjoy  

            no dobre:-),ale na tu pytlovinu se vykasli,nepotre­bujes prece pochytat i mikroby:-)

            0 0
            • Jogador  

              A co teda rozstříhat nějakou lehkou moiru, třeba ultra, to je hezky sí?ované,ne? Teda je fakt že pytlovina by vyšla levněji, ovšem kupovat záclonu by taky nebylo nejlevnější a stříhat to v obýváku, to by mě nepřijde jako nejoptimálnější řešení:)

              0 0
              • enjoy  

                hele my mame zaclony:-),takova jemna sitka z nejaky umelotiny a to bych klidne pouzil:-)

                0 0
                • Jogador  

                  Tak mi taky kousek ustřihni, dík.:)

                  0 0
                  • enjoy  

                    ja ji tak nejak nepotrebuju,ledaze bych si z ni udelal satek:-)). no hele radsi uz nic,dobrou:-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      To PORAD nemas helmu nebo co???! ;-) No nic.. asi fakt radsi dobrou noc:D

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To sem rad, ze sis koupil helmu se sitkou.

                      0 0
                      • gomolka  

                        já nevím jak Ty, ale mě teda beztak nejvíc vyhovuje šátek pod helmu … už to slyším, a k čemu jsou ty otvoty ??? :o) … mě prostě vyhovuje šátek pod kokosák a basta !!! :o)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Nevim, nepouzivam. V zime jezdim v integrale a to staci. S kokoskou a kulichem jsem to jeste nezkousel. A v lete nevidim duvod.

                          0 0
    • Jirikus  

      Já bych zkusil obvaz, ten na jedno použití, ne stahovací.

      0 0
    • Leo  

      Co zkusit koupit sí? na okna proti hmyzu. Dělá se i umělohmotná (stejně velké oka jako drátová) a prodává se na metry (možná i půlmetry).

      0 0
    • PePu  

      Ja jsem vystrihl kus sitovane podsivky ze starych sustaku od rakosniku a do helmy vlepil disperznim lepidlem. Drobne musky (do 1mm) sice proletnou, ale vetsi bezpecne pochyta.

      0 0
    • Beeda  

      Ja bych tam dal poradnou sit, prevence i na medvedy viz. tread Porazil jsem medveda vlka a srnu:-)) B.

      BTW>: sit tam nemam, jezdim rychle a ty mrchy prolitnou a nestihaj zaskodit:-)

      0 0
    • jihra  

      Navštiv nejbližší second-hand, tam si kup za 5 Kč starou záclonu a máš sí?ku pro celou Tour de France (a ještě ti zbude na sí? proti hmyzu do okna – mimochodem super věc v létě). A nebo se prodává umělohmotní sí?ka, která se dává právě do oken proti hmyzu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.