• Tomus

    Jaky mate zkusenosti s divokyma prasatama, ja vzdycky nevim jestli se jich mam bat nebo ne, jednou si takhle jedu lesem a najednou predemnou utika po ceste malynky sele divocaka, mel jsem docela strach aby se na me odnekud nevyritila samice, ale nikde nic. Onehda jsem zase potkal prase v Marianskym udoli u Brna, ritilo se na me z kopce a pak predemnou probehlo asi 20 m, uz jsem chtel otacek kolo ale nakonec prebehlo potok a bezelo dal.

    0 0
    • jecnak  

      Divocak pred tebou prakticky vzdy zdrhne, akorat maj stejne debilni zvyky jako zajici – bezi pred tebou nebo vedle tebe, nez si uvedmoni, ze by mel (aby ti utekl) zabocit. Pocit je to celkem divnej, protoze divocak dela peknou paseku kdyz bezi.

      0 0
    • vlk  

      co vím tak ty prasata se tě většinou bojí víc než ty jich.U Olomouce máme taky Mariánské údolí, ale tu jsem prasata ještě neviděl.

      0 0
    • ddd - andy  

      Divocak je nejlepsi nadivanej! A jestli si s nima nevis rady zavolej Asterixe s Obelixem!! :-)))

      0 0
      • xo  

        alebo si zober ako ochranku medveda

        0 0
        • lubos  

          A co takto, ked stretne medveda, divocaka a besnu vevericku ? :o)

          0 0
          • Mamutt  

            Divočáka si dáš s medvědem napůl a o ten chlupatý moučník se poperete ;)

            0 0
          • Vrci  

            Počítám, že o nadívaných křepeličkách si už slyšel.

            Takže dovnitř veverka na ní divočák a nato všechno medvěd. To celý na rožeň a pomalu opejkat, když je hotovo tak sezvat široký (odhaduju to tak na půl tuny masa) okolí a začít jíst, tomu kdo přijde poslední je třeba napovídat, že to je zajíc.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.