• stumf

    Zdar lidi,potreboval bych vedet co nejvice o brzdach XSIV DBH 8,jestli na nich nekdo jezdite!.....a jestli za to stoji, nebo mam na ne hned zapomenout.

    0 0
    • B52  

      Tak neviem ako XSIV ale kamoš má štvorpiestikovú SRAM čo je v podstate GRIMEKA a staršie SHIMANO XT a už je z nej s nervami v koncoch. S opotrebovaním brzdových doštíčiek , pačka zaberá bližšie a bližšie pri riaditkách to znamená že sa sama nenastavuje podľa opotrebovania doštičiek. Krok sa nedá nastavi?, nastavíš len vzdialenos? páky od riaditok. Po 2 rokoch používania už má tretie doštičky, značne opotrebovaný kotúč a včera mu začalo tiec? cez tesnenie na pieste v páke, ktoré sa predralo ako chodilo v brzdovom valci a prekrívalo otvory do pretlakovej nádobky. No total hroza.Hňed by menil somnou za moje mechanické AVIDy.

      0 0
    • Azagthoth  

      Aj mna by zaujimalo nioeco otyh brzdach,ale ja by som skor bral model DBH..neviete niekto co to stoji? PS:ani tie naby nevyzeraju spatne :-)

      0 0
    • X-biker  

      Mam DBH 12 ale nemam je dlouho a koupil sem je z druhy mozna i z treti ruky a brzdi perfektne a zadny problemy s nima zatim nemam. paka fajnova pekne sedi na prst. Di do nich. kdyz se ti neco zesere sezenes urco rychlejc a levnejc nahradni dil jak na hayesu ci shimano…aspon v ostrave kde nejmenovany obchod max cursor XSIVy dovazi a jejich mechanik mi rikal ze s XSIVy nejsou problemy a kdyz tak standartni zadny sileny uchylarny :-) di do nich

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.