• Max.2

    Jaké máte zkušenosti s nákupem jetého kola a jaký weby jsou dobrý pro bazarový prodej. Díky

    0 0
    • peg  

      Do toho bych se moc nepouštěl. Jsou to z 90% kradený. Aby se ti nahodou nestalo, že přejedeš hranice a tam ti ho zabaví. Což by asi příjemné nebylo. Ale jestli na tom trváš, tak dobrý kola za slušný ceny mají na http://www.cv-bazar.cz A určitě chtěj od toho doklady a zeptej se na původ kola.

      0 0
    • blue  

      netvrdil bych tak kategoricky, ze 90 % je kradenych…

      kazdopadne nakup jetyho kola je riziko tak jako tak, ruzny vady materialu nemusis objevit hned a tezko pak budes pri pokusu o zruseni kupni smlouvy dokazovat, ze si to nezpusobil ty a ze o ty vade prodavajici vedel, taky musis pocitat s tim, ze spousta veci na tom kole muze mit svoji zivotnost za sebou a to znamena dalsi investice do komponentu

      0 0
      • jakub  

        na druhou stranu ja nakupuju v posledni dobe z bazace celkem casto (od lidi, co se mi zdaji byt seriozni) a sem spokojenej, je fakt ze sem nekupoval celyho bika, ale jenom komponenty

        0 0
      • McBlacky  

        typicky kazeta, pily a řetěz, náby, střed… a kapitola sama pro sebe vidle :-)

        0 0
    • hanz  

      kdesi za Svitavama žije borec a ten se živí jen bazarem, dává 1/2 roku záruku a ceny má dost solidní a jednání ještě lepší. Kdysi jsem ho našel v anonnci jak inzeroval biky a koupil jsem kolo skoro nové za 1/3 ceny. Doklady a záručák byla samozřejmost.

      0 0
      • Jogador  

        kdesi za sedmero horama a sedmero řekama bydlí borec, a má tři dcery, jedna prodává levně kola, druhá opravuje dobře kola, a třetí je dobře krade.:)

        0 0
      • blick  

        Kde, kdesi za Svitavama?

        0 0
        • hanz  

          směrem od mohelnice na svitavi a furt dál po hlavní a pak v jakýsi prdeli odbočíš do prava a dojedeš do další ****** a tam sídlí(sídlil)

          jako je to už docela dlouho co jsem tam byl tak víc fakt nevím, ale co vím je to že v annonci-sekce kola měl vždy 2–3 inzeráty. tam bych ho hledal.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.