specialized sport+ návleky+zima

6 nepřečtených
  • vlk

    Vozil jste už někdo tretry specialized sport s návlekama v zimě?Jaké máte zkušenosti.Jaké návleky jste použili.V jaké nejnižší teptotě jste s nima jezdili.Mrzne nebo táhne u nich přes kufr?Jaké máte zkušenosti v zimě s těmito tretrami.

    0 0
    • PietroUL  

      Bajkový Specialized sport, model 2001 + neoprenový návleky Ravo za cca. 600 Kč + tlustý ponožky a prsty mi nemrzly ani v –17. Ty návleky jsou ale docela silný, takže max. teplota při který mi v nich neni vedro je tak 3 stupně.

      0 0
      • vlk  

        ten model 2001 vypadá stejně jako letošní nebo nemá tolik větracích otvorů tady jsou ty letošní http://www.specialized.cz/…oduct_04.php?…

        0 0
        • PietroUL  

          2001 jsou možná o něco děravější. Pro nemrznutí jsou ale stejně asi důležitější návleky. Ty Rava jsou o 2 mm silnější než ostatní neopreny, doporučuju.

          0 0
      • Thidney  

        stejný tretry stejný návleky tlustý funkční podkolenky co mám na lyže vyhejbal jsem se marastu a jezdil do –10 nohy mi nemrzly

        0 0
    • Lister  

      Vozím, ale jen v teple. Mám je dost těsný takže do nich teplou ponožku nenacpu. Zkoušel jsem zateplený návlek asi kolem nuly a nohy mrzly. Asi to ale bude tím, že je mám fakt hodně na těsno.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.