• Gumicuk

    CHci se zeptat jakou velkou hustilku by ste mi doporucili, zatim vybiram ze trech vyrobcu- Park tool, Topeak a SKS. Jeste jsem se poradne nezorientoval jaka muze bejt nejlepsi a cenove nejprijatelnejsi. Od toho Park oolu se mi libi (hlavne cenove) tahleta… http://www.parktool.com/…/PFP_3.shtml stoji asi 990Kc coz je docela fajn. Ale pak jsem videl a na vlastni ruce osahal :-)) SKS tusim ze to je tahle… http://www.sks-germany.com/en/stage.php?… no a musim rict ze je to vazne delo :-) ale s cenou je to horsi stoji asi 1890 Kc ty topeak jeste nemam nejak zmonitorovany :-) ale vypadaj taky pekne. Takze premejslim jestli mam usetrit a nebo si udelat radost tou SKS Toho Park toola jsem jeste nemel v ruce takze nevim jakej doopravdy je, ale verim ze maj kvalitni veci. Dik za ohlasy!

    0 0
    • figur  

      Mám asi půl roku velkou pumpu od BBB.Dělají několik typů,mám tu celokompozitovou (cca 700,–Kč).Radost foukat,samozřejmě s manometrem.U­niverzální hlava na všechny ventilky.

      0 0
      • adco  

        Mám ju tiež viac ako rok, plná spokojnos?.

        0 0
      • tchurillo  

        mam presne tu istu BBB a spokojnost velika. Bez manometra uz ani ranu! Mam cross so slickmi a hustim okolo 70psi. Tymto delom to ide nadherne, lahucko a na par zaberov. Genialne.

        0 0
      • kenort  

        Rovnaká pumpa, je ľahučká, výborne pumpuje, manometer je fajn vec

        0 0
    • McBlacky  

      já bych řekl že do 1000kč se dá sehnat slušná a nemá cenu to hrotit, třeba na koloshopu BETO za 642 v akci…ar­turácká za 500kč (mini maj ok) ale zase jestli k tomu svýmu ERbesu potřebuješ něco kůůůl, tak to je pak jiná :-)

      0 0
      • Gumicuk  

        To vis ja musim mit vzdycky neco extra, nasledkem toho ale potom ziju o chlebu a o vode :-)) Ale popravde u tech pump nevim, jeste je poradne zkouknu a vyberu nejakou memu oku nejmilejsi :-)) Snad bude panovat i shoda mezi okem a penezenkou

        0 0
      • MARIN  

        Primlouvam se za tu BETO z koloshopu (ja ji ale sehnal jinde). Ma kovove telo, velky prumer, koncovku na galuskovy a auto ventilek, manometr – za ten peniz proste parada

        0 0
        • Gumicuk  

          A kde ji mohu videt? Na tom koloshopu neni fotka a google mi nejak moc nepomohl…

          0 0
          • MARIN  

            videt??? no treba u me doma :) fotku jsem taky nikde nevidel

            k videni toho stejne moc neni, tvarove je stejna jako ta parktool ale ma silnejsi telo = min stouchu a vic vzduchu, rokojet je taky pogumovana, koncovka ma stejny tvar,manometr je stejne umisteny a stojanoslapky na drzeni nohou je u BETO rekl bych trochu vetsi :)

            0 0
            • Gumicuk  

              Tam mi je hodne platna :-)) ale podle toho jak to pises tak vypada dobre :-)) Budu o ni uvazovat jen co si prohlednu toho praktoola a dostanu odpoved od pana Turecka. Dik

              0 0
              • MARIN  

                ja se rozhodoval prave mezi parktoolem a betou a nakonec zvytezila varianta vic vzduchu za min stouchu a penez :)

                0 0
      • Žanek  

        Tu Arturáckou bych nedoporučoval. Mám ji doma a vím o dalších třech, u kterých se rozbila ta „super“ univerzální hlava. Dá se to opravit, ale proč se s tím drbat, když si můžeš koupit něco jinýho…;

        0 0
        • Pavlos  

          Author nebrat:

          1)Ta Clever Head je uplne na …

          2)Manometr mi ted ukazuje az od 20psi Priste uz od artura nic nevezmu!!! …nooo ale ty naboje nevypadaji spatne:)

          0 0
        • slayer  

          Přesně tak Authorácká „clever“ hlava je úplně na hovno.

          0 0
        • Charles  

          souhlasim, arturackou pumpu sem „vyhral“ na od jarnim krali, ta „chytra“ hlava je fakt takova samorozebiraci, a obzvlast na galuskovy ventilky nejista silnicku s vysokym rafkem nenafouknu, cokolif ostatniho jde, no lip nez malou pumpou… … no za ty prachy budiz

          vybirej jinou znacku

          0 0
    • RomanP  

      Mám toho ParkToola a kamarád taky a je to fantasy. Hustí až do jedenácti, takže je na cokoli. Má taktéž oba ventilky a i redukci na kopačák.

      0 0
      • Gumicuk  

        Na toho parktoola se pujdu za chvilku podivat, tak uvidim jak to dopadne :-))

        0 0
        • Gumicuk  

          Jeste se zkusim pozeptat na bikestore, snad daj lepsi cenu…

          0 0
        • enjoy  

          vwem parktoola,stoji 870,– a mam ho taky,tak at snad nemame oba neco jinyho:-)

          0 0
          • Gumicuk  

            Kde jsi ho sehnal za ty prachy? Ja ho vsude videl o cca 110 Kc drazsiho… Jo a trochu z jineho soudku… uz sis nechal odvzdusnit ty brzdy? Zitra se na to chystam, uz jsem koupil brzdovku, tak uvidim jak to pujde. Az se na tom nekde zrakvim diky blbe odvzdusnenejm brzdam, tak uz ani pumpa nebude zapotrebi :-))

            0 0
            • enjoy  

              to by mela byt normalni MOC.koupil jsem ji v kotve ale majï ji i jinde(akorat si ted nevzpomenu kde:-)).hm,na ty brzdy se teprve nejak chystam,zatim to porad brzdi mnohem lip nez vecka. ale ze pokazdy kdyz na to poprvy za den sednu chvili moc nebrzdi,to je mi hodne podezrely.a celkem rychle(podle me) zacnou ztracet na ucinnosti pri castym brzdeni.

              0 0
              • Gumicuk  

                No podle ceniku by mela stat 990 Kc ale snad mi ta stovka nezabije. Jinak me ty brzdy brzdej porad stejne a ani jejich ucinost ve sjezdu nijak neklesa, snad az na ten jeden kde jsem tu zadni pri testu trochu zavzdusnil. Ale jinak myslim ze ty moje by mohli brzdit o trochu lip, ale vzhledem k mejm proporcim musi bejt chyba nekde jinde, protoze 180mm predni kotouc by na cloveka co vazi 65kg mel bejt az az… a nehlede nato ze je to freeridova brzda. No nic uvidim az to odvzdusnim…

                0 0
                • enjoy  

                  hmm,tak loni stala teda min,jak to vypada:-). uvidime az to odvzdusnime:-)

                  0 0
                • Gumicuk  

                  No dalsi sranda bude ze jsem koupil brzdovku za 89 kc 250ml je mi to nejaky trochu podezreli :-)) na druhou stranu je to DOT 5.1 OMV zakoupena u benzinky OMV, takze se necham prekvapit co to provede. Vlastne se ji tam ani moc nedolejva, takze to snad nebude vadit :-) Doufam ze jsem neplac nejakou kravinu, bude to moje prvni odvzdusnovani :-))

                  0 0
      • boulder  

        já mám toho Parktoola taky ale asi po třech měsících používání mi funguje pouze na autoventilky tak jsem jí reklamoval

        0 0
    • Mamutt  

      mrkni na SKS rennkompressor, cena je někde mezi těmi tvými volbami a je naprosto úžasná.

      http://www.koloshop.cz

      0 0
      • Gumicuk  

        Jojo, na tu taky jednim ockem pokukuju :-)) je fakt ze tech ocek mam asi trochu vic :-))) No uvidime asi to necham na „Ententyky dva spaliky“ :-))

        0 0
    • martt  

      ja mam velku ocelovo-liatinovu cyklopumpu z Hofera (rakusky Aldi). Stala iba 10,–EUR. Vazi sice asi 5 kilo, pouziva sa ale iba doma a tam vaha nevadi.

      Funkcne je perfektna, da az 12 ATM (teda nejakych 160 PSI), ma dlhu hadicu, doteraz som velmi spokojny. Pouziva sa dost, doma mame 15 bicyklov.

      0 0
    • x-mass  

      Nazor kluku v sevisu znel tak, ze SKS vydrzi min nez ta od Parktoolu. Vyzkouseli obe a Parktoolovka jasne vedla (myslim, ze zalezi na kusu). No ale i pres to jsem si v patek objednal Beto z koloshopu.cz:).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.