Fuji Outlander disk versus GT avalanche 1.0 disk

9 nepřečtených
  • Max.2

    Jsem před rozhodnutím, které kolo mám vybrat… proto bych byl rád za každý názor. Díky

    0 0
    • klokan  

      Pred 14-ti dny jsem vracel FUJI BULLIT se zavadou vibrujici zadni brzdy. Chyba byla v ramu. Tak si dej bacha. Dneska uz bych do biku s kotoucema nesel. Ja pujdu zrejme do DURATECA.

      0 0
      • Max.2  

        To je blbý , ty jsi tam měl hydrauliku a rámy jsou stejné , chyby v rámu to teda nic moc.

        0 0
        •  

          Tak já se taky přidám. Fuji Tahoe 2002 s kotoučema Tektro Novela-hrozný vibrace směrem k řídítkům(fakt nepříjemný), potom přechod na hydra Magura Julie 2002 a problém stejnej. Tak jsem nasadil Véčka XT a super.Mám je teď i na fullu Ravo Racing XC Marathon a do kotoučů už nejdu, i když problém u Fuji byl v rámu. Ahoj

          0 0
          • Max.2  

            Vibrace jsou od zadní brzdy nebo od obou ?

            0 0
            •  

              Co vím, tak pouze od zadní

              0 0
              • ROpa  

                uz sa to tu rozoberalo ze niektory z ramoc si s kotucmi nerozumie… jazdim Avalnche 0.0 disc a pohoda, ziadne vibracie.

                ROpa

                0 0
                • Max.2  

                  Díky za názor, ale čím více čtu a zjiš?uji co vše je špatné na tom a tom kole asi budu chodit pěšky ((O: no jo … ale jaké boty ((((O:

                  0 0
      • LP  

        cau klokane, hele tak mi na bullitovi vymenili ram a po jednom dni jezdeni to dela zase,tak jsem to tam vzal zpatky a prodejce se trochu krouti, ze to dela malo, a ze neco bude delat kazdy kolo atd. a ze mi fuji (dovozce) asi nebude chtit vratit penize. ta vibrace me sere, tak jsem trval na svem a nechal mu to tam s tim at to vraceni penez s fuji vyridi, ale stejne si myslim, ze se z toho bude chtit vykroutit. jak to bylo u tebe s tou reklamaci…uz jsi dostal penize? a co prodejce? proste ti rekl, ze ti to proplati a basta? nebo jsi to reklamoval primo u dovozce? docela by me zajimalo, jestli se budu muset hadat. dik a mej se…(myslel jsem, ze uz jsi toho durateca poridil)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.