• fousac

    Tak co bikeri, bikerky a bikercata???

    kdo se zucastni tehle akce?? ( www.hsh.cz/osma)

    udelat slez „prazke“ sekce bike-foristu… ;)

    dorazte v hojnem poctu vcetne pripadneho poteru a dorostu..

    0 0
    • Martin  

      Pokud budu živej po sobotě tak jo. Domluvili jste se nějak na ten orien?ák?

      0 0
      • McBlacky  

        no já bych jel určitě, Fousáč říkal že uvidí, ale co je blbý že Sáva byla dneska u doktora a má zlomený dvě kosti v zápěstí takže 10 tejdnů bez bika, se nám to nějak rozpadlo, zvláš? když Ječnák je v Alpách, Lempl nemá bika, Enjoy nezávodí, atd… jde o to aby nás bylo 4 do auta, vlakem se nám tak jet fakt nechce, rozhodnem to asi až ve čt nebo pá, podle počasí…

        kromě toho jet na osmu po 7 hodinovém MTBO bude asi pěkná vražda, hlavně když bude hodně lidí, tak to bude stát za h*vno na startu (kdo zná ví)…

        0 0
        • fousac  

          sobotu sazavi jedu na 99%… :) premejslim se uz radsi nahlasit on-line ted, at se vejdem.. doufam teda ze me vezmes do tymu… ;)

          nedele na zbraslavi 100% budu doufam ze i pojedu.. at je nekdo posledni..

          to martin: zkus nekoho sehnat.. my taky budem patrat co to da..

          0 0
          • Martin  

            Pokusim se s nekym domluvit. Kdyz to nevyjde, nic se nedeje a popreju vam aspon hodne uspechu:-) Halt to letos se Savou nevyhrajem:-)

            0 0
        • fousac  

          jeste pocasi: do konce tejdne kolem 20st., slunicko, bezdesti a vitr zanebatelny.. proste luxus babi leto.. :)

          0 0
          • McBlacky  

            tak je to jasný, jedem teda spolu… jestli bude hnusně jsi mrvej! mám se teda nahlásit?

            0 0
    • Smazaný účet  

      Fuj, závod na osum kilometrů? Dyž už tak jedině s převýšením 427 metrů! :o)

      0 0
    • Meesha  

      Jel sem to loni a letos se asi taky stavim. Jel sem juniory a to byl nejvetsi sprint…

      0 0
    • fousac  

      osma je za nami.. uf…

      KDE STE SE FLAKALI KOYOTI??? dorazil jenom jenca, je holt frajer.. ;)

      ale i tak sme si to uzili… :)

      0 0
      • McBlacky  

        znáš to :-)

        jel jsi? a Jenča? a jaký máte skóre?

        0 0
        • fousac  

          dojeli sme.. :)

          0 0
        • fousac  

          zajezdil si si aspon???

          0 0
          • McBlacky  

            mám dělat že chápu ten pravý význam nebo ne?

            0 0
            • enjoy  

              hm,tak uz tyhle dvojsmysly zkousi i na tebe:-)

              0 0
              • McBlacky  

                a to ho pořád důrazně upomínám a? to nedělá :-) budeš muset jezdit zase víc s náma, do tebe prudí ještě radši než do mě, ale pozor na něj teď už je to pan Bedňák, takže respect :-)

                0 0
            • fousac  

              Aleister Crowley: Do what thou wilt shall be the whole of the Law

              0 0
              • McBlacky  

                :-( tak to nelapu Law bych věděl to je light antitank weapon, ale ve zbytku moc jasno nemám :-)

                0 0
              • McBlacky  

                už to mám. Takhle pozdě večer tohle, fuj :-( no každopádně zajímavé, kdyby to bylo všechno takhle jednoduché… formule je 100% platná pro one man society, pak už se to trochu komplikuje :-)

                0 0
              • aku  

                tak tady konci kazda legrace. nemel by si misto piskaci zaby (nebo co si to vozil na riditkach) vozit pentagram?

                0 0
      • Meesha  

        Uz sem byl prevlecenje a zacalo tak chcat, ze sem vymek…

        0 0
      • SELMIRA  

        Bryden. Jsme závodili v sobotu. 3 defekty na 70 km závodě, to se mi (předtím) ještě nestalo. Ale jinak hyper. (Hlavně dík tomu borci, co mě 3× zachranňoval i když ten to tu as nečte.)
        :o) …v neděli jsem musela uklízet.

        0 0
    • Otaku  

      po pohledu z okna jsem dal prednost svoji sbirce anime.. ___;

      0 0
    • Bajker16  

      Tak kdo se letost chystá se trošku prolítnout po louce ? :-)

      0 0
      • jecnak  

        Kdyz nebude extra hnusne, tak prijedu. Bud jen fotit, nebo i zavodit.

        0 0
    • McBlacky  

      Rozhodně pojedu. Sice ted trénuju běh -příští víkend plánuju přes 20km v Krkonoších race s bonusem na Sněžku- tak to asi nebude tak horký, ale je to tradiční oblíbená akce.

      0 0
    • petebike  

      kde to letos je ?

      0 0
    • Bajker16  

      UP 2008

      0 0
      • Bajker16  

        .

        0 0
      • Darkson  

        já možná přijedu, jen musim najít vhodný pláště:-)

        0 0
      • McBlacky  

        myslím, že to bude zlý WRC letos. Je hezky…

        jsem si myslel že pojedu masters a ne :/ je to třicet v den závodu sakra…

        0 0
        • Krys  

          Účast ve vyšší kategorii na přání závodníka je možná

          0 0
          • McBlacky  

            to je opačnej problém :) kdo by mohl jet věkem masters může jet elite…

            0 0
            • Krys  

              Jasne, to mi nedošlo – Elite je vyššie ako Masters.

              0 0
      • jecnak  

        Taky se mi to moc libilo, cil proc jsem tam jel to splnilo, takze spokojenost. Fotky budou zitra na Bajk.cz (masters, zeny a elite + vyhlaseni deti)

        0 0
    • Beeda  

      joo mimochodem, pry se pripravuje pravidelne uterni nebo stredecni XC v Nebusiscich ci okoli, tak to byl bylo gut k poladeni..

      0 0
      • McBlacky  

        tam jsou krpály solidní… ale aby to bylo reálný tak start v 18,00 jinak to bude přebor vysokých škol…

        0 0
    • McBlacky  

      Na vyjetí po Malevilu fakt solidní - změna trasy k delšímu, a víc kol :/ mazec.

      Beeda – středeční Nebušice pořádá Jirka Chyba /vyhrál Osmu, zase :)/ a první se jede 21/5 od 18,30. Plánuje se závod na hodinu. Kolo má asi pět minut říkal. Směrem od Jenerálky to na začátku Nebušic vezmeš za Americkou školou do prava a pak zase doprava a jsi tam. Zbyněk s Honzou to ví a říkali, že přijedou, tak se tam sejdeme. Vy tréninkově já smrt :) Pokud to půjde jezdilo by se každou středu. Sliboval i prize money :)

      0 0
      • Beeda  

        super, tak to chce udelat poradny PRko, at je tam aspon nejaky mazec,

        price money nechat pro poradatele, protoze tyhle zavodu js nekde bezne a prdel praha nema nic, tak at se neco rozjede..

        b.

        0 0
      • jecnak  

        Napada me, ze bysme mohli jen tak ze srandy udelat BF zavod v Klanovicaku, kudla po singlikach na placce, to by byla sranda ;-)

        0 0
      • dejvv.  

        Mám to do Nebušic kousek, tak bych se rád přidal, jestli to nebude vadit.

        0 0
    • Darkson  

      opět povedená akce, krásný počasí, rychlá trať, příjemný odpoledne. poděkování pořadatelům, kteří tenhle závod evidentně dělají pro lidi a ne aby na tom vydělali;

      0 0
      • Davy  

        Pozdě, ale přece. Naprostý souhlas s Darksonem. Velké poděkování pořadatelům za hezké odpoledne, pěkný závod, a organizaci za kterou by se nemusel stydět lecjaký „renomovaný“ podnik.

        0 0
    • jecnak  

      Tak na Bajk.cz jsou fotky.

      0 0
      • Gorgov  

        moc hezký fotky, smekám a děkuju.

        0 0
        • McBlacky  

          jako ty jsi byl nejvíc šortky a freeride senzor  – respect brotha :) :)

          doufám, že už ti je líp. Za to já jsem padnul a virozou :/

          0 0
          • Zerocool  

            no je teď toho kolem celkem dost, to tím oteplením a nedostatkem alkoholu, měli jsme načnout ještě tu poslední bečku – sedmnáctku a byl bys v poho.

            0 0
          • Gorgov  

            jo ja sem jel nakazit soupere:) hele je to o dost lepsi, ale na brno to moc nevidim, ted v tejdnu ma bohuzel kolo pauzu, musim se dat definitivne dohromady… A ty teda taky ;)

            0 0
    • aymara70  

      Další Zbraslavská Osma se jede v sobotu 10.5. 2014 Přijďte i s dětmi.Info jako vždy na http://www.hsh.cz/osma/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.