• Martin

    http://www.dymak.net Pls jeli jste někdo? Chystáte se? Máte reference? MÁM TAM JET? Šmankote já mám dilema:-(

    0 0
    • McBlacky  

      no já bych možná jel, jen nevim s kým, proberu to s gangem :-)

      0 0
    • J.A.V.  

      Určitě jeď – pořadetele znám, jsou to pohodáři a určitě si daj záležet. Já tam bohužel nebudu, neb mám jiné starosti :)

      0 0
    • fousac  

      tak ti dik za tip, byla to super akce.. :) organizatori a organizace v pohode, takova uzasna pratelska atmosfera, pojezdeni v posazavi taky sqely… no a prijemne treti misto taky neni k zahozeni… :)

      takze za rok znova!!!

      0 0
      • kpitti  

        jo fakt to byla super akce. Pokud se ti líbilo tak se mrkni treba na „Jason a Drson“ (Kokorinsko), nebo Ruska Ruleta (Ralsko). Taky se pridam prijemne prvni misto je taky fajn :)). Takze nekdy zase ahoj.

        0 0
        • fousac  

          gratuluju!!!

          jj, docela me ta akce zaujala, takze od ted sleduju i dalsi MTBO podniky..

          se divim ze nam i vysla strategie „co neni v hlave, musi byt v nohach..“ :)

          jeste ze sme nezanedbali vecerni „pripravu“.. ;)

          0 0
          • kpitti  

            Taky gratuluju. Priprava je nutna, to je jasny. Ale bacha, kdyz jses rychlej tak se kufruje. Jeste ze jsem partaka brzdil :). Nekdy bych s vami vyrazil na silnicku, nebo bajka, ale ty vase casy odjezdu jsou pro me nedosazitelny. Ale snad to nekdy vyjde.

            0 0
            • McBlacky  

              tak to jste byli vy s fortem a moratkou, od začátku jste nám byli podezřelý :-)

              my jsme kufrovali dvakrát, což docela jde, kde nebyla cesta nastoupil brutální FR dolů kopcem, címž jsme se vyhnuli dohledávání mnoha cest a cestiček a vždycky to dobře dopadlo, naštěstí…

              0 0
              • kpitti  

                Jo to jsme my, já jsem ta moratka. Taky jsme jeli cestou, která najednou v lese zmizela. Pak nám domorodec prozradil, že cesta na které stojíme nemůže být na mapě, protože ji udělali letos. A ještě pár dalších „drobností“, ale nakonec to kupodivu výsledek neohorozilo. Vůbec myslím, že mapy od Shocartu jsou dost špatný.

                0 0
                • McBlacky  

                  my teda na adresu mapy měli asi tři výhrady, dvě měli za následek kufrování, potřetí jsme to včas vzdali (Baba) naštěstí (naši kámoši ji hledali hodinu a nenašli). Na druhou stranu trochu jsem to tam znal, tu část směrem na západ, takže nebýt toho mohlo to být hrubější…

                  0 0
                • Thidney  

                  shocartí mapy jsou horší než ty od kčt, ale tak drastický rozdíl to není.
                  na Drsoňe je sqělá mapa Kokořínska v 1:25 000 obou­stranná s kilometráží u turistických značek – mám ji od survivalu. Případně snad někde najdu kontakt na vydavatele

                  0 0
                  • Thidney  

                    sorry, že jsem vám skočil do diskuze, ale mapy na orien?áky , to je můj „oblíbený problém“

                    0 0
                    • McBlacky  

                      můj zatím ne, protože jsem byl na prvním MTBO, takže zatím nováček, ale zvládli jsme to dobře :-)

                      0 0
                    • kpitti  

                      No jo v sobotu jsem mluvil s Hynkem a on si tu mapu nechává vlastně dělat podle aktuální situace. On právě říkal, cituju: Drsoňům bych shocart nikdy nedal" Tam je ta mapa fakt super, ale zatím mě to moc nepomohlo :(

                      0 0
        • Thidney  

          ještě bych přidal odkaz na WRC http://rac.crolink.cz (drsoň k tomu taky patří)

          0 0
    • SavaH  

      Ze strany nezávyslého pozorovatele a amatérského fotografa to byla prima akce, jen mě mrzelo, že nemůžu jet taky, kvůli polámamý ručičce:(

      0 0
      • fousac  

        aspon te muze utesovat, ze tvuj kanon, byt pod jinym vedenim, skoncil na krasnem 24. miste.. ;)

        a uz vis ze to chce na pristi rok nejakou rychlejsi masinku.. :-D

        0 0
        • SavaH  

          Nechci nikoho urážet, ale myslim si, že to nebylo mašinkou. Počkej příští rok…

          0 0
          • Martin  

            Tak hele, na to bacha. Uvědom si, že na tvém kole jel Nejsilnější a nevyhráli jsme jenom proto, že to byl náš první závod a špatně jsme zvolili tra?!!!:-) I když, popravdě řečeno, že nás zajedou krysy.net 1 a mlaďoši z Biketunelu jsem úplně nečekal… Děkuji také fšem, kteří na mě dali a jeli (samozřejmě nás zajeli taky), Sávě za fotky, pořadatelům za sqělý výběr počasí a těm co byli za náma, za dodání aspoň troško sebevědomí.

            0 0
        • Otaku  

          jo, pamatujte JE TO V NOHACH!!!!11 na kole nezalezi (skoro)

          0 0
          • fousac  

            po ohlednuti se za timto vikendem, kde jsem velmi spokojen se svymi vysledky jak na Dymakovi, tak na Osme, muzu zodpovedne rict: je to v pivu!!! no a taky o chce trochu vule.. ;)

            0 0
    • Elwing  

      Nevíte někdo jestli bude letos dýmák? Na stránkách ticho po pěšině, i když po loňské pauze byl letošní ročník tak trochu přislíben.

      0 0
      • Pablo3500  

        nevidim to moc ruzove, psal jsem jim maila a nic, zadna odpoved..

        0 0
      • McBlacky  

        fňuk :(

        trochu mě to bylo loni jasný. Je s tím moc ******. Kdyby to udělali jako jednodenní akci tak možná, a pronajímat si na to areál na víkend to je těžký. Pak by to zas nebyl Dýmák. A stejně jim vždycky došlo pivo… a panáky z kelímků na kafe a vodka se zeleným tabaskem a podlejzání pneumatik na čas. Dobrej podnik to bejval :)

        0 0
        • Thidney  

          hmk, jsem tak nějak plánoval dát tam narozky. Škoda. Přeci jen kombinovat narozky ve stylu dýmáka a sudety, to je pro sakra jinou kategorii magorů než jsem já. Asi dám oslavičku doma a sudety pojedu týden po závodě ,)

          0 0
          • Elwing  

            Jo je to škoda, byla jsem kvůli tomu ochotná zase trochu jezdit na xc ;) a dokonce bych měla i partnerku.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.