• mates001

    S akym cyklokompom mate najlepsie skusenosti. Poradte, pls. Dik. ZN: nie zbytocne drahy, cca8funkcii.

    0 0
    • Jogador  

      A co jezdíš, silnici, nebo bike, a kolik toho najezdíš, a kolik chceš investovat.Já mám CatEYE AT100 s výškoměrem, a jsem snim spokojený.

      0 0
    • mosquito  

      mam SIGMA BC800 ale asi tak 7 let stary model, ty letosni uz nejaky zakladni fce nemaji

      za zaklad povazuju a ma to i ta stara Sigma:

      • hodiny
      • stopky
      • akt rychlost
      • TRP – vzdalenost
      • ODO – vzdalenost celkem
      • AVG – prumerna rychlost
      • MAX – maximalni rychlost
      • ukazatele (+),(o),(-) v porovnani s AVG

      takoveto computery se daji koupit 400–800kc podle provdeni a znacky

      0 0
      • mates001  

        Jazdim MTB – teren ako asi 70% bikerov nic extremne – obcas s rodinou a detskou sedackou, investicia cca 1000korun (a pre zenu o nieco lacnejsi).

        0 0
        • Daf  

          Porid si Sigmu BC1200. Kolem 1000kc ji sezenes i bezdratovou. A zene muzes koupit dratovou :) Ten computer ma velkej prehlednej displaj, vsechny pořrebne funkce a jeste i dobre vypada. Mam ji asi 1.5 roku a je bez problemu.

          0 0
          • Matts.  

            Mám ho tiež, veľká spokojnos?, len dodám je na dva obvody kolesa.

            0 0
            • střewo  

              A co sigma BC 1600? Kámoš jej má na webu a za celkem slušnou cenu (875). Pokud máš zájem, koukni na : www.best4bike.com. na jiný shopy, třeba www.trinnity.cz apod. :o) Good luck :o)

              0 0
            • mates001  

              Na co prakticky vyuzijem nastavenia na dva obvody kolesa? No co je to dobre?

              0 0
              • biker007  

                pokud mas treba bajka a silnicku tak si meris km na kazdy kolo zvlast.

                0 0
                • mates001  

                  len na to asi potrebujes vde sady kabelaze… Ti dve merania (na rozdielne kolesa) sa naratavaju dokopy alebo ma pre kazde koleso svoju „pamat“? A kedze som to dnes kupil a nebol este bikovat, na co sluzi TRIP UP alebo DOWN + nastavenia hodnoty km. A teiz som nepochopil naco sa nastavuje TOTAL ODO. Ved to je sumar ubehnutych km, nie. NAco sa to ma nastavovat na ine hodnoty?

                  0 0
        • Volf  

          No pokud jezdíš jak píšeš, tak je to ježdění pro radost a proč si kazit radost compem, kterej ti hlásí, že jedeš pod průměrnou rychlostí a spoustu dalších kravin a ty se pak stáváš otrokem computeru. Já bych dneska koupil něco co ukazuje, celkový km, denní km, čas a bez ostatního se v poho obejdu.

          0 0
      • ROpa  

        Asi mam podobny alebo ten isty tachac… Sigma BC800 model 2003 s RCS. Zatial spokojnost, funkcie to ma vsetky co by som chcel a co sa spolahlivosti bezdrotu tyka zatial sa vyskytli iba dva problemy: pri pade sa mi vybili baterky vo vysielaci na vidlisi a raz sa mi stalo ze mi tachac odmeral maximalku 115km/h inac pohoda.

        Dratovku mam na cestnom ale na MTB ma od dratu zatial odhovorili vsetci co uz kabelaz parkrat potrhali…

        ROpa

        0 0
    • Lister  

      Taky se přidám s dotazem. Chtěl bych taky koupit. Potřeboval bych něco s měřením kadence. Idealní by bylo kdyby se to navíc na displeji dalo přepnout tak aby hlavni údaj(to největší číslo) byla ta kadence. O měření rychlosti mi tak moc nejde. Jen ta kadence a celková vzdálenost.

      0 0
    • MARIN  

      MAX. spokojenej jsem c Cateye Enduro2 dneska je nahrazenej novou verzi Enduro8: Výrobce: Cateye Cena: 789 Kč Popis: – 8 funkcí

      • speciální zesílená kabeláž odolnější proti přetržení
      • okamžitá rychlost
      • denní počítadlo kilometrů 1 a 2
      • stopky
      • celková ujetá vzdálenost
      • hodiny
      • maximální rychlost
      • průměrná rychlost
      • dvouřádkový programovatelný displej
      • srovnání mezi aktuální a průměrnou rychlostí
      • dva nastavitelné obvody kol
      0 0
    • Martin  

      Sigmy mají jednu velkou výhodu – bajonetové upínání do držáku. Zatím se mi nestalo, že by mi ten computer vylít.

      0 0
      • mates001  

        Tak som kupil tu SIGMU BC1200-vyzera fajn, aj funkcii dost. Kupil som len dratovy za 1050,– (to len pre porovnanie;) Kde je praktickejsie nosit comp – riadidla alebo predstavec? Aku mate skusenost?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.