Má cenu jezdit na závody bez nášlapů?

13 nepřečtených
  • kenshin

    Chystám koupit 520ky od Shimana ale tenhle víkend chci jet závody tak jedině bez nich, jezdíte tak ještě někdo vůbec?

    0 0
    • pivař  

      Klidně jeď, já jsem jezdil dlouho MTB v klipsnách. A nedávno jsem na maratonu – asi po 40 kilometrech předjížděl někoho v keckách a plátěnejch kra?asech. Hlavní jsou nohy a chu? zůčastnit se!

      0 0
    • Lister  

      Klidně jeď. To, že nemáš nášlapy, tě přece vůbec nediskvalifikuje. Dokonce pokud nejsi na spd zvyklí tak by to bylo asi na škodu. Já jsem taky dlouho jezdil s klipsnamy a na spd jsem si dlouho zvykal. Takové to klascké nevystoupení to byla klasika.

      0 0
    • McBlacky  

      dá se napohodu, v loni jsem taky jeden jel bez spd a nakonec 76. místo na 72km ztráta na vítěze 35min… kromě toho když jsem viděl třeba Lempla jednou jet bez spd, když měl kolo na reklamaci, tak taky dával nehorázně všechno co ostatní :-)

      0 0
      • Otto  

        Ten Lempl není smyšlená postava…pokrevní bratr Jarina?

        0 0
        • blue  

          Lempl rozhodne neni smyslena postava… taky uz sem ho videl :-)

          0 0
          • Otto  

            On taky není lempl jako Lempl, lemplů už jsem taky pár viděl :o)

            0 0
    • peg  

      Já jel jednou, to už bylo zpodzima a bylo docela chladno, v normálních teplákách a keckách a vobyčejnou šus?ákovku. A taky se to dalo. Byl jsem teda pro smích, ale jak se říká: Kdo se směje naposledy...... No a pak jsem si v cíli stoupl k přijíždějícím a smál jsem se já. Není potřeba mít na sobě oblečení za 8000,– Mě stačili tepláky od pinpongáčů za kilo, boty za 300,– a bunda myslím, že 200,– stála. Jezdit se dá ve všem.

      0 0
      • Otto  

        Mám skvělou nepromokavou bundu za 120 kč, už třetí sezonu. A kupodivu není koupená u žlu?ásků.

        0 0
    • Vrci  

      Svoje první závody jsem jel na favoritu, normální pedály (klipsny sundaný), bavlněný triko a bavlněný kra?asy. Jo a byla to časovka do vrchu, jednou mi spad řetěz a na poslední stojce sem neshodil řetěz z velkýho tácu. Pro jihočechy byla to časovka na Kle?.

      0 0
      • Martyss  

        Nechci teda znovu flame, ale není to celkem jedno v čem jedeš, pokud je ti to pohodlné? Osobně si myslim, že za cyklistu mluví hlavně výkony. Vybavení spíš vypovídá o jeho finanční situaci.

        0 0
    • cholis  

      Jasne ze to ma cenu. Hlavni je, ze chces zavodit. Jezdila jsem bez naslapu tri roky a taky se dalo. Ted bych sice bez nich neudelala ani ranu, ale vzpominam na ty casy rada. Hlavne jak jsem hazela rybky z kopcu, kdyz maratonky nedrzely v ohradkach:) A 520 mam taky, nemam s nimi nejmensi problem.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.