• RomanP

    Tak jsem viděl Meridu pro příští rok a tak se chci zeptat, jestli někdo nevíte zdali je někde zmíňka o modelech od GT. Asi prodám letošního Avalanche05 bez kotoučů, přes mrazy přišetřím a před jarem koupím Zaskara Experta který je pro tenhle rok s Véčkama. Možná bude příští rok s hydrama a nebo si je tam nechám dát. Mimo méně podstatných barev pro 05 by mě taky zajímalo, jestli bude v novým LX co má být pro příští rok (jestli se nepletu)

    0 0
    • Meesha  

      Obavam se, ze to LX budou srat vsude. Zase budou moc delat kola s LX razenim, klikama a XT prehazkou.

      0 0
      • RomanP  

        Proč tě to LXko prudí, mě chodí přehazka slušně. Je pravda, že předvídat, jaký bude pro ten příští rok je brzo.

        0 0
        • Meesha  

          LX05 mi nevadi. Naopak, svez sem se na XTR dualech a sem unesenej. Me prudi ta jejich 100% NEkompatibilita. Proste chci kotouce, ale od SH bych snes snad jen XTR a na to zase trochu nemam…

          0 0
          • enjoy  

            a co treba hope na center lock?

            0 0
            • Meesha  

              De to? O naboje mi nejde – tam se daj kotouce bez Centerlocku, ale jestli narves hadicku oh Hopu do Dualu?!

              0 0
              • enjoy  

                uff,promin,jsem unavenej,uz mi to moc nemysli.

                0 0
                • Meesha  

                  Fuj, uz sem se lek, ze bych musel zacit setrit… :-))

                  0 0
                • Air  

                  Ale pan Sticha upravil nektere Hope, ktere jdou zkombinovat s dualy XT04. Detaily jsem ale nestudoval. www.sticha.ch Takze myslim, ze to pujde i v pristim roce. Dostupnost nevim, mozna ze to pujde predelat… kdo vi.

                  0 0
            • Pavlos  

              Kdyz tam soupne saint trmen tak mu to bude brzdit urcite dobre:)

              0 0
          • RomanP  

            No jelikož ten letošní Zaskar kotouče nemá, a pro '05 nevim, tak tam nakonec v rámci upravy před koupí můžu vlastně dát jakýkoli.

            0 0
            • Meesha  

              Prave na tom Zaskaru (nevym meno, ale letos je to 2.nejvyssi) sem zkousel ty XTR dualy. Celkem 9,5kg a oproti mymu fullu neskutecna raketa! Fakt se mi to libilo. Melo to i hodne podobno geometrii

              0 0
              • RomanP  

                Možná, že LX 05 bude mít dualy, i když asi tězko, pokud má Zaskar Expert véčka.

                0 0
                • RomanH  

                  A no proc ne – vzdyt XT ma dualy ve dvou verzich „V“ (nebo mech.kotouc) / hydry

                  0 0
                  • RomanP  

                    Aha, komponenty nejsou moje silná stránka. To by byl ale docela *******, protože kdybych chtěl vyměnit véčka za hydry, to bych se asi kvůli výměně páček nedoplatil

                    0 0
                    • RomanH  

                      No alespon vidis nejvetsi vyhodu dualu :o) Teda vyhodu pro Shimano.

                      0 0
                      • RomanP  

                        No tak potom se buď při předělávce vzdát případných dualů LX 05 a nechat tam dát Deore páčky, nebo starý LX páčky, nebo mech. kotouče na stávající dualy(mech nechci),nechat to na véčkách (to už jsem ale udělal na avalanche0.5 '04 a lituju toho), nebo tedy měnit nové dualy na V za dualy hydr.a za páčky a středy platit…platit…pla­tit…

                        …a jsem tam kde jsem byl…

                        0 0
                        • obludaII  

                          co jsem zaslech, tak řada 2005 bude dost povedená a na Sport lifu v polovině listopadu v Brně uvidíme, dost mne bere GT id xc 1.0.

                          0 0
                          • RomanP  

                            Je pravda, že asi až na podobnejch akcích jako jmenuješ se odkrývaji karty. Zkrátka jsem myslel, jestli už není nějaký info venku, jako je tomu v případě Meridy

                            0 0
                            • RomanP  

                              Tak ani nemusím čekat na SportLife. Už mám doma asi tejden půjčenej katalog GT 2005 a jsem s toho rozčarovanej. žádnej Zaskar nemá kotoučovky a ta barva Zaskara Pro mě těžce zklamala. Je pravda, že naživo může být jina, ale to je otázka. Nejlevnější zaskar Expert je podobně černej jako nynější Pročko, místo modrý je tam šedá, nemá vidli RS, ale Manitou. Nejvyšší zaskar má XTR, ale nevím proč u takovýho kola pitomě šetří minimum peněz a dávají tam kazetu a ještě něco v XT. U systému i-drive5 je zase takový nehezký to napojení zadní stavby. Tak nějak nevím kam to spěje

                              0 0
                              • civetta  

                                Prosimte!!! 1/ Delaj jeste ZUMy? Pokud jo – v jaky barve a osazeni je ten nejvyssi? 2/ Co tripletriangle a silnicky? Prej od toho chtej ustoupit?! Diky…

                                0 0
                                • RomanP  

                                  ZUMy dělaj, ale jsem v práci a katalog mam doma a tak napíšu až večer. Jestli se katalog týká i silniček teď nevím, ale dám vědět večer. Me opařili tím Zaskarem a dál jsem to moc nestudoval

                                  0 0
                                  • civetta  

                                    Dik 8-)))

                                    0 0
                                    • RomanP  

                                      Takže… Z.U.M. je pro příští rok ve verzi 2.0, 3.0, 4.0.

                                      2.0 černá, Suntour NRX-8100, Truvativ Five D, Deore, kazeta Sram, náby Alex Vectra T5, sedlo SDG Satellite, Tioga city slicker, brzdy shimano ???,

                                      3.0 modrá, Suntour NRX-7500, Truvativ Iso Flow, Alivio, kazeta Sram, náby Alex Vectra T5, sedlo GT Design, Tioga city slicker, brzdy shimano ???,

                                      4.0 červená, Suntour NRX-6000, Suntour XCC, Acera+suntour, kazeta shimano, náby shimano, sedlo GT Design, Tioga city slicker, brzdy tektro

                                      Víc němčině nerozumím :-) Je ale pravděpodobný, že můžou dělat i verzi 1.0 nebo jinou, protože Avalanche 1,0 a 0,5 pro německo taky v katalogu není. Dál jsou tady samotný rámy, dětský kočárek, vozík za kolo, Race edition, Adventure, Trail series, Kustom Kruiser, Bmx, ale silniční kola ne.

                                      0 0
                                      • civetta  

                                        Super!!! Celej den jsem se tesil 8-))) Diky moc za podrobnej report – vypada to ze to moc nezmenili. Chystam se poridit si ho na cesty do prace 8-))) Silnicky – zvlastni… A pak ze prej masivni navrat ziletek 8-)))))))))))))))))

                                        0 0
                                        • RomanP  

                                          Možná je na žiletky jinej katalog, ale nevím, spíš ne. Navíc je tenhle pro německo, tam třeba GT do silnice nejde, protože se tam v minulejch letech tahle značka kdovíjak neprodávala, ale to je jenom doměnka.

                                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse