DT Swiss Revolution?Unesou 85kg?

15 nepřečtených
  • PACE 31

    Chtel bych si nechat uplest nova lehka kola na techto dratech s kotouci Formula B4.Ty brzdy opravdu moc nebrzdi(zlate V-cka),tak by ten vyplet moc namahat nemely 8-)).Nevite nekdo jak moc to praska??Diky

    0 0
    • jonti  

      revolution su robene na rafkove brzdy, su trochu pruznejsie nez bezne. Na disky daj supercomp alebo competition 2–1.8–2

      0 0
    • Seppy  

      paneboze klidne si je tam dej, to vydrzi, jak na veckach tak na kotouci…

      0 0
      • enjoy  

        asi jak ktery XCecko.ja bych si to na kotouce nedal.stejna pevnost v tahu jako nezeslabovany je fajn,ale o tom to neni.nekdy si rikam jak se krosari honej za gramy a pritom by radi jezdili v terenu a jeste navic by chteli aby to kolo bylo po jizde dal provozuschopny.jsou lidi kteri me napadnou,jenze ty maj vepredu skareba a myslej si ze je to skvela vidlice do terenu.

        0 0
    • lendl  

      Mam tiez 85 a jazdil som ich na V-braky. Ale NEDOPORUCUJEM. Sice nepraskaju, ale mam pocit, ze sa natahuju a kolesa su velmi nestabilne. Teraz jazdim 2.0 a som spokojny.

      0 0
      • kolouš  

        Tak to máš pravdu že napraskají, ale natahují se ( měřeno leserem ). Já si je dával spiše z experimantálních důvodu a to jen na zadní kolo mámm totiž 95kg – a na tohle to prostě není

        0 0
    • MARIN  

      Na kotouce bych to nedaval, mozna tak DT Competition 2/1,8 ale spis radeji nejake 2. DT Rev. mam na rafkacich, vazim 68–73kg :) a zadny mi nikdy nepraskl

      0 0
      • MartinXC  

        Competition mám na zadním 2 roky, za tu dobu se 3× jemně srovnával ráfek a na předním cca půl roku, přežil i drsný náraz do ležícího kmene, kdy z ráfku byl banán, co nešel srovnat. Doporučuji, jinka klasické 2.0.

        0 0
    • sousedovicmalymirek  

      Vozil jsem je kolech pro V-cka – vepredu 24 radialne zapletenych dratu, absolutne v pohode. Kdyz jsem si nechal zapletat nova kola pro kotouce, tak mi uznavany mechanik v mem oblibenem bikeshopu rekl, at si je tam nedavam, jestli to nechci zanedlouho preplejtat, ze to praska. Takze mam competition 2,0/1,8. A vaha jezdce na to nema vliv, trhaji to sily od kotouce.

      0 0
      • Doktor  

        Kamos to ma na kotoucich,silene praskaji a porad to centruje.S ko­toucema hon vahu jinde,zacni mozna nad sedlem:-)

        0 0
        • sousedovicmalymirek  

          Z tvyho prispevku neni zcela jasny, jaky draty praskaj. Ja mam 2,0/1,8 a ty jsou absolutne v pohode. A s tou vahou – je mnohem snazsi koupit lehkej komponent, nez shazovat vanu:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse