• K2

    Chci si koupit nový rolák na zateplení. Rozhoduju se mezi Moirou Trio a Microfleace rolákem např od Direct Alpinu. Chci něco nemasákavého (takže ne Moiru Plyš) a hřejivého. U Moiry mě štve pouze jediná šedivá barva, ale za se je tam příznivá cena. Můžete srovnat oba dva materiály z pohledu hřejivosti a klidně je přirovnat k Moira Plyš (tu znám), případně napsat zkušenosti s těmito materiály. Díky

    0 0
    • filipes  

      Polartec PowerStretch – od ty doby to ho mam jsem na Moira Trio nesah. Je drahej, ale TOTAL WINNER.

      0 0
      • Air  

        na Powerstretch jsem od obchodniku neslysel krivy slovo. Jinak taky na moira.cz ve vyprodeji za 999 Kc. Pokud ty prachy muzete dat, je to solidni cena.

        0 0
      • K2  

        Jaké zkušenosti máš s Moirou Trio, zkus ho porovnat s Polartec PowerStretch – díky

        0 0
        • pos3k  

          Tak ja mam skoro vse od Moiry.No a nemuzu rict krive slovo na Trio.Koupil jsem jej jako rolák se zipem.Ta barva seda mi nevadi.Jinak to hreje jak sfina. Mam i mikinu (ne rolak) power stretch od Polartecu (modrou) v Moire kupovanou.Rozdil v cene je velkej ale koupe nelituji.Hreje to taky dost, v porovnani s moirou ale min (jenze je to rolak), obe cucaji pot suprove kdyz je mam jako prvni vrstvu (powerstretch je v tomhle horsi).Vetsinou je mam ale jako 2 az 3 vrstvu.Vyhoda powerstretchu je ze tu mikinu muzes zmuchlat jak chces pak to nandas a je to v pohode,tj. nevypadas jak z tlamy kravy.Je proste nemuchlava :-)) Jo a vypada fakt cool. Bohuzel jsem nosil fotballbagl na rameni s vecma a tak trochu nevydrzely nitky u powerstretchu na okraji dole a zacly se parat. (detail) Jinak powerstretch mam pres 2 roky a pouzivam jej vic a casteji. Jinak kombinace duo – power – trio – nowind je moje kombinace pres celou zimu.

          0 0
          • pos3k  

            k te kombinaci vyse: to nosim jako civil (4 vrsty) Na bajka davam UL-Duo se stojackem a dourama na palec-powerstretch-a vestu s no windem. Zkousel jsem na bajka i to trio a le to moc hreje a vyhovovalo mi mit mono-trio-nowind vesta. Ale nejezdim pres zimu, zabalim to nekde v listopadu a vylezu na jaro. Podle pocasi si to dam nekdy i v unoru ci breznu kdy mi hodne chybi bajk.

            0 0
    • Air  

      ja mam taky Plys, ale od cervna, na kole jsem s ni jeste nejel. Koupil jsem ji ve vyprodeji, ma 60 % Moiry a 40 % bavlny, tedy uz to zmenili oproti minule verzi, kde to bylo 50:50 Je na kolo tak spatna? Odvadi vlhkost spatne?Koupil jsem to jako takovej univerzal, turistika i kolo, s tim ze muze levne do urcite miry nahradit slabsi fleece. Za 325 Kc… to byl myslim dobry kup. Jinak jeste je maji www.moira.cz, Vyprodej… V bile barve dokonce i za 200 Kc. Ale Moira Trio se mi zdala skoro stejne hruba. Jinak pro porovnani Plyse a Tria (graf) koukni do letaku od Moiry nebo na jejich web, jde tam stahnout web katalog.

      0 0
    • filipes  

      kduz uz tlacite moiru, tak se osvedcilo triko z Duo s prsama vypolstrovanejma nejakym vetruvzdornym materialem. Nevim jak se ten model jmenuje. Pres to dres a funguje to super, i na bezky kdyz neni moc kosa.

      0 0
      • Air  

        ja ti to nechci nejak hatit, ale z outdooroveho pohledu si myslim, ze nefuk patri az na vnejsi vrstvu a tudiz se vice zaparis a mene to hreje, protoze teplo tebou vyrobene, ktere mas mezi tim nefukem a tim dresem se vyfouka ven. Nechci rict, ze je to naprosto spatny, ale neni to tak vhodny jako nefuk na vnejsi vrstve (napr. vesta), ktery muzes v pripade potreby sundat. Na moira.cz maji opet neco malo ve vyprodeji z tohohle – mensi velikosti.

        0 0
        • Air  

          abyste me nenarkli – nedelam zadnou reklamu moire, jen Vas upozornuju ze tam maji nejake vyhodne nabidky.

          0 0
    • K2  

      Polartec PowerStretch je super – jen ta cena za rolák cca 2 tis mi přijde moc. Sleva je pouze na trika s dlouhým rukávem bez krytí krku (budu to muset omrknout, jestli by to nestačilo) Jinak Plyš je taky dobrý materiál, akorát chci něco co nenavlhá, v případě, že začíná provlhat za deště bunda (tohle se týká spíše hor naž kola) Mokrý materiál, který neobsahuje bavlnu, je příjemnější, více hřeje a rychleji schne – za sucha je plyš v pohodě. Poměrně rychle na něm bledne barva.

      0 0
    • Jester  

      Nevim jestli je to na kolo nebo i na jine aktivity, ale ja bych si Trio na kolo nekoupil. Je to az moc teple. Lepe kdyz das dve slabsi vrsty a nahoru neprofuk. Ja jezdim na kole i v –10 v Moire Mono, nad tim Moira rolak Duo (skvela, ma takovy ty diry na palce) a nad tim Wondstopper. Ta bunda s Windstopperem je slaba (Briko Race) ale i tak je v tom krasny teplo. A to patrim mezi zimomrive.

      0 0
      • Sonic  

        Souhlas jedna slabá vrstva pro rychlý transport od těla, druhá hřejivá, ale funkční a třetí nerpofuk. Vozím to samé pouze od Senzoru a kalhoty a bunda z no wind. Krásné teplo až do hodně mínus.

        0 0
        • Air  

          Ta Moira Trio by samozrejme nemela tvorit prvni vrstvu! Ani na to neni urcena. Leda tak pro zimni potapece… Jako prvni by melo byt neco jako to Mono, pak az duo nebo trio (ale to trio je drtic mrazu). Vzdyt to pise i Moira na kazdem letaku, staci si to precist. Jinak aby se nekteri probrali ze snu o dokonalosti proklamovanych udaju na letacich, doporucuju napr. stranky www.svetoutdooru.cz, tam je toho o obleceni a cibulovem principu oblikani napsano dost. Jednoduchym a vystiznym zpusobem o tom taky pisou na treknet.cz. Spousta firem kresli nadherne obrazky na letacky ke svym vyrobkum a neznaly clovek snadno naleti na jejich reklamu… Prectete si tyhle stranky nez budete kupovat nejakou bundu, ktera by mela byt super prodysna a zaroven 100 % vodeodolna…

          0 0
      • K2  

        To trio nechci jen na kolo, ale i na hory, lyže a pod. Jestli trio je lehká skladná drtička mrazu, která se dá rozepnout a odvětrat, tak je to to co hledám (za drtičku mrazu spíš povožuju Polartec 200) Moiru plyš vlastním a jsem s ní celkem spokojený až na to, že mám ten nejstrší střih, který má poměrně krátké rukávy a záda, má hodně sepranou barvu a v případě, že v něm zmoknu, tak zvlhne (nasákne) – na rozdíl dua nebo tria. Duo mi ale připadá moc tenké. Na triu mě štve ta jejich jediná šedivá barva – proč to sakra nemůžou udělat v elegantní univerzální černé (teď už remcám jako ženská) Rád bych požádal ty co trio mají, měli, jestli by nemohli napsat zkušenosti. Osobně v chladnu jezdím Ultralight + rolák plyš + zateplené kalhoty s laclem + neprofuk šus?áková bunda (má i kapuci, v případě deště super)- obdoba pertexu + pod přilbu Moira šátek (výhodou je, že se dá stáhnout i přes uši)

        0 0
        • Air  

          tak ted ten posledni plys je pres celou prdel a rukavy jsou super dlouhe! 60 procent je moira, 40 bavlna. Na moira.cz je ta vyprodej za 325 Kc, tak kup jednu do zasoby, za ty prachy… Jinak Trio je UDAJNE fakt drticka mrazu. Nebude to asi kvalitou jako Polartec, ale myslim, ze za ty prachy, to je dost dobra druha vrstva do velke kosy. Na turistiku bude super, na bezky nevim jestli to nebude hodne. Ale to jsou jen moje nazory… Zkus se zeptat v nejakem kamenaku na co to Trio nejcasteji lidi berou.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse