• Dub

    Nevite, kde se daji v Praze koupit kola Kellys nebo Dema? Nejlepe kdyby uz mely podzimni slevy. :o) Authora maji vsude, ale tyhle znacky nemuzu objevit.

    0 0
    • Meesha  

      Kellyse maj na Zizkove. Sabinova c.3 – to je primo Kellys a pak po par kouscich maj treba v Kotve.

      0 0
    • Otaku  

      kdyz Kellys tak jedine na Zizkove – ma tam snad 30 kol, tam si vyberes ;)

      0 0
    • Jogador  

      Kellyse maj i na Kacerove na C primo na metru. Ale moc jich tam nemaj…

      0 0
    • wroum  

      taky na chodove u metra.

      0 0
      • ravel  

        na Chodove u metra maj nejaky kola? To bych se divil…

        0 0
        • wroum  

          je to asi 200m od vylezu z metra (v podloubi). smer krcak v arealu obchodu u metra. vedle jsou nejaky boty (myslim ze humanic), naproti je vlez do supermarketu (asi meinl), kousek od toho maj grilovany kurata. je to docela velkej shop.

          0 0
      • Jogador  

        Bejvávalo, aspoň co vim, tak tam už přes rok nejsou

        0 0
        • wroum  

          zitra to asi budu muset zjistit. ja v posledni dobe jezdim vic na kole a autem nez metrem, takze okolo uz moc nechodim, takze je mozny ze to tam uz neni. takze jestli to tam neni tak sorry za mystifikaci. jestli to tam je tak dam vedet.

          0 0
        • pos3k  

          Souhlas, uz tam minimalne pres rok nejsou.

          0 0
          • wroum  

            potvrzeno. byl sem se tam vcera kouknout. sorry za mystifikaci

            0 0
    • Luka  

      Kellysy maji v Nuslich. www.cykloseky.cz jich tam haaafooo, a jsou moc prijemni. Co nemaji objednaji, myslim, ze jsou to dobry lidicky.

      0 0
      • Bravo  

        Asi jak kdy, ja se tam stavil kdyz jsem potreboval nejakou drobnost na biku a rekli mi, ze tohle je nezivi tak at si laskave pockam. Tak jsem si laskave pockal…

        0 0
        • Luka  

          Fakt??? to je husty.. to se mi nestalo… ale ja tam pro malickosti nechodim, ja tam kupuju jen 2F hadry, protoze nevim kde jinde by je meli.

          Jinak vzdy jednam s tou holcinou (Petra myslim) a zda se mi OK. I jeji bracha vypadal schopne.. mozna si narazil na nejaky zkrat.. kdovi…

          0 0
          • Bravo  

            No jestli to byla vyjimka tak jsem mel pech … ale vod ty doby jsem tam uz nebyl. Byl to nejakej chlapek, treba VELKY SEKY. asi mel spatnej den.

            0 0
    • Bravo  

      Jo a ty kola Dema jsem videl u Cyklo kern na P4, blizko Haju. http://www.cyklo-kern.cz/

      0 0
    • borda  

      kdyz uz chces kllyse, tak si zkus pockat na mobstra, to bejva celkem supr vybaveny kolo i s hadrama za dobrou cenu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.