• mosquito

    nechal jsem si navarit na obycejny kratky 8mm imbus tycku abych dosahl onech 23cm delky a usetril tak 500kc za original, ale bohuzel ta tyc ma prumer 12mm – tedy dostanu se tam ??? nerad bych ji rozebral a pak zjistil ze tam ten klic nedam

    jo a jaka se vam v techto levnych RST osvedcila vazelina ? neco special nebo staci nejaka uplne obycejna za 3,50kc :) … popr. nemate nejaky tip jak ji krapet pritvrdit – necim tam ty pruziny podlozit ?

    0 0
    •  

      no jestli se nepeltu tak světlost je kolem cca 25? mm takže no problem, vazelínu co nejřidčí, prý je dobrá rock shox butter nebo od manitou, ale ty sou drahý

      0 0
    • Volf  

      Ten klíč si klidně nech navařit, ale já jsem rozdělával RST tak, že když ji zmáčkneš tak ty spodní šrouby bez problémů povolíš. Horší je pak se zpátky trefit s těma táhlama co jsou vevnitř. Jinak vazelínu jsem tam dával takovou jakou jsem zrovna měl.

      0 0
      • mosquito  

        diky fsem za prijemnou zpravu … ty tahla jsou tam jen tak ve vzduchu hahaha no tak si pohraju :)) jen tak pro kompletnost je tam jeste nekde nejakej orisek ci zadrhel ? a je nutny to rozebrat do posledniho sroubku tj. sundat elastomery, pruziny atd ??? abych to zbytecne nelikvidoval

        0 0
        • goofy  

          odshroubujes zatky, vyndas pruziny a elastomery, strcis dovnitr ten dlouhy imbus, a ze spodu vysroubujes ten druhy (je to propojene)… vnitrni nohy vytahnesh z vnejshich, vytres, promazes, zesroubujes a je to…

          0 0
          • mosquito  

            tak jsem to precetl asi 20krat a konecne pochopil jak se to ma vlastne rozebrat – puvodne jsem myslel ze to tam je sesroubovane krapet jinak .. toz diky panove :)

            0 0
    • goofy  

      vleze sae tam bez problemu… taky jsem mel navareny kousek imbusu a tycka mela taky neco kolem 12mm, mozna i vic… vazelinu jsem tam daval nejakou silokonovou, co jsem mel doma a chodila bez problemu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.