• ihik

    Na biku mám vidlici vzduch – olej a mám problém s tím, že ji před každou vyjížďkou musím foukat, protože ujde (ne úplně, ale ujde). Je to na reklamaci nebo je problém někde jinde? Poraďte, dík.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Dotahni ventilek a kdyz to nepomuze smele na reklamaci.

      0 0
    • Daf  

      Jedine co muzes zkusit je dotahnout vnitrky ventilku kteryma se to fouka. Jinak je to na servis.

      0 0
    • wertigo  

      me tekla a uchazela Marzocchi. Odsrouboval jsem zatku, sundal tesneni, ocistil, vrazil zpet a od te doby mam klid. toz asi tak.

      0 0
      • Seppy  

        Tak me ted zacel tyct DJ III a zaroven mi zacel unikat tlak v noze kde tece, muze to mit nakou souvislost? dovnitr vidle se nehrabu tak nevim jak to tam funguje.. diky za odpovedi jestli nekdo napise:)

        0 0
    • pitelboy  

      vsadim se ze mas AXONA od SUNTOUR. ty to delaj kazdymu.

      0 0
      • ihik  

        Uhodl :-) No kdyz to neprestane, tak to v zime poslu na reklamaci a uvidime…

        0 0
        • pitelboy  

          Kluci do toho lili nakej detskej olejicek. Ale newim jakej. Olejicek utesnil tesneni a vzduch prestal uchazet.

          0 0
          • bikerGT  

            Ten olej nalili do vzduchove komurky na pist? Uvazuju o necem podobným. Jsem take "stastnym majitelem onoho produktu a tez uchazi. Vzduch se dostava pod pist do prostoru vnejsi nohy. Pri povoleni spodnich imbusu je ozve silne zasyceni. Ten vzduch mi unika jen do toho prostoru pod pist a dal uz ne. Takze peruju na dvou vzduchovych pruzinach. :( Tlakuju na takovych 40PSI i kdyz bych tam mel mit asi 90. Tech zbylych 50 je v te dolni noze.

            0 0
            • McBlacky  

              tak to je HC tunning

              takže přece jsou Axony šmejdy, tak letos SR zase nic :-(

              0 0
              • rb  

                A přitom tu sou lidi,kteři budou furt řvat jake to sou skvěle vidle a směle je srovnavat s jinyma…

                0 0
                • MlokCZ  

                  A můžeš mi prosím vysvětlit, jak souvisí problémové ventilky u Axonů 04, což byla naprosto jiná vidlice od současného modelu.

                  0 0
                  • rb  

                    to opravdu nemužu.Dotyčny se nezmiňuje o roce vyroby a ja jejich modelove řady neznam…

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      No dobře, může být ještě starší. Ale datum příspěvku, že je celý thread z roku 04 snad vidíš. Takže novější ten Axon bude asi těžko.

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.