Pojďme vymyslet pozdrav bikerů.

92 nepřečtených
  • Mandoš

    Ahoj, četl jsem si vaše přízpěvky ohledně zdravení kolemjedoucích bikerů a cyklistů. Myslím si, že je to hezké nebylo by naškodu vymyslet nějaký pozdrav, který by Bikery charakterizoval.

    0 0
    • websky.cz  

      banik pico :D

      0 0
    • Smazaný účet  

      A proč jako?

      0 0
      • fousac  

        protoze AHOOOOOJ uz pouzivaj vodaci???

        0 0
        • Turbo  

          A co treba zdar 50 (cislo udava pocet dnes najetych kilometru)

          0 0
          • Seppy  

            he bych potkal silnicaka kdyz bych prave vyjel a rikal bych mu zdar 10, a von na to zdar 210, tak by me asi dobre utrel…

            0 0
        • Smazaný účet  

          Já sem i vodák, tak zůstanu u ahoooj.

          0 0
        • Thidney  

          a taky horolezci a taky námořníci a místní drnomrdi v hospodě taky a…

          0 0
    • McBlacky  

      zvednout obě ruce a zatleskat? :-)

      každopádně je vidět, že se hodně nudíš…

      0 0
      • TinkTink  

        Idealni zdraveni do technickych sjezdu :o))))

        0 0
        • McBlacky  

          tak jsem to myslel, alespoň někdo to pochopil :-)

          0 0
          • TinkTink  

            Vona je hlavne blbost to resit…sou lidi co nezdravi…sou lidi co zdravi…a pokazdy se to nak vyresi samo…ten clovek se moc nudi :)

            0 0
    • J.A.V.  

      :-)) Nevím čím to, ale po přečtení tohohle tématu se mi okamžitě vybavil A. J. Rimmer Bdp. Ten taky vynalezl novej pozdrav vesmírného zboru…

      0 0
      • cabbage  

        tak si ho nekdy vyzkousej na kole :-)))) kdyz nehodis hubu tak dej vedet ja zustanu u čau nebo nazdar

        0 0
        • J.A.V.  

          To já zůstanu u zvednutí dlaně čí kejvnutí hlavou. Spíš jsem to myslel tak jako že vynalézat novej pozdrav je prostě klasická Rimmrovnina. Ale zase na druhou stranu, vyseknout někomu dvojitého Rimmra, tak možná spadne z toho kola spíš on :)))

          0 0
          • cabbage  

            tezko nez vzseknez jenom jednoduchyho rimra tak te i babka na skladačce přejede o 50m- jako pozdrav je to trochu neprakticky :-((

            0 0
            • Smazaný účet  

              A teď si vem že pojedeš o víkendu na posázavský stezce… nene, rimmra ne. :o)

              0 0
              • Hanes  

                Možná budu za blba, ale co je rimmer??

                0 0
                • Pepazdepa  

                  ježííš to je blb lol (ftip)

                  0 0
                • fousac  

                  rimmer je neco jako pepazdepa.. :-D

                  0 0
                • Bobo  

                  Rimmer – vynálezce pozdravu „standardní Rimmer“, „Dvojitý Rimmer“ pro slavnostní příležitosti, kdy se salutování provádělo simultánně oběma pažemi a „půlRimmer“ s jednou paží a pouhými třemi kroužky pro stavy ohrožení, kdy nebyl čas provést „Plného Rimmera“.

                  0 0
                • J.A.V.  

                  Rimmer je Rimmer to se nedá vypovědět :) To Bdp. znamená bronzovej diplom za plavání, jinej titul nedostal. 10× propadl u astronavigačních zkoušek a je to ma ma ma magooooor :) Více na www.cervenytrpaslik.cz – jeden z nejlepších sitcomů všech dob (podle mě). Komu se líbí britskej humor, pro toho je to téměř povinná četba.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    a už jsi viděl futuramu, to je teprve vodpálenej sitcom…

                    0 0
                    • wroum  

                      futurama je nejhustsi. u me odsunula veskere ostatni podobnosti do pozadi zajmu.

                      0 0
                    • blue  

                      k ty sem se zatim nedostal, mas neco na CD?

                      0 0
                    • J.A.V.  

                      Jo tu taky můžu :) Pak eště Černou Zmiji a zejména cokoliv od Monty Pythons. To je podle mě základ všeho.

                      0 0
                      • fousac  

                        cerna zmije je taky bobra.. :)

                        existuje nejaka CD/DVD verze???

                        0 0
                        • J.A.V.  

                          Ja mam 4CD – co serie to CD. Kvalita úměrná TV Ripu ale koukat se na to dá. Po neděli to kdyžtak můžu někde nasdílet před DC++ když budeš chtít.

                          0 0
                          • fousac  

                            DC++ a podobny veci mi nebehaj.. sdilena IP… a tech 10kBps co umi moje linka taky zadnej zazrak.. :(

                            asi nebudes mit nekdy cestu ku praze, co???

                            jo jeste, jak jazycne to je??

                            0 0
                            • J.A.V.  

                              Cestu ku praze asi fakt mít nebudu, když tak mi ale napiš mail a nějak to vymyslíme :) Je to česká verze co šla na Nově.

                              0 0
                              • Beeda  

                                Moch bych to Fousoj privizt do Pha, jestli budes o vikendu nekde kolem Bedrichova, Harrachova(jede se tam maratonek, pojed) :-))…B

                                0 0
                                • J.A.V.  

                                  O víkendu jedu na MTBO závody do Jihlavy. Takže to asi nehrozí. Jedeme ale přes Nymburk a HavloBrod, takže Praze se vyhnem.

                                  0 0
                  • aku  

                    JInak existuji 2 videa Smegs neco. To to co se pri nataceni RD nepovedlo. A to je teprv vypecene

                    0 0
                    • rbkr  

                      PLS vies poradit, kde sa to da zohnat??? nejaky konkretny hub alebo tak nieco… dikes moc tě péro sombréro!

                      0 0
    • dalimil  

      navrhuji zastavit,sesednout z kola,potřást si rukama (každý s každým) nasednout a pokračovat v cestě…

      0 0
      • Smazaný účet  

        dát si panáka na seznámení…

        0 0
        • JohnLee  

          to nezni vubec spatne…ale co kdyz potkam nejakeho bajkera hned u baraku…to si moc nezajezdim…

          0 0
      • cabbage  

        to je jeste lepsi nez dablrimr :-))))) nevim nevim, ale travit vyjizdku zdravenim neni muj ideal, to by slo jen v jesenikach s minimalni hustotou bikeru

        0 0
      • Pepazdepa  

        a ještě bych místo skořápek a šátků každého bajkera vybavil cilindrem!

        Zastavit, smeknout, potřást rukou, prohodit pár společenských frází o počasí, vyměnit zkušenosti z bajkování, navzájem si vyměnit bajky a zkusit krátkou jízdu, z bidonu dát po slivovičce a za stálého mávání bílím šátkem se opouštět každý svým směrem..

        No jo, ale co když potkám 6 bajkerů najednou? :O//

        0 0
        • Lada1  

          :-)) bud mas hodne neprodysny satek na hlavu, nebo uz ses ocitl v situaci, kdy by ti skorepina uz na hlave praskla

          0 0
    • RomanH  

      Trendl na starem BF vymyslel Dobry Bov-Den

      0 0
    • moriarty  

      Já nevím jak vy, ale já když se řítím z kopce a proti mě někdo dupe tak většinou ani nemám čas se nadechnout abych něco zařval a pouze zvednu dlaň na řidítkách. Já bych to moc neřešil

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      A nestačí pouze zvednout/pozvednout ruku? (teda pokud to terén umožňuje)

      0 0
    • Mandoš  

      A co tak jednoduše ZDAR BAJK? Není to z mé hlavy, to rovnou přiznávám(někde tady na foru jsem na to narazil a líbilo se mi to).

      0 0
    • Meesha  

      Nebo nejakej brutalni tanecek (treba kolem biku toho druhyho) :-))

      0 0
    • jmanek  

      to je jak kdyz Simek s Grossmanek pri fandeni Slavii nechteli jak ostatni kricet GóóóóóL, tak kriceli CííííííL :)

      ja navrhuju bud navrat do starych casu v podobe pozdravu „POZDRAV PANBU“ odpoved „DEJZTO PANBU“, anebo ve stylu hyper-cool ultra-in mlade generace ‚pozdrav‘ „NECUM“

      0 0
    • Beeda  

      Zdravim HAJ (Hi) a pokud neodpovi dodam…k0k0te :-)) B.

      0 0
      • sharkcom  

        zase ta Amerizace. Mluv jak ti huba narostla!

        0 0
        •  

          Ja nevim, ale ja se ostycham pomalu pozdravit jakkoliv. Poprvy jsem se zdravil s nejakym panem nedavno po 1100km a taky az pote, co sem si koupil dres. Cyklisti mi obcas prijdou ze se tvari dost nadrazene, kdyz vidi, ze oni maji lepsi vybavebni, z cehoz zdanlive plyne, ze maji i vice km. Ach jo, slohova uroven mi moc nerika, jak tak koukam:)

          0 0
          • Meesha  

            Ale jak potom poznas cyklistu mezi chlapem co jede prace? Lidi, ktery vypadaj „necyklisticky“ moc nezdravim, protoze ve vetsine pripadu na me cucej a premejslej odkud me znaj…

            0 0
        • Martin  

          na kokote neni pokud vim nic moc americkeho:-)

          0 0
          • Beeda  

            No pokud to vyhazi z angl. cock {kok}, tak je to od slusneho ( napr. chapec) a po stejny vyznam jako v cestine…:) B

            0 0
        • Beeda  

          Jo huba mi tak narostla Shark :-)) B.

          0 0
      • vlk  

        znam dost lidí co by ti odpověděli právě by na tebe použili to kokote.

        0 0
        • Beeda  

          I tento pozdrav bych zadeji uvital, nez ze z dalky kouka, pak ho pozdravis a von se votoci… B.

          0 0
    • mAk  

      A co používat mezi zdejšími kolis?áky zaběhnutý SCHOUUUST [čti šoust] (c; (my si takle už i připíjíme)

      0 0
    •  

      hm ani envim jestli budu zdravit, zdravim bez rotdilu, jen kdž nema přilbu tak nic No akorat posledni dny potkavam samy „zavodnky“ a nevypadaj ze by na kole jezdili chvili a nezdravěj, to mam sto chuti je poslat nahlas do pič*, sice vim že by je to hroozně spomalilo a že by se jim t ostrašne projevilo na treninku, ale zkuste obětovat 2 drahocené vteřiny, no asi je to tim že mam elas?aky pod volnejma kra?asama zašitý a že nevozim dres známého xc tymu a hlavně nosim ohavný chrániče ještě ohavnější značky dainese a 661. Ale musim se taky omluvit lidem který zdravěj, na ty to samozřejmě neplatí, zdravte dál :)

      0 0
    • Yvž  

      Já bych podle lyžařského SKOL! použil kolistické ZBICYKLU!

      0 0
    • BH  

      uz je davno vymysleny, jde videt, ze nikdo z prisvevatelu neni vlastne biker. Ti se zdravi „Čau“ a zvednou lehce ruku. Tak se to děje na našich cestach i necestach, když se potkaji skutecni cyklisti.

      0 0
      • websky.cz  

        a jak se pozna „skutecny“ cyklista? ja zdravim vsechny „zdar“ a mavnu rukou, popripade: „zdaaaaaaaaaar“, kdyz jsem rad ze dejcham tak jen mavnu rukou, jsem snad neskutecny cyklista?

        0 0
    • mitch  

      Dyz uz hodne nemuzu tak akorat mavam......a co treba ZDAR JAK SVIN!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.