• kungpao

    Zdarec, chystám sa tento rok začiatkom septembra do do oblasti tohto jazera (je mi jedno z ktorej strany) a chcel by som sa opýta? kde sa dá najlepšie okúpa?, kde je najkrajšie prostredie a kde sa tam dá najlepšie ubytova? v nejakom lacnom ale slušnom kempe. Ešte malá poznámka – nebudem ma? pri sebe bike a tak ostane max. na pešiu turistiku. Vraciam sa totiž z aktívnej 3-týždňovej dovolenky a chcel by som si tam odpočinú? tak na 2–3 dni. Ďakujem.

    0 0
    • MartinS  

      Garda je podle mně nejhezčí na severu, Torbole, Riva, Limone, Malcesine. Kolem Gardy je množství kempů, osobně znám v Torbole kemp Maroadi můžu jenom doporučit. Další kempy Al porto, Europa, Al cor…

      http://www.gardaworld.com/…s/Search.asp

      0 0
    • biker007  

      urcite sever jezera, jizneji nez do limone nebo malcesine bych nejezdil. je v podstate jezdno do jakyho kempu pojedes. prepokladam z prijedes od severu (od dalnice) tak na kruhaci v Torbole doprava a potom mas skoro co odbocka doleva to jeden kemp. my sme pred mesicem nasli misto asi az v tretim kempu, menoval se AL LIDO, nebo tak nejak. ceny sou temer stejny.

      jinak ted (pred hodkou) sem se od Laga vratil, byl sem tejden v Limone a paraadaaa! pokud by nekdo chtel kontakt na supr apartmany pro 6 lidi za 90 euro (jako Last Minute sem to mel za 70) na noc tak kontakt rad poskytnu.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.