To vás posadí do křesla !!!!!

46 nepřečtených
  • pavlínka

    čumte na to!! kde se to dá stahnout ?

    http://www.mlisite.com/

    0 0
    • Vincent  

      Co treba koupit v obchode?

      0 0
      • Otaku  

        jo? haha a ve kterym?

        0 0
      • enjoy  

        myslis koupit za 7 korun CD-R v obchode a pak si to vypalit?

        0 0
        • Vincent  

          sem programator, takze mam k vypalovani veci dost odpor. chapes? si predstav ze 2 roky vyvijis ram ktery-se-nehoupe-pri-slapani-a-ma-paradni-pruzici-charakteristiku-s-uplne-originalnim-prepakovanim a pak ti ho nakej tchajvanec nakopiruje a ty mu muzes tak maximalne rozbit drzku.

          0 0
          • enjoy  

            od toho je tu snad patentovy urad ne? a k tomu vypalovani.tahle hra uz od pohledu za tolik bucku vubec nestoji.uz ta namaha koupit cdcko a vypalit je moc.nechapu jak muze byt nejaky programator nebo nejaky tym programatoru s takovymhle vysledkem spokojeny.

            0 0
            • Dumbo  

              ja mam tiez ine predstavi o tvorbe PC hier… :-) chcelo by to moznost poskladania bajku niekde v menu… osatit a ochranicovat bikera nieco ako bolo v Tony Hawks pro skater a tiez nejaky editor… zaujal by level ktory by stvarnoval UTAH-sku cervenu skalu kde by sa ta davalo jak na rampage… nejak podla fotiek napodobyt dropy a kanony co sa skakali… ale to uz by som chcel vela :-)) inac potesili bi kola ktore napodobnuju profi DH svetove trate… ked ACTIVISION napodobnilo SK8 parky tak preco nie DH trate :-)

              Treba poslat maila do firmy ACTIVISION abo EAsports sak oni uz vedia jak sa tvoria dobre hry :-)

              0 0
              • Dumbo  

                a poviem vam som pirat :-) sice napalujem len pre svoju osobu ale predsa :-) no ak by vytvorili MTB hru aspon na takej urovni jak Tony Hovks pro skater 3 tak slubujem ze budem prvi Kosican co si kupi origos CD…:-)

                0 0
                • enjoy  

                  nekecej,nebudes:-).budes prvni clovek co bude hledat od koho to vypalit:-))

                  0 0
                  • Dumbo  

                    „jeden nikdy nevje“ pokusenie je silne :-) inac ked uz sme pritom „nepoznas nejaky dobry CZ hub na DC++ kde by som splasil albumy od Divokeho Bila ? :-) :-( ja viem kopirovanie zabija hudbu… no co mam robyt ked som "švorc“ ? :-((

                    0 0
                    • enjoy  

                      cz anafra nebo czechchanel pro.moc to neresim,nejakej si vyberu,zadam co hledam,kdyz je to cely album tak si od nekoho stahnu file list a uspesnost 100%. a DC++ mi rozhodne vycitky nedela,nikdy nebudu davat 600 za original ktery je navic na min kvalitnim disku nez CD-R.

                      0 0
                      • Dumbo  

                        dakujem vyskusam… tak dnes asi celu noc taham :-) este raz vdaka

                        0 0
                        • enjoy  

                          nebo jinak.trosku chytrejsi bude kdyz dat hledat directory,uplne jsem na to zapomnel:-)

                          0 0
                          • Vincent  

                            Ja nemluvil o hre, ale o te praci co si s tim dali. Uz podle obrazku je to bulsit, ale za oceanem si to spousta ldii koupi.. Asi sem jedinej kdo umi ocenit cizi praci, ale Cesi sou vsici stejni.

                            0 0
                            • enjoy  

                              ja umim ocenit dobrou praci.ocenim i snahu,ale kdyz za to tihle chtej jeste zaplatit…:-) a obecne originalni disky si nekupuju protoze cena je nasazena na maximalni hranici aby si je jeste nekdo vubec koupil a tech lidi asi neni malo,no ja mezi ne nepatrim.prici se mi davat za neco tisice,kdyz vyrobni naklady jsou v radech korun.

                              0 0
                              • Lada1  

                                no vyrobni naklad CD je v radu korun, ale nikoliv toho obsahu na nem

                                0 0
                                • enjoy  

                                  je mi to jasny,ale kdyz to rozpocitas na pocet prodanych kusu tak je to totez.kdyby na tom nejvic vydelali programatori,tak bych si MOZNA i nejaky takzvany original koupil.

                                  0 0
                                  • visby  

                                    myslim, ze hlavny rozdiel je v tom, ze ked si nieco napalis, pripadne stiahnes, nech je to hudba, alebo hry tak nikomu tym nesposobis ujmu… ide hlavne o to, ze ked si chcem zahrat nejaku hru a mam za to vysolit 2k(ci kolko teraz stoja) a potom zistis, ze hra je na <> tak to radsej stiahnem…

                                    2programator(za­budol som nick): este nam povedz ze mas vsetko na kompe origos kupene(vratane filmov, mp3zzz atd.), myslim, ze to nikto nezhltne…

                                    0 0
                                    • Dumbo  

                                      urcite ma aj kopu freeware postahovanych z netu no pochybujem ze nema nejake cracky ? :-))

                                      0 0
                                    • Vincent  

                                      Nelegalne mam akorat XPcka, protoze za takovou sracku prece nebudu platit. Jinak vsecky programy co pouzivam sou free nebo GNU a hry nehraju. az na freeware nebo abandonware. preber si to jak chces. jo a filmy originalni nemam, az na zlevneny edice dvdcek. pac je to pro me moc drahy.

                                      0 0
                                      • blue  

                                        a proc ty XPcka pouzivas, kdyz je to takova sracka, jak rikas? divna logika…

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          ono to bude znit ohrane,ale ona asi neni jina alternativa.leda tak jiny okna,ale to je asi jeste horsi.ja nevim,XPeckum jsem se branil jak dlouho to slo,ted uz to neslo. ale myslim si ze za tu dobu co se v tom bill hrabe mohl vytvorit relativne bezchybnej system.a nechci se bavit o obchodni politice a zamernym vytvareni spatnejch OS:-)

                                          0 0
    • Pá-dlista1  

      Uz si to hrála?

      Nejen ze v te hre nepoznas rozdil mezi dvema biky, ale navic me (nejsem zadnej paran) to prestalo velmi rychle bavit.

      0 0
    • Lada1  

      na DC++ ?

      0 0
      • cabbage  

        nevim jak vy ale ja jezdim na kole abych vypad ven a sedet u kompu abych si zajezdil mi pripada jako lemplovitost.

        0 0
        • blue  

          a vecer v zime?

          0 0
          • Otto  

            …do hospody po lyžování.

            0 0
            • Lada1  

              to radeji u 100× PC nez v hospode

              0 0
            • blue  

              tak to ti zavidim moznost lyzovat kazdej den celou zimu :-)

              0 0
            • ddd - andy  

              po lyzovani do sauny a k maserce nebo, nigt ride skrz zasnezeny mesto – velka legrace… :-)))

              0 0
              • -b-n-x-  

                night ride po meste? to zni moc dobre. Jenom jeste sehnat to naklonene zasnezene mesto. Co se tyce toho sportovani na pc, tak na to mam taky negativni nazor. Pokud to teda neni neco z motorismu.

                0 0
                • ddd - andy  

                  Tak tobe snad to lyzovani nemusim ani pripominat,ne? :-)) (Ja sem takhle jezdil ve trech udolich kdyz byla difuze a nic!!! nejezdilo, krome kabinky ktera vedla skrz to „mesto“…

                  0 0
      • Kokrr  

        na kterym hubu ?

        0 0
    • Tomcat  

      Zapoměň na to jeto pěkně mizerný zaty $. Sežeň si PS nebo PS2 případně emulátor PS na PC a NoFear Downhill. Jinak Dave Mirra BMX II. Mat Hoffman PRO BMX 3 Motocros Madnes 2.

      0 0
      • RapMan  

        matt hofman bmx byla jedna z mala her, kterou jsem na PC dohral, fakt hodne dobre udelana…

        0 0
      • Otaku  

        jeste je pro PS2 Downhill Domination

        0 0
    • freeride  

      no pokial viem, hratelne demo je na www.extremebike.sk.. ale ja som to hral a poviem vam ze nic moc, s realitou to nema moc spolocne, ovladanie uplne hrozne.. takze to ani nestoji moc zato..

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.