• itdev

    Ahoj, uz jsem tu nedavno otravoval s nakupen kola. Docela se mi libi toto (apache tanka tate)

    http://www.apache-bike.cz/…004/text.php?…

    Muzete mi rici, jestli je to dobra volba v pomeru cena/kvalita. Nebo jestli vite o necem lepsim, popr. co by treba bylo dobre vymenit. Na co si dat pozor. Kolo okolo 10–15tis. shanim take pro svou pritelkyni. Jeste otazecka, jak si mam vybrat velikost ramu. Mam se na tom projet???

    Diky moc za pomoc :)

    0 0
    • gersa  

      Ja ti nevim, ale ted jsem koupil Spidera, kompletne na Deorecku, stejna vidle s LO, pedaly Shi 520, za 15600,– IMHO je kapanek lip vybavenej, ale jakej je rozdil mezi ramy si tipovat neroufam

      0 0
    • gersa  

      Sorry, oprava: Spydera

      0 0
      • Jogador  

        A jak dlouho jsi na nej cekal?nebo jsi ho ehnal v obchode?A pak teda kde?

        0 0
    • itdev  

      jo a jeste jak je mozny, ze cena od vyrobce je nejak stanovena a ve vetsine autorizovanych obchodech je stejne ale najdou se i vyjimky o treba (v tomto pripade) 2tis. levnejsi ????

      viz.

      http://www.kolo-obchod.cz/?…

      0 0
    • itdev  

      a co treba kola www.acstar.cz/????

      0 0
      • itdev  

        Poraďte ......

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kola Acstar jednoznacne… nevim :) Ale rad bych vyjadril sve rozhodne mozna!

          0 0
        • Kohout  

          Kolik na to máš prachů? Těch 15 tis. je strop? Teď je výprodej kol Schwinn za fakt dobrý ceny. Vzal bych model Moab HT, má to SRAM x7, brzdy Avidy, vidli RS Judy XC. Rám je nádhernej a vidle asi bude taky krapet lepší než suntour XCP75. Stoji cca 16900,–

          0 0
    • K2  

      Tohle kolo má má přítelkyně a je s ním spokojená. Z mého pohledu má hezky udělaný rám z pohledu profilace trubek. Při jedné vyjížďce jsem si všiml, že má úplně identické kované patky, které používá Author.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        to je ale nahoda. Zrejme splynuti vyvojarskych dusi :))) O jakej vyvoji to tu vlastne placam?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.